BABAM NASIL EVE DÖNER?

Allah rızası icin dalga gecmeyin...
bir adam düsünün karısını cocuklarını bırakıp bırakıp baska kadının yanına gidiyo 1 ay gelmiyo.
karısı ayrılamıyo cünkü okumamıs calısmıyo anne evine dönmek istemiyo annesi iğrenc bir insan cocuklarına cok kötü davranıyor. bu yuzden ayrılamıyor. ve bu adam sevgilisinden vazgecemiyor. sevgilisine paralar saçarken milyarlar harcarken kendi oğulları kızı babalarından canta kitap defter parası isteyemezken sevgilisi olcak kahpe kirasına kadar ödetiyor.
şimdi söyleyin siz olsanız ne yapardınız? ve arkadaşlar inanan inanır inanmayan inanmaz ama sevgilisi büyü yaptı bence cünkü aklı basında bir insan bu kadar kör olamaz... sevgilisinin baska adamla yattıgını bile bile ondan vazgecemiyor düsünsenize. büyü olup olmadıgı nasıl anlasılır arkadaslar.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• zor bir durum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O adamı eve almayın sevgilisini ne halt ettiğini kanıtlayıp boşanma davası açın karısını aldattığı için tazminat alabilirsiniz çocuklara aylık nafaka alırsınız bunun için adliyeden iyi bir avukat bulun gerekeni o yapar annen boşansın evini varını yoğunu herşeyini alsın bakalım yılan kadın ne yiyecek kime ödetecek kirayı babanı terkeder muhtemelen baban size dönerde annende eski toprak kıyamaz açarsa kapıyı onada pesss derim yalnız bırakın ne hali varsa görsün öyle baba eş olmaz yaptıklarıyla vicdan azabı çeksin ölene kadar

1|0
    0|0
    • 2ay

öyle beddua etmeyin lütfen babamızı cok seviyoruz o kadını dövmeyi düsündüm ama ya babam evden tamamen giderse diye korkuyorum her gün ağlıyoruz annemse tüm bu olanlara ragmen hala ona deli gibi asık gözünün icine bakıyo mehmetim diyo hala o derece bizde cok seviyoruz :'(

• 2ay

sağ üç köşedeki üç noktaya basarak heralde dur bir bakayım ben buna

• 2ay

olmuyor ya yapamadım ben de dur bir araştırma yapayim

Erkekler Ne Diyor 1

• büyü değil şeytan gözünü kör. etmiş nefsinin kölesi olmuş o adamdan pardon kavattan bir bok olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çalışıp bak ailene

0|0
    0|0
    • 2ay

okuyoruz ben ve kardeşlerim

• 2ay

Okuyup çalışılabiliyor. Annen de bir işe girebilir

Yükleniyor...