Dugun olmadan bosanma?

Merhaba lar ben bugün üye oldum değerli fikirlerinize ihtiyaç duyduğum için bu soruyu sormak yardimarımızı almak için burdayım. Devlet memuru olduğum için tayin sebebi ile erken nikah yaptim. 10 agsta nikah yaptim 10 eylülde dugunum olacakken düğüne 13 gün kala bosanma davasi açtım. Sebebine gelince aslında 5.5 aylık guzel bir nişanlılık dönemi yaşadım. Aslında nisanliligim boyunca herşeye evet demem susmam sebebiyle mutluymusuz çok si da anladim
Bana bedelli askerlik yaptığını söylemişti. Nikahtan si da curuk raporu aldığını öğrendim. Benim ayağımda ufak bir ameliyatını var. Annesi bana en ufak tartismamizda ayağın sakattı seni kabul ettik yola gel vb şeklinde konuşmalar yapıyordu. Oğluna söylediğimde ben söyler tüm adam ol dedi bana. Bunlar hep nikahtan sonra olanlar. Nikah yapıldıktan hemen sonra sıkıntılarım cereyan etmeye başladı aslında. Daha nisanliyken annesi ve halası bana çocuk yapın dugun plana kadar 3 aylık olur erken dogarsin fena mi vb şeklinde söylemlerde bulunuyordu gülüp geçiyordum ne kadar aptalmisim. Nikahtan sonra maddi baskıları artmaya kartını hemen istemeye başladı. Kendi maaşı ipotekliydiev almıştı. 10yullikkredisi vardı ve bedelliye cektim dediği krediyle toplam 2800kredi ödüyordu ve bütün borçları ben ödüyordu. Dugun masraflarinisanlilik boyunca benden gitti ama ispat edemiyorum çünkü elden alirdi benden kartına yatırır ve kendi harcamış gibi olurdu. Gelinlikgiyemeden evlenmiş ayrılmış olacağım. Inşallah hayırlısıyla bitsin bu iste.. şimdi soracağım dava dilekçesine çapında bir suruiftira ve tanık koymuş ve 100. 000 de tazminat istemiş. Benden
Ben şimdi ne yapacagim

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Birlikte olmadıysanız eğer yetersizlikten boşa sende rezil olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...