Allaha nasıl yaklaşıyorsunuz?

Allah hepimizin Rabbi.. herkese sanki özel bir arkadaş özel bir koruyucu gibi geliyor ;Allah hepimizi koruyor hepimize şah damarımızdan daha yakın.. bazen uzaklaşıyoruz bazen yaşlı gözlerle ellerimizi açıp ona yalvarıyoruz.. onu anıyoruz.. siz Allah a nasıl yaklaşıyorsunuz? .. uzaklaşdıktan sonra nasıl yaklaşıyorsunuz? Sizdede bir utanma oluyormu, ibadetlerinizi yapmadıktan sonra ondan birşey istediğinizde utanıyormusunuz?
Allaha nasıl yaklaşıyorsunuz?

3|0
10|12

En İyi Erkek Görüşü

• Birşey isterken herkesten utan ama ALLAH'tan utanma. Tövbe konusunda şeytanın böyle bir oyunu var insan üzerinde hatta. Günah işleteceği zaman bişey olmaz sonra tövbe edersin der, günah işlettikten sonra 1000 kere bozdun tövbeni utanmıyormusun tövbe etmeye der.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Elbette utanıyorum, tuhaf bir his :)
    Materyalist görüşüm baskın gelse de, çoğu zaman teslim oluyorum. Genel de üzgünken Allah a yaklaştığımı fark ettim. Bazen hislerimi çok yoğun yaşarım. O zaman da yaklaşıyorum. Allah her yer de ge izliyor. Daha çok kapsamlı bir kamera. Açıkçası her hareketime dikkat ediyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gerçek aşk Allah aşkıdır

2|0
    0|0
  • Utanmaz varlıklarız biz.
    Başımıza birşey gelmedikçe ona karşı samimiyet içinde bulunamıyoruz.
    Ama o bize karşı her dem merhametli.
    ne diyeyim.
    Rabbim sırat'ı müstakimden ayırmasın.

1|0
    0|0
  • Namaz kılarak kuran okuyarak dua ederek allahın huzuruna yaklaşıyosun zaten :D

1|0
    0|0
  • Allah dualarimizi dualariniz kabul etsin

2|0
    0|0
  • namazını kıl dua et dedikodu yapma mübarek

1|1
    0|0
  • Valla bir şey söyleyeyim mi?
    Ben çok yüzsüz biriyim galiba :(
    Bir şey isterken bende hiç bir şey olmuyor

0|0
    0|0
  • yaklaşmak derken. beyninle alakalı bir durum yakınsan yakınsındır uzaksan uzak. kendini nede gördüğünle alakalı olmalı

0|0
    0|0
  • Allahım sana geliyorum diyorum..

0|0
    0|0
  • namazını kıl dua et dedikodu yapma mübarek

1|0
    0|0
  • Allah'ı katı bir inançla severim, ince eler sık dokurum. kırılacağı şeyi yapmaktan bile korkarım. Üzerime düşen inancı eksiksiz öğrendim çok şükür. Allah öyle sandıkları gibi korkulacak veya taparcasına sevilecek bir ilah değil.. Tapmak! çok yanlış. Kulluk.. ever işte bu! tanımakişte budur hayatın gayesi ve yaratılma sebebimiz. Çoğu kişi belki ahirete çıktığında ibadetleri yüzüne çarpılarak neye uğradığına şaşıracak.

1|0
    0|0
  • dua ederek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bazen bnde de oluyor utanma ama iste

1|0
    0|0
  • Aynen öyle çok utanıyorum. Bir kez bile utanmadan dua edemedim. Bu güzel bir şey ama sanırım. Tüm ibadetlerimi yerine getirsem bile o utanç hep olacak

1|0
    0|0
  • İbadetlerimi aksattığımda kesinlikle huzursuz oluyorum. Daha sonra bolca dua ediyorum. Namaz kılıyorum. Kendimi çok daha iyi hissediyorum

1|0
    0|0
  • Namazla

1|1
    0|0
  • En iyi yolu namaz bence. gunde 5 vakit seni davet ediyorr

1|0
    0|0
  • Allah diye birşey yok gözümde

1|0
    4|1
    • 2ay

Zaten gözünde değil kalbinde olmalı

• 2ay

Ortada bir dünya ve içindeki varlıklar var. Ortada bir uzay ve birsürü gezegenler var. Yaratan yok demek saçma. Allah islah etsin

• 2ay

Yav he

• hangi allah?

0|0
    2|0
  • Burdada mi reklama başladıniz :D

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne reklamı? İçimden geçenleri yazdım.

• 2ay

Kusura bakma altdaki şeyi görmemişim sayfanın adını sildim fotoyu kestim ama o şeyi orda unutmuşum :|

• 2ay

Ay kalbini yerim seniinnnn
      Ne kusuru öptüm çok asıl sen kbkma yanlış anladım :*

• Yaklaşmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...