Bu durumda tepkiniz ne olurdu?

Tanıdınız bazı kişiler sizin söylediğiniz ciddi şeylere gülüyorlar. Gulmemelerini söylediginizde sevdiklerinden gulduklerini soyluyorlar alay için değil diyorlar. Tepkiniz ne olur?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• -Kamil babam arabayi vermedi la daha geçen vurdun bok mi yicen arabayla dedi lan!
    +puhahahaaha
    - Ne guluyon lan hirbo!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Madem ciddiye alınmıyorum söylemem o zaman. Sinirlerim bozulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bende anlatırken gülüyolar ne var lan ya diyip kahkaha atıyoz :D Sana yapılan bu tür olaylarda sende kendine gül dalga geç emin ol çok rahatlıtıcı :D

0|0
    0|0
  • Benimle ugraşmayın derim valla :D halen gülüyosa agzına bir tokat yapıştır :D

0|0
    0|0
  • doğru söylüyolardır bizde bazı arkadaşlara gülüyoduk böyle

0|0
    0|0
  • zerre umrumda olmaz, açıkcası fikirlerimi artık onlarlada paylaşmam madem gerekli değeri vermiyorlar

0|0
    0|0
  • gülünecek bir haldesin demek ki. sende gül, gülmek iki insan arasındaki en kısa mesafedir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Komik bir durum yok aslında. Anne kızlar gülüyorlar. Çok doğal konusuyormusum ama bunda komik bişey yok.

• 2ay

Yok siveyle konuşmuyorum. Memleketimde büyümedim zaten. Üslubum öyle demek ki

• 2ay

Türkçeyi söyleyiş biçimindense yakında düzelir. argoya da çalış, birkaç laf çarpıştırırsan bir daha gülemezler.

• benı anlamıyorlar derım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gülsünler ağızlarınımı tutcam :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...