Medyum evleneceğimiz insanı bilebilir mi?

Böyle şeylere inanan biri değildim bir arkadaşımın ısrarıyla medyuma gittim kadın yaptığım işi ailem kaç kardeş oluşum ablamın işi araba almaktan vazgeçişime kadar tek tek söyledi neyse evleneceğin kişiyi söyleyim mi dedi eski konuştuğum çocuğun ismini verdi harf olarak değil direk isim söyledi nerde çalıştığını boyunu saçının rengine kadar herşeyi söyledi sevgilisi var ona kadar söyledi onu bırakıp sana gelcek buna eminim dedi ağzım açık kaldı sizce bu kadarını bilebilir mi?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Cinler bilgi verebilir o medyuma ama cinler guvenilir degildir seni yoldan cikarmak icin yalan seyler soyleyebilir hata sana musallat olabilir cok tehlikeli seyler bunlar.

Genelli yalan dolan hic oyle yerlere gitme Allahtan baska kimse bilemez.

Ogrenmek istedigini anliyorum merak ediyorsun ama zamana birak mesela ogrensen bile ne olucak ki hic bir heycani kalmaz zamansiz seyler yasamak en guzeli hayatin tadini cikart kendini gelistir bos seytani islerlen ugrasma derim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkür ederim haklısın

Erkekler Ne Diyor 4

• hayır onlar geçmişi biliyor. Geleceği değil. Bir kere başıma geldi. Geçmişimi aynen bildi kadın medyum

0|0
    0|0
  • allasen sus artik

0|0
    0|0
  • Şaka mısınız ya

0|0
    0|0
  • ya bılıyor olsa nıye gıderken randevu alırsın zaten gıdıceğinide bılırdı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah' ın peygamberlerine bile vermediği o sırrı, geleceği; bir sokak çingenesine vereceğini zannetmem. :D
    Ne yani, onu reddersen tüm yazgın mı değişecek, inanma dostum :D

1|0
    0|0
  • Git dene bir

0|0
    0|0
  • Nerde sizin bu gittiğiniz yer ya çok merak ettim

0|0
    0|0
  • Ben bir hocaya gitmiştim geçenler.. O zamanlar bilmiyordum daha toydum... Sonra araştırdım lakabı motor ayşeymiş...

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani lakabı ne alaka anlamadım bende duydum o hocayı Tekirdağ'da sanırım neler söyledi size doğru bişeyler söyledi mi yanı bende gitmeyi düşündüm de emin olamadım

• 2ay

Seni motorladığı gibi o Zaman 😉

• 2ay

hadi ordan git ya hem tavsiye istiyo hem testis geçmeye çalışıyo bacım mudur nedir gizliden yazdığını sanıyo bide ya engel ye de aklın başına gelsin

• O medyumun numarası var mı acaba? :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...