Elinizi vicdanınıza koyun! Kürt kardeşlerimizi sevmeyen var mı? Sevmiyorsa neden sevmiyor?

Elinizi vicdanınıza koyun! Kürt kardeşlerimizi sevmeyen var mı? Sevmiyorsa neden sevmiyor?

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü kürtlerin davasını savunan bir örgüt yüzünden binlerce şehit verdik , milyonlarca lira maddi zarara girdik ve buna rağmen kürtlerin çok büyük çoğunluğu hala bu adamların siyasi uzantılarını destekliyorlar. Tüm bunlara rağmen sen ne yapmamızı bekliyordun?

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Insanlar ya kötüdür, ya iyi. Milleti ne olursa olsun.

0|1
    0|0
  • Kasitli mi bu sorular? Kiskirtma amacli? Sabahta bu soruyu görmüstüm

0|1
    0|0
  • Bana karışmassa sıkıntı yok ama bu ülkeye (hepsi için geçerli değil) çok zarar verdiklerini düşünüyorum çünkü onlarda kendilerine ülke arayışında

1|1
    0|0
  • Bir sürü kürt arkadaşım var ve hepside birbirinden iyi.

0|2
    0|0
  • Kürtlerle bir alıp veremediğim yok, benim derdim vatan haini şerefsizlerle.

0|1
    0|0
  • Irkciliga karsiyim.

1|1
    0|0
  • Sevmiyorum nedeni yok

1|1
    0|0
  • Elimi vicdanıma koydum ve söylüyorum, ırk ayrımı yapmadan, tüm insanlıktan nefret ediyorum

1|1
    1|0
  • Kürt diye bir ayrım yok. Vatan hainlerini sevmiyoruz.

0|1
    0|0
  • Sevmiyorum

0|1
    0|0
  • Ben ırka Gore insan ayırt etmiyorum seviyorum

0|1
    0|0
  • Seviyoruzzzz 👍👍👍

0|1
    1|1
  • Sevgilimden dolayı Kürtleri az çok tanıyorum ve seviyorum. Pkklı demedim bak dikkat oraya

0|1
    0|0
  • Ülkemi bölmek isteyeni neden seveyim. Yine de yanlış anlaşılmasın, kişisel değil.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kürtleri severim çok arkadaşımda var
    fakat kürtlerin artık safını net belli etmesi gerekir ya TÜRKİYE CUMHURİYETİ ya da hdpkk ikisinden birisi hala hdpkk yı destekleyen kürtler var

1|1
    0|0
  • Çoğunluğunu sevmiyorum nedenini soran da ahmaktır

3|0
    0|0
  • Şu mevzuları hala atlatamadınız arkadaş.. Hala bunlarla meşguliyet içinde boğuluyorsunuz.

0|1
    1|0
  • vicdanla ne alakasi var

0|1
    0|0
  • ırkcılıga lanet olsun ama kürtleri sevmiyorum terore destek oluyorlar her zaman..

0|1
    0|0
  • @MasMavişDünya Sence neden sevmiyoruz?

1|0
    0|0
  • kürt-türk diye ayrım yapmam ama şu kekolardan ve vatan hayinlerinden nefret ediyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...