Lise arkadaşlıkları ileride devam ediyor mu?

Lise sondayım hiç yakın arkadaşım yok kendimi kötü hissediyorum. Sene biticek üniversteye gidicez. Lisede arkadaşım olsaydı diyelim ileride devam edermiydi diye düşünüyorum. Görmüş geçirmişlere soruyorum?

0|0
135

En İyi Kız Görüşü

• Hepsi değil. Bir kısmıyla devam ediyor. İnsanın kendisi ve karşı tarafindakiyle alakali bir durum.
    Benim ilkokuldan bile arkadaşlığıni devam ettirdiği bağırdı offff ölüyorum çok güzel diye yattı yine dudaklarından öpmeye başladıysam da korkmuş kımıldamıyordu kalktım ve altıma aldım git gel sikiyordumbir sürü insan var

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Etmiyor etmesinde zaten lisede arkadaşlık yok doğru dürüst. Özünü lisede kaybetmeye baslarsın , kaybetmeye başlamazsan da ötekileştirilirsin lisede herkes çıkarcıdır, serseridir. Arkadaş felan olmaz onlardan bittiyse bosver daha iyi olmuş. Çıkarcı, serseri olmayanlarda zaten genelde ya yanlız takılan ya da en fazla 1-2 arkadaşı olan tiplerdir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayır devam etmedi. İsterdim devam etsin ama tek taraflı olmuyor.

0|0
    0|0
  • Evet lise sonrasi ayriliklar cok olacak ama asıl arkadaşliklarin belirlenmesinde iyi bir durum bu. Lisedeki samimiyeti dostluğu üniversitede bulamadim..

0|0
    0|0
  • Hayir etmiyo

0|0
    0|0
  • Lise arkadaşlarımla ilişkimi kestim.. buna biraz da onlar yol açtı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle devam eder :) ama üniversite zor çünkü herkes cikarlari icin konusuyor

0|0
    0|0
  • Benim var ölene kadarda devam edicehini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • devam ediyo.

0|0
    0|0
  • Lise biteli 2 sene oldu, hala görüşüyoruz.

0|0
    0|0
  • ayy kafaya taktığı şeye bak :D hepsi bitiyor :D

0|0
    0|0
  • etmez

0|0
    0|0
  • Lisedeki arkadasligi baska bir yerde bulacagimi sanmiyorum

0|0
    0|0
  • Etmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Universitem bitmek uzere uniden de birkac cok yakinim var fakat lisedeki tayfamla hala beraberiz her gun fakat herkesin farkli olur biz hep cok yakindik hala oyleyiz

0|0
    0|0
  • onlar beni soruyor arıyor ama ben çok dönmüyorum :DAS DAS

0|0
    0|0
  • bazılarıla gorusuyorum

0|0
    0|0
  • 3 5 kişi gerisini unutuyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...