Cumhuriyet tarihinin en büyük ikinci lideri Erdoğan Kutlu Türk Atatürkü övüyor, savunuyor. Videoyu izler misiniz? Anket?

En büyük Türk Atatürk. Cumhuriyet tarihinin ikinci büyük lideri <3 Erdoğan <3 . Ben koyu Atatürk hayranıyım. Bugünün chpsini ve ismet inönü hiç sevmem. Erdoğan bu videoda Atatürkü övüyor ve savunuyor. Bence Atatürkü seven bilinçli bir yurttaş Erdoğanıda sevmese dahi saygı duymalı. Videoyu izleyin. Düşünceleriniz neler?

Videoyu 1.40 tan itibaren 2.53 e kadar izleyin. Tayyip çok iyi ve mert bir lider. Biraz çok islamcı. Ama oda inancından dolayı öyle. Çokseviyom ben Tayyipi. Atatürk Celal Bayar Menderes ve Tayyip arasında olumlu iyi yönde güzel bir bağ var. Zeki olan siyaseti seven anlar ancak bu lafımı.

  • VİDEOYU BEĞENDİM ERDOĞAN ATATÜRKÜ SEVİYORMUŞ
    21%(4)24%(8)Oy Ver29%(4)
  • VİDEOYU BEĞENMEDİM
    79%(15)76%(25)Oy Ver71%(10)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Şimdi şimdi. Ben boş biri değilim. Çok zeki ve kurt gibi elit biriyim. Erdoğanın mitinglerine katıldım. Bizim gençliğimiz kalem tutmalı, bilgisayar tutmali dıyor. şimdiki chp ve chpliyim diyenlere bir bakın. sosyalist kürtçü alevici gominizme hayranlık duyan özünde Türyk olmayan insanylar. chp gençlik örgütüne bakın. yok deniz gezmiş yok mahir çayan yok halklis vb vb.
Gerçek Atatürkçü biri bugünün chpsini tutmamalı bence. chp seçime girerken Tunceli yerine dersim adayı der hep. Chp dersimcilerin elinde. sezgin tanrıkulu bile chpde. Benim chpm Ak partidir. Yaşasın Atatürk Yaşasın Erdoğan ve Ak Parti.

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...