Sokak düğünleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

İçişleri bakanı artık yasakladı sizce iyi mi oldu kötü mü bazen eğlenceli olabiliyordu :)

1|0
41|52

En İyi Erkek Görüşü

• kafa patlatılan artık yapılmaması gereken gürültü kirliliğinden ve görüntü kirliliğinden başka hiç bir işe yaramayan sacmalıklar toplulugu. İnsana ne ders çalıştırırlar ne dinlendirirler ne uyku uyuturlar ne tv izletirler tamamen luzumsuzluklar abidesi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aslında ayar kaçmadığı sürece süper ben çok severim ama bir yandan da mahalle sakinlerinin haklarını ihlal ediyolardı emin değilim o yüzden

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Defolsun gitsinler ya . GÜrültü kirliliği yaratan mahlukatlar ne düşüncem dambudu dambudu sabaha kadar zurna bilmem ne ne kadar akılsızsınız millet hiç hasta mı? Yarın sabah erken kalkacak mı ? Uyuması mı gerekiyor dinlemesi mi gerekiyor hiiiiiiiç!!! Silahı alayım diyom bazen hepsini tarayım katliam yapayım gebersin gitsin aleme de ibret olsun diyom ne diyecem görgüsüz saygısz mahkulatlar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sakin ol haklsn

• 2ay

Hangi devirde yasıyoz yav paran yoksa evlenme o zaman. ya da düğün yapma yapmak zorunda mısın önemli olan nikah zaten ( genel yazıyom soran ) . Veya git düğün salonu tut. Cinnet geçirtecekler resmen. Kendi evleniyo diye mutlu oluyomus bilmem neymiş herkese zorla dinlediyo o davulcunun da davulunu alıp bunların kafasına vura vura gebertmek lazım. Saygısız, görgüsüz hanz-olar. Tarih diyon da inşallah vallaha inşallah kökü kazınılsın. Hatta yapanı hapse atsınlar müebbet versinler gebersinler gitsinler çürüsünler hapisde topluca.

• çok iyi oldu bangır bangır gürültü yapıyor
    konvoylar trafiği alt üst ediyorlar mahalleleri komple kapatıyorlar
    hep gürültü sesi geçtim güvenlik trafiği yokediyorlar
    düğündeki patlamayıda es geçmeyin!
    Adam gibi salonda yapılsın ya da kıra gidin yapın düğününüzü

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • heeehhhhh artık uzakta kendi sokaklarında yapamasınlar da gelip evin dibindeki salonda versinler coşkuyu patlatsınlar iyice kafamızı
    bak kesin bu bakanın ya da akrabasının düğün salonları zinciri var :D

1|0
    0|0
  • Yapılsın iyi güzel hoşta
    Abi şu havai fişeği yapmayın be
    Milletin bebesi hastası var günah

1|0
    0|0
  • bence çok iyi oldu aslında düğün, kına gecesi, asker eğlence diğer başka ne varsa müzik şarkı türkü ne varsa aşırı son ses olmaması zorunlu olması lazım hadi fazla para olmadığından sokak düğünü veya kır düğünü yapılsın ama zabıta denetiminde desibelmetre ile ölçülerek yapılsın ben anadoluda yaşıyorum ve her gün kuru sıkı olsun pompalı kalaşnikof ateş ediliyor düğün çok uzak mesafede olsa ben şu an duyuyorum düğün salonlarında bile dışarıya fazla ses gitmeyecek şekilde olmalı.

1|0
    0|0
  • Şu düğünleri kadın erkek bir yapmasalar iyi olur. Kapalı kadınlar bile düğünde oynuyor. Lütfen düğün yapacaksanız İslam dinine uygun yapınız.

1|0
    0|0
  • Son derece saçma bir uygulama, iş olsun diye yapılmış heralde. Öldürmek isteyen düğün salonuna da girer, çözüm bu değil.

1|0
    0|0
    • 2ay

Açık havada silah kullanılması daha esnek oluyor salonda kapalı ortam diye yapılmıyor hic degilse

• iyi oldu ama keşke belediyeler düğün salonlarını ücretsiz yapsalardı. Mahallede gürültü kirliği üstüne magandaların silah sesleri çekilmiyordu.

1|0
    0|0
  • şu an yan binada var bir tane :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen bizimde yan binada 😂 sanki disko burası

• 2ay

çok küfür ediyorum ben ya aptal insanlar garajın düğün salonu olmadığını idrak edemiyor :D

• Çok kro ve avam geliyor bana.

1|0
    1|0
  • Valla ayni mahalledeysen kafa beyin kalmiyor. millet aksama sevisecek diye ben kafadan. beyinden oluyorum 3-4 saat.

1|0
    0|0
  • bizim buralarda halen oluyor onlarda suriyelierin zaten :)

1|0
    0|0
  • Çok severim ve giderim :D

1|0
    0|0
  • çok iyi oldu geç bile olmuştu Ankara havalarını ezberledim artık :/

1|0
    0|0
  • Fazla varoş...

0|1
    1|0
  • İyi oldu varoş düğünlerinden kurtulduk.

1|1
    1|0
  • Kim takar yaa 😂 sokağa devam.

1|0
    0|1
  • Valla geçenlerde gayette güzel düğün yapıyorlardı sokağın birinde

1|0
    0|0
  • Les ya insan sokakta evlenir mi

1|1
    0|0
    • 2ay

Zevk tercih meselesi sevende var sevmeyende

• 2ay

Sen sokak dugunlernn etraftaki insanlara nekadar rahatszlik verdiigini biliyomusun o davul zurna 6 7 saat hic susmuyo sikayet ediyoruz yine baska gun aynen devam tatilimizin icine ettiler bir kafa dinleyemedik

• 2ay

Senin gibi bizde rahatsız oluyoruz benim olsun tarzında bir görüşüm yok ben severim sen sevmezsin yasaklanmasını destekledigim konu artk bir kaç yıl önceki gibi güvenli degil insanların canına mal oluyor.

• Bu geçici bir yasak, şu bunalimli günler bitsin, bu düğünler geri döner

1|0
    0|0
  • İyi de nasıl yasak karşı Apt. altında düğün mü neyse ses geliyor neyi yasaklamış bunlar

1|0
    0|0
  • İlginç oluyordu.

1|0
    0|0
  • Köyde güzel oluyor

1|0
    0|0
  • Yazık ya o bakanlığa

1|0
    0|0
  • şu an karşımda düğün var

1|0
    0|0
  • valla güzel oluyo bence

1|0
    0|0
  • sokakta düğün mü olur ... çok iyi olmuş yasaklanması ...

1|0
    0|0
  • Burda Şu an var mahallede her yerde geçerli değil :)

1|0
    0|0
  • Kotü bir şey

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 40

• komik ve eğlenceli oluyordu bee düğünleri sevmesemde sokak düğünlerini izlerdim :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Bendee 😁 sokak oldugu icin insanlar daha rahat hareket ediyorlar hareketler falan komik olabiliyor eglenceli 😁

• 2ay

evet rastgele yolun kenarında yürüyüpte ritime kapılınca dans eden gençler teyzeler amcalar falan küçük bebekler hatta sokak hayvanları :D

• Severim sokak düğünlerini.

1|0
    0|0
  • bence iyi oldu çevreye çok rahatsızlık veriyordu

1|0
    0|0
  • Oha harika bir haber! Gördüğüm an alo 155 polis abiiii😂Ses çok rahatsız ediciydi iyi oldu bence hem artık inşallah altınlarınız çalınır diye bedduada etmicem. Güzel güzel👍😂

1|0
    0|0
  • Sokak düğünleri daha sıcak ve samimi geliyo bana

1|1
    0|0
  • Devam eder yine diye dusunuyorum ama ben zaten dugunleri sevmiyorum

1|0
    0|0
    • 2ay

Evet devam ediyor hala duyuyorum ama maganda kurşunlarına çok insan maruz kaldı bir bakıma iyi oldu.

• Hiç güzel olmadı. Herkesin düğün salonu tutacak parası var mı?

1|0
    0|1
    • 2ay

Öyle ama eskiden sorun olmuyordu artk tehlikeli o yüzden yasaklandı sanırm.

• Hadi yaaa ben de sokak düğünü istiyordum :(

1|0
    0|0
  • Bizim arka sokakta var şu an

1|0
    0|0
  • Yasakladiysa neden mahallede dugun var simdi

1|0
    0|0
  • Zenginsen salon tutar yaparsin oyle mi :) onca gereksiz karardan biri daha. Sokak düğünü samimidir, güzeldir. Çok salakca olmuş

1|0
    0|1
    • 2ay

Öyle ama şu zamanda tehlikeli artk bende severim :)

• 2ay

Tehlikeli mi. Yok be silah atmasinlar yeter :)

• 2ay

O yüzden diyorum maganda kurşunları ve canlı bomba insan artk kalabalıkta yürümektn bile korkar oldu kaldı ki sokak dügünleri :)

• Sonunda geceleri rahatça uyuyabilicez

1|1
    0|0
  • Bence şu havaya sıkan magandalar sayesinde

1|1
    0|0
  • Bu ülkede bazı yasaların gelmesi için illa bir topluca katliam olması lazım anlasıldı yani.
    Tabiki iyi oldu kuru gürültüden baska birşey değildi.

1|1
    0|0
    • 2ay

Bencede kapalı bir ortamda olması her bakımdan iyi ama maalesef yapıldığı zamanlarda oluyordu.

• iyi oldu

1|0
    0|0
  • İyi olmuş valla :D

1|0
    0|0
  • Yasaklansin

1|1
    0|0
  • Düşünemiyorum

1|0
    0|0
  • çok iyi oldu bu

1|0
    0|0
  • Koylerde tadi baska ama il ilce vs yerlerde cekilmiyor surekli demet akaln gülşen gına yani

1|0
    0|0
  • Kötü oldu bence sokak düğünleri çok güzelll

1|0
    0|0
  • Bence iyi oldu

1|0
    0|0
  • çok fazla gürültü kirliliği

0|0
    0|0
  • Şükürler olsun.

0|0
    0|0
  • Çok iyi oldu ama bazı şehirlerde yasak sanırım keşke genelinde olsa

1|0
    0|0
    • 2ay

Keşke ama bir bilgim yok bazı sehirlerde olduğuna dair.

• yobazlık olmadığı sürece bence çok eğlenceli ve içten oluyodu

1|0
    0|1
  • bilmem bazen güzel oluyo

1|0
    0|0
  • Bir salonda evlenecegime sokakta evlenirim daha iyii

0|0
    0|0
  • eğlenceli jsjsj

1|0
    0|0
  • sacmaaa

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    10

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...