Kapat

Oyunculuk için aradılar ajanstan sizce gidiyim mi?

Hiç bir şey bilmiyorum sizce gitmem gerekiyor mu ezber kuvvetli

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• Git o zaman

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben önceki sene erberk ajansa basvurmustum belki bilirsin o ajansı cagirmişlardi mecidiyekoy de bir yerde. Yanina giysi goturuyosun iki tane felan 50 tl de fotograf parasi istiyolar.. oraya gittigin zaman ilk once onune sözlesme veriyolar iyi okumalisın direkt imzayi atarsan bazi istekleri gerceklestirmek zorundasin aksi halfe tazminat davasi acarlar.. Imzayi attin diyelim daha sonra seni baska odaya aliyolar ustunu giyiniyosun sonra gül, aglamiş gibi yap, ofkelen, üzul vs. mimikleri yap diyor cekiyor seni işiklarin altinda. O sekilde kayit oluyosun daha sonra reklam dergi vs. cagirirlarsa gidiyosun.

0|0
    0|0
  • herkesi arıyorlar ya boş işler :D kaç kere gittim çekimlere yok muhteşem yüzyılda asker ol 20 tl verelim falan diyorlar asfafsa

0|1
    0|0
  • Git tabi ne yaptın ki aradılar

0|1
    0|0
  • Git tabii. Tarık akanda işportacıymış dün hayatını izledim. Hemen hemen bütün oyuNcular böyle. Belki kabiliyetin vardır

0|0
    0|0
  • bana 6 aylık oyunculuk teklif ettiler kabul etmedim küçük bir rolde ben gönlü hoş içi boş bir kazağım bozkırda atımı sürmeyi tercih ederim ama sen git hayatını kurtarırsın

0|0
    0|0
  • Kafana göre

0|0
    0|0
Yükleniyor...