Bana yardımcı olursanız sevinirim yani bana bir akıl verin her gun aglamaktan gözlerim şiş?

herkes. cok guzel oldugumu söyler
Çogu tanıdıgım bunu soyler cok fazla güzelsin , ya da hayatımda senin kadar guzel kız gormedim diyenlerde oluyor ve Mankenlere tas cıkartırsın diyenlerde oluyor. erkeklerde kızlarda soyluyor bunu mesela gecen gun bı erkek bana ben senin yerinde olsaydfım varya ooo sen bu guzellikle varyaa falan filan seyler soyledıler. hani nasıl anlatsam hepsini bilemiyorum. kıskananlar da cok var ben bunu farkediyorum zaten ama salaga vuruyorum herkes soyluyor zatn bir arkadasım bana seni cok kıskanan var dikkat et işte demesi bunu sadece onun değil bı cok kısının söylemesi kafamı cok bozdu acıkcası bizim burda bir bakkalcı var bana surekli dıyor sana cok asılan var senle sevgili olmak isteyenler var cok kıskanan var kızlardanda dıkkat et demeleri falan. ve sunuda farkettim girdiğim ortamlarda beni böyle dıslıyorlar mesela arkabalarım ben cok dar giyiniyormusum cok makyaj yapıyormusum bu yuzden senl biyere gelmeyiz dıyolar , makyaj bı rımelbı kalemkulolanıyom arada ruj baska yapmıyorum kıyafet olarakjta normal pantolon ust giyiyorum ama bu hep onların gözlerine batıyor. bu yuzden cok aglıyorum her gece uyuyamıyorum arkamdan bu kız cok garip cok suslenıyo falan dıyolar akrabalar ben bunları ogrenınce cok kotu oluyorum bizim akraba kapalı oldugu ıcın bızdede acık kızlar var bende herkes gibi normal giyiniyotum hani sort fLAN GİYMİYOUM ama ne bili öyle demeleri cok koyuyo yuzume guluyolar arkamdan oyle dşyolar. hani kıskandıkları ıcın dıyo herkes bana kı bılıyolar göruyolar bana zaten dogal guzelliğin var bide makyaj yapıyon böyle cok diikkat cekiyosun dıyolar yapma dıyolar. ama ben haksız mıyım simdi esofmanlamıcıkıyım dısarı dıger kuzenlerım rahatca gıyınıyo bısey demiyolar ama ben yapınca laf yapıyolar ya benikocalarının sevgililerinin yanındayken boyle suzuyolar ya da yoldan gecince sevgilisinin gozunu kapottanlar oluyo tıp tıp bakıyolar zoruma gidiyo.. SİZCE BEN NEYAPMALIYIM?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• cok dusunme boyle

1|0
    0|0
    • 2ay

napiyim ama arkamdan öyle demeleri beni çok mutsuz ediyor

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok aglama kardeşim Züleyha gibi gözlerin kör olur yoksa sende birgun onların düşündükleri gibi giyinip bir onları dene bakalım bu sefer ne diyecekler

1|0
    0|0
  • Vay anasını bende kendimi çok itici diye görülmediğimi zannediyordum. Bu şakaydı da fazla takma gül geç ne yapacaksın ki. Kendi kendini yeme. İnsanlar konuşur boş ver

1|0
    0|0
  • Sen edepli uslu ol birak geri kalanlar havlasin. İnsan cekemedigini ulaşamadigini konusur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Senin kadar takıntılı olsam kanser olurum heralde. Ben sana bir şey diyimmi? Kimse kimseyi kıskanmaz, sen öyle düşündükçe daha çok ağlarsın çünkü yanlış cevaba odaklanıyorsun. Seni üzenler kötü niyetli. Sen seslenmedikçede üstüne üstüne giderler. Niye biliyormusun? Yanağın birine tokat yedinmi diğer yanağını uzatıyorsun. Akıllı olupda dünyanın kahrını çekeceğine biraz deli olucaksınki dünya senin kahrını çekicek. Son bir şey daha diyeceğim... Ağır gelebilir ama umarım yanlış anlamazsın... Cidden iyiliğin için diyeceğim... Sen yok işte akrabam benim hakkımda bunu demiş, diğeri şunu demiş, karşıdan geçen oğlanın kız arkadaşı senin görünce kıskanmışda... Ya seni Kim oluyorsunda insanlar seni bu kadar önemsesin? Sen kimsin kardeşim? Herkesin evi çoluğu çocuğu kardeşi ailesi işi gücü varken senimi düşünecek? Bunca derdin içinde birde senimi takıcaklar? Sen kimsinki? Nesin sen? Sen hiç kimseyi yargılıyormusun? Hayır! Niye? Çünkü senin derdin zaten kendine yeter. İşte herkes öyle!! Sen kimsenin s*kinde değilsin rahat ol. Eğer kalbini kıranlar varsada söyle. Çekinme. Dar gelen ayakkabıya ayağını sokmaya çalışacağına niye başkasına bakmıyorsun? 43 bedenmi giyiyorsun? Azmı var? Zormu bulunuyor? Olsun. Yeterki ayağın içinde rahat etsin. Boş ver onları. Ayrıca tekrar söylüyorum, kimsenin seni kıskandığını düşünme. Yanılıyorsun. Dediğim gibi, kötü bir niyetle yaklaşıp davranıyorlar, sende izin vermeyeceksin. O kadar. Bak sonra nasıl rahatlayacaksın.

0|0
    0|0
    • 2ay

SEN BENİM YERİMDE OLSAYDIN EMİN OL SENDE BÖYLE DÜŞÜNÜRDÜN Kİ BUNU BEN DÜŞÜNMÜYORUM BANA BUNLARI DISARIDAN GÖRENLER SÖYLÜYOR COGU TANIDIGIM SEVDİĞİM KİŞİLER DİYOR SEN HERYERDE KISKANILIRSIN DİYOLAR BEN BİLE KASNIYOUMBAZEN SENİ DİYOLAR YANİ BENİM KENDİ DÜSÜŞÜNCEM DEĞİL TABİKİ bende BUNU KIMSEYE ANLATAMADIM HEP İÇİMDE KALDI Bİ BURDAN SORİYİM DEDİM GİZLİDEN AMA EGOİST FALAN DEĞİLİM

• 2ay

O zaman sende arkadaşlarınla takıl.

• 2ay

bu hepsi için geçerli amabazılarnın yeri ayrı

• Yapılması gereken şey akrabalardan uzak durmak

1|0
    0|0
    • 2ay

bu aralar çok kötüyüm keyfim yerinde değil her gece ağlıyorum bana Biz senle biyere gelmeyiz diyolar sen cok dıkkat cekıyosun bakarlarsa ben kavga ederim direk falan diyolar bazen sakasına sen sokaga cıkma boyle kıskanıyoruzz seni ya diyolar ama gülüpvgeciyorum MORELİMİ COK BOZUYOLAR AMA

• 2ay

Bende hazetmezdim ama şimdi okul bitti falan kıymete bindim :) zaten baytamda seyranda görürsün muhattap olöa

• kızım manyak mısın ya, akrabalarım bana neler diyor. boşver keyfini çıkar işte ne güzel güzelmişsin, bırak kıskansınlar abi ahuahsdafa manyaksın ya

1|0
    0|0
Yükleniyor...