Baba sevgisi mi taciz mi? 😢 ?

ne yapacağımi şaşırdım annem vefat etmiş edeli 2 buçuk sene oldu 23 yaşına geldim bu zamana kadar asla boyle bir şey dusunmedim ama artık ne düşüneceğimi bilmiyorum babam 63 yasında bu zamana kadar gözünden sakindi hep bilirdim çok severdi asla kiyamazdi ama bu sene içinde bir gün bana bir değişik sarıldı nasıl desem sevgilinize eşinize sarilirsiniz ya o şekilde hatta daha samimi boyle bel altını yakinlastirmalar sarılırken okşar gibi ellerini değişik yerlere koymalar falan neyse ben çektim kendimi sonra bir daha olmadı zaten taa ki bu güne kadar bilemiyorum konduramiyorum ama rahatsız oldum yine ayni şekilde sabah sarıldı önden sarıldı sonra arkami döndüm gitmek için geldi arkamdan sarıldı ellerini yine değişik yerlere koyuyor boyle okşar gibi sürekli ben seni çok seviyorum baba gibi seviyorum sen zaten çok güzelsin süslenme falan saçma sapan konuşmalar sen beni neden opmuyorsun sende op falan demeler boynumdan opmeler falan bide hani n bilim bir insan boyle dakikalarca nie sarilsin ki ayni evin içinde yaşarken konduramiyorum sacmalama diyorum kendi kendime ama çok kötü durumdayım ne dusunecegimi bilmiyorum ki babam dukkanimizda üst katta çamaşır reyonu vardı sırf o kutuları ters dizdirirdi görülmemesi için boyle bir adamdı ve ben babama çok düşkünum ama su an çok korkuyorum kimseye anlatılacak birşey değil bu izahı yok ne sormam gerektiğini bile bilmiyorum nolur bisey diyin 😢

0|0
20|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bir laf vardır kalkmış kamışın dini imanı olmaz diye. Bu tarz şeyleri konduramayabilirsin ama oluyor ne yazık ki benim de başımda böyle bir travma geçti üzgünüm adına.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tuhaf sert tepki göster ne olur ne olmaz yanlış düşündüğünü anlasın.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Öyle bir zaman gelecekki insanlar namusunu babasından anasından dayısından amcasındam teyzesinden abisinden ablasından kızından oğlundan kız kardeşinden erkek kardeşinden korumak zorunda kalacak.
    Hz. Muhammed

1|0
    0|0
  • 63 yaşında adamın ahı gitmiş vahı kalmış
    babandır sonuçta
    babam beni bir kere öpsün diye gözünün içine bakan insanlar var
    tabi olmaz olmaz olabilir de ama sapıksa baban bu güne kadar nasıl yakınlaşmadı daha önce yakınlaşırdı bence
    60 ından sonra akıl kaybı mı yaşıyor yoksa
    baban tekrar evlendi mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Evlenmedi istedi ama engel olduk sonra vazg3cti

• 2ay

hata sizde
      adamı genel eve götürün o zaman
      ama ben biraz daha dikkatlice davran babaya belli etmede yanlış anlamışsan çok utanırsınız

• Kusura bakma ama arana mesafe koymalısın
    Ne bileyim biraz soğuk ol ona karşı
    Malesef kendi kızından çocuk yapan babalar bile var

0|0
    0|0
    • 2ay

Çevremde benzer bir olay olmuştu (Tanımıyorum olay faillerini)
      Benim okuduğum okulda intihar vakası yaşandı
      Okulda yeniydim kimseyi tanımıyordum.
      Yaşıtım bir kızdı intihar eden.
      İntihar sebebi ile ilgili birçok şey söylendi durdu.
      Kesin olan şeyse abisinin kıza uyguladığı şiddetti
      Söylenti kısmı ise abisi kıza sadece fiziksel saldırıda bulunmamış

• evlen uzaklaş

0|0
    0|0
  • Babana psikologa götür durumuna baksınlar Bu arada sende bir an önce birini bul nişanlan olay bitsin Yoksa bu adam seni rahatsız edecek

0|1
    0|0
  • baban nıyetı bozmus

0|0
    0|0
  • srn tedbirini al yinede

0|0
    0|0
  • Onun amacı farklı

0|0
    0|0
  • Kadın aynısını oğluna yapsa, anne olduğu için yapıyor denir, erkek olunca hemen fesat düşünüyorsunuz adil değil yaptıklarınız. Çok seviyor demek ki aslında kişi kendinden bilirmiş, böyle düşünmenizin sebebi o

0|0
    1|0
    • 2ay

Kadın hangi erkeğe tecavüz etmiş? Erkeğe karşı fesat düşünürüz herhalde

• 2ay

@personaaa Tecavüz eden erkek sayısından fazla, para karşılığı ilişkiye giren kadınlar var fa*hişler bu kadar fazlayken neden kadınlardan şüphelenmiyoruz hiç?

• 2ay

Mo dediğin kadınlar kendi kendine mi ilişkiye giriyor? Bir erkekle dimi? O yüzden bu kiyaslamayi yapman yanlış. Kadın başkasına zarar vermiyor o bahsettigin f* ile. Tecavüz ve taciz eseri erkekler. Uckuruna sahip olmayanlar neyi tartisiyosun hala. Taciz de kadin zarar görüyor erkek zarar verici. Kiz babasindan dolayi mağdur öyle boyundan öpmek falan sevgilim operken tahrik oluyorum. Babanin 23 yaşında kızı öyle opmesi sarilmasi yanlış

• Anlattıklarına göre taciz

0|0
    0|0
  • Dikkat et derim

0|0
    0|0
  • Evde senden başka kimse yok mu kardeşin filan.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok maalesef bir ben varım yaninda kalan

• 2ay

@angelamelek 2 seviye olman lazim diyo 😔

• 2ay

O zaman anlattıklarına bakılırsa çok dikkatli olmak lazım. çok açık şeyler filan giyme öz baba bunu yapmaz ama belki akli dengesinde problem var.

• Psikolojik bir hastalığı olabilir Alzheimer gibi. Bence bir psikiyatra götür

0|0
    0|0
  • tövbe de babana kondurma baban ananı sende buluyor sen anandan babana bir yadigarsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Konduramiyorum ama mesela az önce idama geçtim bilerek kapımı kilitledom gel yemek koydum bise yapmicam tamam gel diyo anlamıyorum tabi ki konduramiyorum inşallah ben yaniliyorumdur inşallah ben günahını aliyorumdur 😔

• 2ay

sen teyze dayı gibi bir akrabana git ara sıra... ya da yigen kuzen gibi akrabalar ı eve topla... yalnız kalma... inş sen kötü düşünüyosundur baban masun niyetle geliyordur.

• babanla arana mesafe koy uzaklaş yakınlaştıkça baban dediğin gibiyse tehlikeli

0|0
    0|0
  • Olblor kardes dikkat et sen gece kapini kapat yat flsn

0|0
    0|0
  • Serefsiz herif

0|0
    0|0
  • bu işin sonu kötü diyim ben

0|0
    0|0
  • evlen kaybaol ordan belkıde ynlış nlıyoesundur abartması annene olan ozlemınden de olabalır ya da artık dayanamıyor. eğer kotu nıyetlı ıse dağa kotu yaklaşırsa polıse şikayet et

0|0
    0|0
  • İli gücü Yok seni mi zükecek baban isterse karıya gider

0|0
    0|0
  • Sarhos falan miydi bu sekilde davranirken. Yerinde miydi suuru?

0|0
    0|0
  • Evlenmeye bak Acil hemde

0|0
    0|0
  • bakıyor taciz bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Tahrik falan oluyor mu hissediyor musun peki sarıldık ca

0|0
    0|0
  • bence babanın yeni bir eşe ihtiyacı var yoksa annenin yerine seni koyacak gibi

0|1
    0|0
  • Skerdim oyle babayi

0|0
    0|0
  • üzgünüm bunu söylediğim icin ama baban senin hakkinda farkli şeyler düşünuyor galiba, baska eve cikabilsen guzel olur

0|0
    0|0
  • O senin öz baban değil.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle birşey varsa da çok kötü bir durum ya 😕

0|0
    0|0
  • ters gıden bır şeyler var ki huzursuz olmuşsun. arana mesafe koy. rahatsız olduğunu belli et.

0|0
    0|0
  • Annen yaşarken ki seni sevmesiyle su an arasında çok fark varsa evet şüphe de haklısın

0|0
    0|0
    • 2ay

O zamanlar da çok severdi öper koklar sarılır ama bu şekilde değil uniye giderken normal el öper normal vedalasir sarılır öyle giderdim böyle değildi yani 😢

• 2ay

Biraz daha anlat nasıl nerene dokunuyor senin cok sıkarak mi

• Psikolojisi bozulmus herqldee nebilim ya

0|0
    0|0
  • Diken diken oldum simdj babanı hayırlı bir insanla evlendir.

0|0
    0|0
  • Baban cosmus kadın bulun ona

0|0
    0|0
  • Şerefsiz herif...

0|0
    0|0
  • Hangisi olursa olsun sen huzursuz olmussun bunu buraya yazmissin bence hemen ayri ev tut ve az grs sogukluk olur insanda allah yardimcin olsun ama uzak dur ! Hakli veya haksiz cunku o suphe dustumu gitmez akla hep gelir

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin normal gelmedi anlattıklarına göre
    bol giyin dikkat et uzak dur

0|0
    0|0
  • Sen de çok safmışsın. Düpedüz taciz. Söyle kendine birini bulsun azmış o resmen.

0|0
    0|0
  • Ne pis yaratık bunlar ya sapık herif! Vala sana tavsiyem biran önce evlenmeye bak. Evin içindede uzak dur hep. Gece kapını kitle öyle yat cep telefonunu yanından hiç ayırrma cebine koy hep. Polisi falan ararsın Allah korusun lazım olablr

0|0
    0|0
  • Kizim manyakmisin ya tabiki taciz hatta sana tecavuz bile eder o senin baban olamaz bir baba kizina cinsi duygu besleyemez Allah tarafindan verilmis bisey bu o kisi ya seytan pislik bir sapik ya da baban değil uzak dur o evden artik

1|0
    0|0
  • Malesef baban sapitiyor kapali giysiler giy ve sarilma mesafeli ol yalniz kalma babanla. Ilk firsatta universite falan kazanip uzak bir yere git. Babani evlendirsinler sen de yardim et. Fazla beklemeden sen de evlen.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilmiyorum konduramiyorum böyle bir şey baba o sonuçta ama dışardan bakınca boyle gözüküyor evet üni bitti sozlendim seneye düğünüm var evlenecek durumu yok maalesef çok sağlıklı değil tedavisi olmayan bir hareket bozukluğu hastalığı var falan tesekkur ederim 😢

• Çok kötü bir durum. Normal değil bence :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...