Cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci lideri Erdoğan Kutlu Türk Atatürkü övüyor, savunuyor. Videoyu izler misiniz? Anket?

En büyük Türk Atatürk. Cumhuriyet tarihinin ikinci büyük lideri <3 Erdoğan <3 . Ben koyu Atatürk hayranıyım. Bugünün chpsini ve ismet inönü hiç sevmem. Erdoğan bu videoda Atatürkü övüyor ve savunuyor. Bence Atatürkü seven bilinçli bir yurttaş Erdoğanıda sevmese dahi saygı duymalı. Videoyu izleyin. Düşünceleriniz neler?

Videoyu 1.40 tan itibaren 2.53 e kadar izleyin. Tayyip çok iyi ve mert bir lider. Biraz çok islamcı. Ama oda inancından dolayı öyle. Çokseviyom ben Tayyipi. Atatürk Celal Bayar Menderes ve Tayyip arasında olumlu iyi yönde güzel bir bağ var. Zeki olan siyaseti seven anlar ancak bu lafımı.

• VİDEOYU BEĞENDİM ERDOĞAN ATATÜRKÜ SEVİYORMUŞ
    21% (4)29% (4)24% (8)Oy Ver
  • VİDEOYU BEĞENMEDİM
    79% (15)71% (10)76% (25)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Şimdi şimdi. Ben boş biri değilim. Çok zeki ve kurt gibi elit biriyim. Erdoğanın mitinglerine katıldım. Bizim gençliğimiz kalem tutmalı, bilgisayar tutmali dıyor. şimdiki chp ve chpliyim diyenlere bir bakın. sosyalist kürtçü alevici gominizme hayranlık duyan özünde Türyk olmayan insanylar. chp gençlik örgütüne bakın. yok deniz gezmiş yok mahir çayan yok halklis vb vb.
2ay Gerçek Atatürkçü biri bugünün chpsini tutmamalı bence. chp seçime girerken Tunceli yerine dersim adayı der hep. Chp dersimcilerin elinde. sezgin tanrıkulu bile chpde. Benim chpm Ak partidir. Yaşasın Atatürk Yaşasın Erdoğan ve Ak Parti.

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben koyu akpliyim , ataturku sevmem, yahudi kokenlerinden dolayi, ama videoyu begendim , ataturk'u kendisini sevmiyorum ama bir eskiden sekilde Turkiyenin bati'ya karsi savas'ta zafer simgesi haline getirildigi için Erdogan'in yaptigi dogru. Yani Ataturk bir simge , sembol gibi. Para'nin ustunde bu yuzden resmi var, cumhuriyet sembolu haline getirildigi için. AB de bu yok, mesela Fransa'nin sembolu Hz. Meryem. Guya laiklik ulkesi iste gelde anla. Ama aslinda laikligi anlayamamis olan ataturk, çunku laiklik Islam 'i yok etmek demek degil, ya da halk'a bunu yasaklamak, laiklik devletin butun dinlere karsi notr olmasi demek. Yani ayrim yapmamasi, ama halk için herhangi bir din' e karsi notr olma kaidesi yok, halk için insan haklarinin dedigi gibi dusunce ve din ozgurlugu var. Fransa bunu dogru bir sekilde 1989 'a kadar uyguladi, sonra basa irkci parti gelince bir sekilde basortu yasagi geldi, o tarih den once oyle bir sey yoktu.

0|0
    1|0
    • 1ay

Teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• ''En büyük Türk Atatürk'' sözü tamamen safsata. Türk tarihinde onlarca lider gelmiş geçmiş, çağ açıp çağ kapatan Türk liderleri olmuş, 3 kıtaya hükmeden Türk liderleri olmuş, binbir zorluklarla 17 kez devlet kuran liderler olmuş, yüzlerce lider arasından en büyük Türk lideri için Mustafa Kemali gösterirsen, saçmalamış olursun. Ha Türkiye tarihindeki en büyük lider dersen, ona katılırım. Onun tartışmaya açık bir yanı yok zira, en şanlı Türkiye lideri odur, ikincisi de Erdoğan'dır.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi Dağda kurt öldü Siyasette herşey olabiliyor düşmanla dost dostla düşman Normal karsılamak gerek Samimi olduğunu düşünmüyorum. Islamdan önce Milliyetçiliği esas alsa keşke..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Atatürkçü olupta şu an chpli olan biri malın, aptalın tanrısıdır. Boşuna gelip boşuna gidecek biridir

0|0
    0|1
  • Şov koyuyor hep bunlar :D :D

0|0
    0|0
  • Neyse hakaret edilmeye bile değmezsiniz

1|0
    1|0
  • Şimdi birileri 'Sevgi nefretten doğarmış' diyecek.

0|0
    0|0
  • Erdoganı atatürkten dahacok seviyorum

0|0
    0|1
  • Tek söyleyeceğim şey.. Tayyip işine nasıl geliyorsa öyle oynuyor.

0|0
    0|0
  • Siyasiler yanar dönerdir, işlerine hangi görüş uygun gelirse onu kullanıp kenara koyarlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...