22yasindayim evdeyim yapacak bir isim yok ne önerirsiniz bana ev kiziyim?

Gizli Üye
Lise bitti çoktan işe girdim çalıştım zor geldi maaşımda azdı çıktım ünv. iki yilliga tutuyordu puanim bisey cikmaz dediler gitmedim kursa yazildim Hafızlık olmadi hayata kusmek istemiyirum herkes usgeliyor hiçbir başarı yok diye abimde dalga geçiyor var aslinda bilmiyorum nerde hata yapıyorum öyle evdeyim evlilik diyorlar npyim ki bnde ayaklarım ustunde duruyum istiyordummm :( ev çok skcı KPSS var iki ay sonra ona calisiyimmn diyorummm npcammm bn yaaa
22yasindayim evdeyim yapacak bir isim yok ne önerirsiniz bana ev kiziyim?