Konuşma şeklimden nefret ediyorum yardım edin?

Arkadaşlar, konuşma şeklimden nefret ediyorum. Konuşurken tam istediğim şekilde konuşamıyorum yarım yamalak konuşuyorum. Yazarken güzel yazarım duşunme şansım olduğu için ama konuşmam berbat ve acayip şekilde kafama takmış durumdayım her konuştuğumda aklıma gelir artık bende doğru durust konuşmak istiyorum kafayı yicem. Birisi soru sorduğunda anında cevap veremiyorum ilk hafızamda cümleleri toplamam gerekiyo, anında cevap verdiğimdeysede kelimelerin yerlerini değiştiriyorum ya da tam cümle kuramıyom. Komik bir durum bence buraya yazarken bile utandım ama ne yapmam lazım nasıl duzeltirim yardım edin 😢

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu o kadar kafaya takmayın bence sonuçta herkesin kendine özgü bir yapısı ve tarzı vardır. Herkes farklı farklı yaratılmış. Ayrıca bu geliştirilecek bir durum da olabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bol bol kitap oku sesli bir şekilde bu konuşmanı düzeltir ama hazır cevap olmak farklı birşey

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• senin ilacın bende azının ortasına bir çarpıcam anında düzelir kemalsunal gibi 😂😂 benim babam şıh dı 😛😛😁 bol bol sesli olarak kitap oku cok faydalı olur

0|0
    1|0
  • Gel telefonda konuşalım pratik yapalım 10bin dk'yı bitiremiyorum uyurken bile açık kalabilir telefonlar 😁😁

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...