Bana yardımcı olursanız sevinirim yani bana bir akıl verin her gun aglamaktan gözlerim şiş?

herkes. cok guzel oldugumu söyler
Çogu tanıdıgım bunu soyler cok fazla güzelsin , ya da hayatımda senin kadar guzel kız gormedim diyenlerde oluyor ve Mankenlere tas cıkartırsın diyenlerde oluyor. erkeklerde kızlarda soyluyor bunu mesela gecen gun bı erkek bana ben senin yerinde olsaydfım varya ooo sen bu guzellikle varyaa falan filan seyler soyledıler. hani nasıl anlatsam hepsini bilemiyorum. kıskananlar da cok var ben bunu farkediyorum zaten ama salaga vuruyorum herkes soyluyor zatn bir arkadasım bana seni cok kıskanan var dikkat et işte demesi bunu sadece onun değil bı cok kısının söylemesi kafamı cok bozdu acıkcası bizim burda bir bakkalcı var bana surekli dıyor sana cok asılan var senle sevgili olmak isteyenler var cok kıskanan var kızlardanda dıkkat et demeleri falan. ve sunuda farkettim girdiğim ortamlarda beni böyle dıslıyorlar mesela arkabalarım ben cok dar giyiniyormusum cok makyaj yapıyormusum bu yuzden senl biyere gelmeyiz dıyolar , makyaj bı rımelbı kalemkulolanıyom arada ruj baska yapmıyorum kıyafet olarakjta normal pantolon ust giyiyorum ama bu hep onların gözlerine batıyor. bu yuzden cok aglıyorum her gece uyuyamıyorum arkamdan bu kız cok garip cok suslenıyo falan dıyolar akrabalar ben bunları ogrenınce cok kotu oluyorum bizim akraba kapalı oldugu ıcın bızdede acık kızlar var bende herkes gibi normal giyiniyotum hani sort fLAN GİYMİYOUM ama ne bili öyle demeleri cok koyuyo yuzume guluyolar arkamdan oyle dşyolar. hani kıskandıkları ıcın dıyo herkes bana kı bılıyolar göruyolar bana zaten dogal guzelliğin var bide makyaj yapıyon böyle cok diikkat cekiyosun dıyolar yapma dıyolar. ama ben haksız mıyım simdi esofmanlamıcıkıyım dısarı dıger kuzenlerım rahatca gıyınıyo bısey demiyolar ama ben yapınca laf yapıyolar ya benikocalarının sevgililerinin yanındayken boyle suzuyolar ya da yoldan gecince sevgilisinin gozunu kapottanlar oluyo tıp tıp bakıyolar zoruma gidiyo.. SİZCE BEN NEYAPMALIYIM?

0|0
34

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...