Çoğu şeyin farkına varınca mutsuz olmak?

Arkadaşlar daha 18 yaşındayım ama bilgi birikimi olarak 30+ olarak görüyorum kendimi. Araştırmayı ve bilgiyi çok seviyorum. Yanlis anlamayin ders falan değil onlar saçmalık zaten gerçek hayatta kullanmiycagimiz gereksiz bilgilerle kafamizi dolduruyorlar. Ben gerçek bilgiden söz ediyorum. Her konuda araştırmayı öğrenmeyi severim ve bilginin sonu yok. Yalnız bir şey fark ettim gozlerimiz açıldıkça mutsuz oluyoruz. 2sene oceki benle şimdiki ben aynı değil. Yaşadıklarım onlardan çıkardığım derslerde eklenince bu kaçınılmaz. Kafamın içinde başka biri var gibi düşünceler çok fazla ama dışarıya bunu gostermiyorum yani normal 18yasinda biri nasılsa öyle davriyorum ama dediğim gibi yaş olarak içte daha büyüğüm. bizi biz yapan davranışlarımız dır ve icimdekiyle davranışlarım zıt gibi bu da beni arada bırakıyor. Sizin öneriniz ne bu konuda ve gozlerimiz açıldıkça mutsuz olduğumuz sizin için ne kadar doğru?

Güncellemeler:
2ay Kendi sorunlarından tutun da dünya ya hatta tüm bu olan seyi bile düşünüyorum sanki simülasyon gibi geliyor bazen anlamsız geliyor ne biliyim keşke ortaçağ da falan yaşadım bana göre değil bu zamanlar :¶
2ay ...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben katiliyorum. Cunku ayni fikirdeyim senle. Dunya yasanilir gibi degil ozellikle gelecek nesiller ne yapacak, neler gorecek, neler yqsayacak.. Hic bir fikrim yok. Eger derdin gercekleri gormekten dolayi mutsuzluksa.. Arastirmayi kes derim. Ama senin fikrin😇 kolay gelsin diyorum.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tüm cümlelerine katılıyorum. Değişim içindeyiz, bunu kimse inkar edemez. Bazı insanların iki karakteri vardır, devamlı düşündüklerinden bu karakterler çakışır, duygusal çöküntüler, depresyonlar, kontrol edilemez öfke ortaya çıkar. Sende ise olgunluk olarak kendini göstermiş. Mutsuz olmanın sebebi de bu, kendinle çatışma içindesin. Ki bende böyleyim, yok olup gideceğiz olm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamamen katılıyorum aynı şeyi ben de düşünüyorum. En basitinden bir örnek vereyim dünyada bu kadar kötülük varken mutlu olmak bana adaletsiz geliyor tamamıyla yaşıyamıyorum o duyguyu içimde bir burukluk oluyor.

0|0
    0|0
  • ne kadar bilirsen o kadar uzulursun bebis

0|0
    0|0
  • ne araştırıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...