Ben çok kötüyüm lütfen kötü yorum yapmayın hatamın farkındayım 😢😢 ❓?

Benim sekiz yıllık ilişkim bitti birlikte de olmuştuk hiç anlam veremedim ben bu ayrılığa bir hatan mı var derseniz kesinlikle yok annesi babasıyla hala konuşuyoruz onlarda emindi bizden herkes evlenmemizi bekliyordu en çok istediğim şey Allahtan onunla evlenmekti o daha erkenmiş sıkılmış bu evlilik muhabbetinden falan ondan bıraktı beni benim hayatımı çaldı ben napçam şimdi kim napsın beni ölcem sanırım artık bir çıkar yol bulamıyorum ben güvendim ona ailemi karşıma aldım onun isteklerini yerine getirdim kukla gibi ye dedi yedim iç dedi içtim bunu haketmedim her türlü hatasını affettim şimdi ben nolcam geleceğim çok karanlık ve belirsiz.

0|0
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• daha kaç yaşındasın neye göre hayatın karardı burada milletin yorumlarını okuyup ona göremi karar veriyosun geleceğine bittiyse bitmiştir 1-2 ay üzülürsün yasını tutarsın sonra hayatına bakarsın öyle biriyle tanışırsınki sonra dönüp sekiz yıla lanet edersin

1|0
    0|0
    • 2ay

Böyle birini kim ister ki

• 2ay

Çözümü var mı ki 😢

• 2ay

çözümden kastım içini rahatlıtırız konusursun merak ettiklerini sorarsın vs

En İyi Kız Görüşü

• Geri gelecektir. Gelmeye de bilir ama bir ihtimal gelir. Yaşın daha genç. Bu kadar kafaya takma. Mutlu olmak uzakta değil. Sevdiğin şeyleri yap. Sevdiğin kişilerle beraber ol, onun söylediklerini zamanında ikiletmemişsin ve aileni karşına almışsın, şu an üzgünsün. Öyleyse şu an ailene odaklan ve onların gözüne girmeye çalış. Her zaman bir anne biricik kızını sever ve onu korumaya çalışır. Şimdi de öyle. Bekaretini de kafaya takmamaya çalış. Evlenince de nasıl olsa gidecekti, yapmışsın bir saflık. Seni böyleyken de beğenecek biri mutlaka karşına çıkacaktır. Sabırlı ol, Allah tan af dile. Çok tövbe et.

1|0
    0|0
    • 2ay

Gelmesi için herşeyimi veririm keşke dönse

• 2ay

Her şeyine değeceğini sanmam. Hayırlısı böyleyse bırak kalsın. Beklemeye devam et ve tövbe et.

• 2ay

Zaten yapçak bişeyim yok sadece dua ediyorum

Erkekler Ne Diyor 9

• Yaa kusura bakmada ben anlamiyorum bir turlu bu kafayi neden karanlik neden bu kadar bittin tukendin? birlikte oldunuz diyemi sacma sapan bir zar icin mi? Olmuyorsa zorlayipta kendini yipratmak neden zar dedigin sacma ve gereksiz sey olmadan yasayan evlenen coluk cocuga karisip mutlu olan binlerce yuzbinlerce kisi varken senin neden hayatin karardi? Cok rahatsizsan dikiliyor evlenmeden once gidiyorsun doktora kucuk bir operasyonla hallediyorlar bunun icinmi bu kadar mafoldun?

Deki askimdan oluyorum onun icin kotuyum eyvallah
    Deki beni kullandi cok gururuma yediremiyorum eyvallah
    Deki aileler bile biliyordu incindim eyvallah
    Ama şu saçma sapan zar olayinin artik cozumu var ve o olmadanda yasayan aile kuran mutlu mesut insanlar var

2|0
    0|0
    • 2ay

Babası da biliyomuş her şekilde konuşmuş o kızın ahıyla iki yakan bir araya gelmez demiş ama nafile

• 2ay

Haklisin ama erkekler bu konularda cok sıkistirmaya gelmiyor işte yinede yaptigi dogru degil elbet annen icinde çok gecmis olsun ayrica

• 2ay

Sağolun. Evet gelmiyomuş öğrendim ama çok acı oldu

• Her zamanki gibi kullanilip birakilan bir kadin malesef ki. yasiniz kac ki ne guvenceniz var ki birlikte oluyorsunuz. ne kadar sevseniz de bakireyseniz birlikte olmayin, foto video cektirmeyin. ortada kaliyorsunuz o adam da baskasina. gidyor sizden sonra. zor bir durum, ama. cikmadik candan umut kesilmez. sen kendini toplamaya calis, kendine zarar verme.

1|0
    0|0
    • 2ay

Toparlanmaya çalışıyorum ama olmuyo yattığım yerden kalkamıyorum 2 aydır

• 2ay

İnşallah sizi de yordum gece gece desteğiniz için çok sağolun

• 2ay

Rica ederim siz de sagolun. gounce olsun hersey

• Rabbim yardimcin olsun herşey kader kısmet dua etmekten başka caren yok ha bidaha dönerse sakin hayatına alıp evliliğini maf etme olan sana olir

1|0
    0|0
    • 2ay

Evliliğin derken

• 2ay

Kalmasın ve o an aklına gelmeyi o kadar çok isterim ki

• 2ay

Bos ver prenses sen yoluna bak dikk dur RABBIME havele et :)

• Bence bu kadar karamsar olma uzun bir süre ve yapabileceğin bir şey yok maalesef

1|0
    0|0
    • 2ay

Öyle ama nefes alamıyorum artık

• 2ay

Ne yapacaksın beş para etmez biri için intihar girişiminde mi bulunacaksın?
      Kendine gel lütfen hatalar silsilesi oluşturup daha fazla zarar vermeden kendine gel. Ayrica ben sana değil hemcinsime suç buluyorum.

• 2ay

Hiç umrunda bile değilim öldürcem kendimi dedim bana bişey olmaz üzülmem yazık etmiş kendine der geçerim kenara dedi

• aslında tipinde ıyıymıs ya keske bırlıkte olmuyaymısın ama neyse evlendım bosandım dersın

1|0
    0|0
    • 2ay

Tipim?

• 2ay

Hayır baktım diorum esmer sin beyaz bir tshortun var saçın hafif dağınık profilinde

• 2ay

Yanlış kişiye bakmışsın malesef

• Üzdün 😔😔

1|0
    0|0
  • Patlak Kiz :))

0|0
    0|1
    • 2ay

Siz bunu şaka kaldıracak biri olarak görüyo olabilirsiniz ama çok zor ve kötü durumdayım

• 2ay

Uzgunum ama vermeden once dusunecektn verirken iyiydi zevkliydi heycanliydi dimi

• Zorla evlen böylesine mustehak

1|0
    0|0
    • 2ay

Mümkün değil evlenmez ne yaşandıysa ikimiz istedik dedi ben senin diğer gezip tozduğun kızlardan değildim biliyosun bunu kaldıramıcamı dedim üstüme gelme benim dedi

• 2ay

Huur ccogu seni kandırdı sende kadınlığın getirdiği biseyden dolayı teslimiyet gosterdin çünkü inandin ona bak bu dünyada ben ne kaybettiysem iyi niyetimden oldu insanlık yaptığımdan bunu tasvip etmiyorum ama önemli konularda katı olan gerek inan böyle yaparsan toplumda uste kalbiliyorsun

• 2ay

Çok yumuşak yüzlü biriyim işte bende güçsüz biriyim sonuç bu

• Hayat işte

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sekiz yıllık sevgili mi olur ya zaten o kadar sene evlenememişsiniz, belliymiş. Gelecek karanlık değil, ama sen bu kafayla gidersen karartırsın. Bu arada aslında herkesin geleceği belirsizdir.
    O senin bir kötü alışkanlığınmış ve artık yok ne güzel işte. Hayatına bak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya çıkmaya başladığımızda çok küçüktük okuldu falan derken geçti yıllar ama dayanamıyorum

• 2ay

10-20 senelik evlilikler bitiyor, aslında bazı insanlar neleri atlatıp, alışıyor. Ya bir düşünürsek gerçekten bunların çok geçici ve bu kadar da önemli olmadığını anlarız. Zor değil. Geçmişi bırak artık geleceğe, yeni hayatına bak.

• 2ay

Kafamı kaldırabilirsem bakıcam canım

• Hak davasına girme hiçkimse bilemez başına gelen şey şer gibi görünen bir hayırdır ne biliyorsun bence dua et ölüm çare değil dua en güzel çıkış yolu Rabbim namusu ortada bırakma de dua et o bir şekilde geri döner fani aşkını baki aşka dönddür daima kazanorsın tövbe etmelisin Ya baki entel baki bunuda araştır

1|0
    0|0
  • Her dediğini yapman hata imiş.. Ayrıca ne bitmiş ki? Hayat devam ediyor, birlikte olmuş olabilirsin nolmuş?

1|0
    0|0
    • 2ay

İşte insanlar öyle bakmıyo direk damgalıyo

• 2ay

Saçmalama ya sakın böyle düşünme.. Yazabilirsin özelden konuşuruz

• 2ay

Öyle Can'ım ya ben evlencez zannediyodum o da istiyodu başta kaç kere kaçırmaya kalktı noldu da böyle olduk biz 😢

• ilişkilr kumar gibi. ya tutuyo ya batıyor

1|0
    0|0
  • aslinda suc sende değil . bizim milletimzde. her. zaman nAmusu bacak arasnda aradklari icin bu kdr caresizzzsn. uzulme hersey olucgina varir

1|0
    0|0
  • Kendini yıpratmamalısın bence. Biliyorum elbet zor bir durum ancak bunu yaşayıp sonrasında çok güzel hayatlara geçiş yapanları duydum ben. Zor da olsa aşabilirsin. Kim senin hayatından kıymetli olabilir ki. Bir süre acı gelir ama güçlü kal.

1|0
    0|0
    • 2ay

İki aydır yattığım yerden kalkamıyorum ki ben güçlü olayım

• 2ay

Gerçekten kendime benzettim seni ama yıpratma kendini.

• 2ay

Sen benim yaptığım hatayı yapma ne kadar seversen sev yapma ben beni asla bırakmaz diyordum halim ortada

• Sacmalama bir zar mı belirleyecek hayatını

1|0
    0|0
    • 2ay

Küçük bir yerde yaşıyorum ben ama 😢

• 2ay

Değil çünkü karşı cinsin zarımı var

• 2ay

Yok 😢

• Ailene anlatsan?

1|0
    0|0