Baba sevgisi mi taciz mi? 😢 ?

ne yapacağımi şaşırdım annem vefat etmiş edeli 2 buçuk sene oldu 23 yaşına geldim bu zamana kadar asla boyle bir şey dusunmedim ama artık ne düşüneceğimi bilmiyorum babam 63 yasında bu zamana kadar gözünden sakindi hep bilirdim çok severdi asla kiyamazdi ama bu sene içinde bir gün bana bir değişik sarıldı nasıl desem sevgilinize eşinize sarilirsiniz ya o şekilde hatta daha samimi boyle bel altını yakinlastirmalar sarılırken okşar gibi ellerini değişik yerlere koymalar falan neyse ben çektim kendimi sonra bir daha olmadı zaten taa ki bu güne kadar bilemiyorum konduramiyorum ama rahatsız oldum yine ayni şekilde sabah sarıldı önden sarıldı sonra arkami döndüm gitmek için geldi arkamdan sarıldı ellerini yine değişik yerlere koyuyor boyle okşar gibi sürekli ben seni çok seviyorum baba gibi seviyorum sen zaten çok güzelsin süslenme falan saçma sapan konuşmalar sen beni neden opmuyorsun sende op falan demeler boynumdan opmeler falan bide hani n bilim bir insan boyle dakikalarca nie sarilsin ki ayni evin içinde yaşarken konduramiyorum sacmalama diyorum kendi kendime ama çok kötü durumdayım ne dusunecegimi bilmiyorum ki babam dukkanimizda üst katta çamaşır reyonu vardı sırf o kutuları ters dizdirirdi görülmemesi için boyle bir adamdı ve ben babama çok düşkünum ama su an çok korkuyorum kimseye anlatılacak birşey değil bu izahı yok ne sormam gerektiğini bile bilmiyorum nolur bisey diyin 😢

0|0
2024

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 19

Yükleniyor...