Bazi seyler, kötü sonlara ragmen yasanmali midir? Ya da farkettigimiz de yolunuzdan geri mi dönersiniz?

Ben; Bazi seylerin kotu sonlara ragmen yasanacak kadar guzel oldugu taraftariyim.
Yüzyillardir oynanmasina ragmen, hicbir seyirci sahneye firlayip, Romeo'nun zehirli iksiri icmesine engel olmamistir.
Sonunda geminin baticagi bilindigi halde Titanic filmi defalarca izlenmistir.
"Bitecektir" korkusuyla asktan kacanlar, dunyaya gelmeden once kendilerine danisilsaydi, sonunda öleceklerini bildikleri icin, hic dogmamayi secerlerdi. Böyle yasanmaz...
Romeo ölmeli, Titanic batmali
Ve ask her seye ragmen yasanmali.. derim.
Sizin dusunceleriniz merak ettim?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kadınlar çok büyük acılar çekeceğini bile bile çocuk yapmak isterler. Bir kadının doğum yaparken çektği acıyı insan ölürken çekmiyormuş diye duymuştm. Hem saygı duyuyorm hem hayran oluyorm Azda olsa anlamaya çalışıyorm onları. Acıszı olmuyor !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İleride tecrübe olacaksa ki yaşanmadan anlayamıyoruz bence yaşanır iyi veya kötü ne olursa yaşanmaya değer diye düşünüyorum cünkü bazen sonunu bilmemek gibi yapmak en iyisi 🌝

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• kötü şeyleri yaşamalıyız bence. çünkü onlar bizi geleceğe karşı bir ders alma mantığını aşılar. Düştüğümüz yanlışlara bir daha düşmememiz için bence gerekli

2|0
    0|0
  • Bence yaşanılmalı ne olursa olsun

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...