Almanlarla nasıl arkadaş olunur?

Meraba ben ilerde universiteyi almanyada okumak istiyorum ama almanlar cok soguk ve irkcilar diyolar bence bunlar onyargi ozellikle almanyada yasayanlara soruyorum nasil yaklasilmali?

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Olmaz artık küçüklükten orda olup baya onların yaşantılarına uyum sağlamadığın sürece hep bir mesafe olur. Tanışırsınız gerektiği kadar konuşulur ama yakınlık olmaz olsa bile çok güçlü olmaz. Sen geldiğinde ilk Türkleri çekeceksin. ya da İtalyanları. Genelde sonradan okumaya gelenlerin arkadaş gurubu yine yabancı (Alman olmayan) öğrencilerden oluşuyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben buna dikkat etmeyi dusunuyorum cunku alman ilgim var ve kulturlerini ogrenmek istiyorum karsidakide anlayisliysa bence kultur alisverisiyle cok eglenceli olur arkadaslik

• 2ay

Peki tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 10

• Almanyada yaşayan Türkleri'de sevmem almanları da sevmem ikliminden midir nedir insanlarını hic iyi bilinmiyor.

0|0
    1|0
    • 2ay

Göçmenleri ben de sevmiyorum bide tip alamnalri da ama diger almanlar cok iyi geliyo bana ordaki turkler almanlardanda sogukmus oyle diyolar

• hiç gelme regelstudienzeit+3 semester = 9 yabancı öğrencilere bu kuralı getirdiler herkes perişan oldu. Yani 9 dönemde Bachelor bitti bitti yoksa sınırdışı..

0|0
    0|0
  • geneleme dogru olmaz bende almanyada yasiorum pek denk gelmiorum sisteme ayak uydurdugun sürece sevilirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Alman arkadaslarin var mi?

• 2ay

Belli degil ama hamburg olabilir bende tam tersi dogudakiler daha sicak diye duydum 😕

• 2ay

Hamburg tarafları iyidir yabancıların yoğun olduğu bölgede iyiler

• Münihte okursan almandan çok türk var 😂

0|0
    0|0
  • Babam Alman dersin :P Olup biter sakın nazi işareti felan yapma yani sağ elini yukarı kaldırma keserler

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet 3 yil hapis yatarim 😀 yok canim turklugumu gizlemem ama irkcilikta yapmam

• Bunu ben nerden biliyim Gidip onlara sor tanışak diye haksızmıyım şimdi soruya bak? :/

0|0
    0|0
  • Türk ve Müslüman düşmanı soysuz nazi p*çleri !

0|0
    0|0
  • Yok. alakasi tok. hepsi guler yuzlu yoldan gcerken hoc tanimasona gerek yok. Gulumseyerek selam verir. yuzde 80 i

0|0
    0|0
  • soguk ınsanalr bosver

0|0
    0|0
    • 2ay

Bana oyle gelmiyo yani arakadas olmak zor ama sonra cok iyi oluyolar bence

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• soğuk ve ırk ayrımı yapanlar var zaten, ama merak etme onlar kendilerini belli ediyorlar mesela seninle hic konusmuyolar. ama belli etmeden seni her gördünde selam verip tokalasamda olur ama tabi sen anliyorsun zaten öyle olduklarini ama böyle yapmalarinin sebebi almanlar cok korkak türklerdende cok korkuyorlar ve bu yüzden polemiğe gitmiyolar kavga olunca türkler yencek diye

0|0
    0|0
  • Bence hiç öyle değiller hatta türklerden daha cana yakınlar bende aynı düşünüyodum ama yurtdışına gidince onlarla konuşup muhabbet edince anladım

0|0
    0|0
  • Onlar sana kolay kolay yanaşmaz, sen de yanaşamazsın. Dil bilersen sıkıntı çekeceğini sanmam.

0|0
    0|0
    • 2ay

Dil konusunda sıkıntı çekmem bence cunku kendi kendime bile ogreniyorum cok merakim var zaten alamanca icin almanyaya gitmek istiyorum uniye baslamadanda 1 yil hazirli alcam tam olur yani

• I dont know

0|0
    0|0
  • Biz her yıl tatile gittiğimizde otelin %90 ı almanlardan oluşuyor ve genelde güleryüzlüler ama kendi ülkelerinde yaşarsan nasıl olur bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Git Antalyaya hepsi orda hoş sezon bitiyor ama

0|0
    0|0
  • Almanyada turk cok. Bulursun birilerini rahatca

0|0
    0|0
  • Önce kendi dilini düzgün konuş. Almanya sonraki işin olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...