Ailemle sorun yaşıyorum nasıl aşabilirim?

Babam sürekli bana kızıyor. Hak etmediğim bir çok cümle. Babam değil de başka birisi olsa ağzını burnunu kuracağım. Yolda geçerken köpek çıktı, kardeşim korktuğu için kolumu hayvan gibi sıktı. Aradan zaman geçmesine rağmen hala acıyor. İşte neyse benim hoşuma gitmediği için sertçe kolumu cektim. Kardeşim m*l olduğu için yüksek sesle güldü. babam küfretti ben size dikkat çekmeyin demiyor muyum diye. Hakaretler etti herkesin içinde. aslan burcuyum gururum daha fazla incinemezdi. Ailem hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Yardım edin?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Herkesin içinde rencide etmesi özellikle aile dışından birileri varsa sen sonuna kadar haklısın, şunu unutma ben de aynı şeyleri belli bir yaşta yaşadım konuşmalarına dikkat edersen sıkıntı azalır

0|0
    0|0
    • 2ay

Arkadaşlarım varken bile diyor, zaten babamla samimi değiliz onun kafa yapısıyla benimki uyuşmadigi için uzak durmaya çalışıyorum.

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir milletin babalari neler neler yapiyor yat kalk sukret haline

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapmayan babalarda var

• 2ay

@Erkeklerağlamaz çevremde kimsenin babası kızına benim yanımdayken kızmadı. Aksine hep mutlu baba kız ilişkilerine şahit oldum. Onlara imrenirken canım çok yandı.

• 2ay

Baban ayıp etmiş..

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşmak zor.

0|0
    0|0
  • Aslan burcu olmanla olayın ne ilgisi var anlamış değilim 😂😂😂😂 Aslan burcu biraz haksızlığa gelemez tamam anladık ama 😁😁😁 çocuğum baban değişmez bu saatten sonra o iş zor. Sabırlı olmalısın 👍🏻

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslan Burcu yönetilmeyi değil yönetmeyi sever. Gururunu kıran insanları tek kalemde siler.

• 2ay

O da aslan burcu olunca biraz aşırıya kaçıyor. Üslubu çok bozuk ve bunu fark etmiyor.

• 2ay

Hmm, Aslan burcunun üslubu bozuk mu oluyormuş! Bu babanın ayarsızlığıyla alakalı olabilir. Aslan burcu üslubunu bozmadan gayet güzel laf sokabilir 😂😂😂 yavrucum babanın kişiliği bu yapacak birşey yok! Babanı aile eğitimi seminerlerine yönlendirmek lazım

• Tebrikler yeni bana ve kardeş kazandınız iyi günlerde harcayın

0|0
    0|0
  • konusarak anlasırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...