Hayatım hiç istediğim gibi değil ve umudum azalıyor?

Arkadaşlar hayatımdan memnun değilim keşke başka biri olarak dünyaya gelseydim yani baştan yeni biri olarak. Yanlis anlamayin birine ozenmiyorum o olmak istemiyorum sadece kendimi geliştirdim ama onun da bir sınırı var keşke başka biri olarak dogsaydim diyorum ailem arkadaşlarım cevrem.. bunu demmin sebebi çok araştırıyor olmam ve kitap okumam. İnternette de inci sözlük ve diğer sözlüklere bakınca bunu daha sık tekrarlıyorum hayatımi begenmiyorum benden daha kötü durumda olan insanlar var ve her zaman olacak ama bu benim uzulmiycegim anlamına mutsuz olamiycagim anlamına gelmez. benden daha iyi durumda olan insanlarda var. E yine üzülüyorum. Her turlu üzülüyorum işte bu seferde. Her neyse başınızı sisirdim. bunu değiştiremem sonuçta , sonuna kadar gidicem ve hayatimi n kontrolünü almak için ne yapmaliyim?

Güncellemeler:
2ay İşi sınava imtihana bagliycaklar hiç yazmasin lutfen
2ay Sıkıldım sadece arkadaşlar olmuyor bazı şeyler ve artık biktim bu durumdan zorlamaktan biktim artik

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dostoyevski diyor ki- bu dünyaya bir kez daha gelseydim saniyelerin nabzını tutardım, yaşama umudun olsun kardeşim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Kimin hayatı istediği gibi ki.

0|0
    0|0
  • umudunu yıtırmemelısın

0|0
    0|0
    • 2ay

Deniyorum ama yoruldum artık olmuyor cunku