Kilo veriyorum ama en ufak çevresel sorunda psikolojim bozuluyor ağlıyorum yemeğe koşuyorum?

Merhaba arkadaşlar önceden burada bir soru sormuştum biri beni kilolarım için reddeti annem bile laf sokuyor arkadaşlarım da hep alttan alttan laf sokuyor bu durumdan bıktım demiştim beni cesaretlendirmiştiniz vermem konusunda ben de başladım vermeye. Biraz da verdim ama mesela onu görüyorum karşıma çıkıyor yine moralim bozuluyor kızla görüyorum. Diyet yaptığım halde annem dalga geçiyor o kadar şişmansın salatayla doymazsın diyor. Ben böyle olumsuzluklara dayanamıyorum hemen bozuyorum ağlayarak yemek yiyorum. Sistemli sürdüremiyorum çünkü olumsuzlukları engelleyemem hayat bir yandan akıyor annemle aynı evde onunla aynı okuldayım olacak yani bunlar. Kendimi hedefe nasıl kitleyebilirim yapamıyorum güçsüzlükten yemeğe saldırıp mızmız ağlıyorum anca

0|1
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• motıve et kendını

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bak onu görüyorsun üzülüyorsun gidip yemek yiyorsun değil mi? Peki onun yanındaki kızlar kilo problemi olan kızlar mı? Eminim ki değildir. Eminim ki zayıflardır. Çünkü bu bir gerçek erkeklere zayıf kadınlar çekici geliyor. Ne yapacaksın biliyor musun? Ona ne kaybettiğini göstermek için zayıflayacaksın? Çünkü neden biliyor musun? İnsan zayıfladıkca daha çok güzelleşiyor. Ben 10 kilo verdim farkı görmeni isterdim. Kendimi beğenmişlik yapmıyorum ama ciddi bir değişim oldu. Seni kilolarınla suçlayan mı var çek orta parmağı görsünler. Annenleri sakın takma neden biliyormusun? Ben diyete başladığımda bana sen doymazsın, bak iki gün sonra bırakırsın. Yemeği biraz çok mu yedim;hemen başlıyorlar 'demiştim yapamazsın' diye. Ben çikolatada yedim. Dondurma da yedim ama hepsini kıstım! Nefsimi köreltmek için yedim. Şu an ne diyorlar biliyor musun? '1Keşke bende senin gibi zayıflasam.2 . Ya sen nasıl zayıfladın? Herşeyide yedin mübarek. 3. Valla biz yapamaz dedik ama yaptın helal.' Bir şeyi yapacaksan kendin için yap. Senin benin senin güzelliğindir ve unutma 'Kaybederken mutlu olacağın tek şey kiloların olacak! '

1|0
    0|0
    • 2ay

Canımsın sen ya uzun uzun yazmışsın ne kadar teşekkür etsem az. Çok haklısın gerçekten hepsinde. Evet ona ne kaybettiğini göstermek istiyorum ama en ufak bir olumsuzlukta anında moralim düşüyor. Hedefe kilitlenen senin gibi insanlara çok özeniyorum. Odamda yemeğimle yağlarımla tek başıma duruyorum. Dediklerini gerçekten düşünmüştüm ama hiç uygulamaya koyamıyorum bugün yine onun facebookuna bakarak çikolata cips yedim. Nasıl yapacağım bunu ya lütfen

• 2ay

Haklısın canım ama sorun diyette değil ya hatta dedim kilo verebiliyorum verdim bir miktar diye. Onda sorun yok. sadece işte hayat bir yandan akıyor onu görüyorum annemin laflarını duyuyorum anında düşüyorum. Bunu yenmem gerekiyor diyet konusunda bir sıkıntım yok. Onu bir kızla konuşurken gördüğümde direkt eve gidip zararlı şeyler yiyerek ağlıyorum

• 2ay

Bunu dediğim şekilde yenebilmen çok mümkün. Çünkü gerçekten senin gibi çok şey yaşayıp bu yola çıkan insan sayısı oldukça fazla. Ve herkes birbirine destek oluyor her zaman her şekilde sende bu sayede daha da kararlı olabilirsin

Erkekler Ne Diyor 2

• tınlama kimseyi

1|0
    0|0
    • 2ay

nasıl

• 2ay

tamamda moralim bozulunca üzülünce zararlı şeyler yiyorum cips çikolata gibi. onlar beni anlık mutlu ediyor mesela onu bir kızla görüyorum daha da hırs yapıp zayıflamak yerine güçsüz oluyorum ağlıyorum zararlı şeyler yiyorum

• 2ay

görmezden gel güzelim illaki görünce bakmak zorunda değilsin hiç birşey senin sağlığından ve canından önemli değildir bunu unutma bitmiş olan bir ilişkinin kölesi olma

• Sevinçli olduğum zaman yemek yiyiyormusin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...