"Ağlamayan insanlar güçsüz insanlardır." Siz bu söze katılıyor musunuz?

Sizce de özellikle toplum içinde ağlamayan insanlar aslında zayıf insanlar mı?

0|0
38|39

En İyi Erkek Görüşü

• Yani ama ağlamaması da bir güç gösterisi aslında. Tutabiliyor, sıkabiliyor kendisini demek ki. Tabii amaç güçlü görünmek, ''hiç ağlamam ki ben!'' demek. Ne olacaksa güçlü görününce insanlara. Evde tek olunca ağlayıp rahatlıyordur o da belki de. Yoksa ağlamadan zor geçer ömür. İçe ata ata, kanser olur. Strestir en büyük etken hastalıklarda.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güçlü görünmeye çalışmak güçsüzlüktür Mutlu görünmeye çalışmak mutsuzluktur ama o gözyaşı gözlerinde biriktiyse ve Boğaz'ın düğüm olduysa o an gülebiliyorsan be o damlalar akmadan yok oluyorsa bunu başarabiliyorsan güçlüsün. Ağlamak rahatlatır insanı sakinleştirir ağlamayıp sinirini başkalarından çıkartıyorsan zayıfsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Katılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne katılıyorum nede katılmıyorum insanın güçlü oluşunun ağlamayla hiçbir alakası yoktur amcam çok güçlü bir insandır ruhen ve karaktaren ama onu bile bezdiren ve ağlatan şeyler oldu. Bu nedenle ağlamaya bakılarak insanın gücü ayrıt edilemez.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum. Güçlü olmak için ne ağlamaya ne ağlamamaya ihtiyacı vardır insanın. Ağlamak güç belirleme kriteri değildir.

0|0
    0|0
  • herkesin içinde sürekli ağlayanlar, evet..

0|0
    0|0
  • Ağlamak yapıya göre değişir güçlü güçsüz değil bence. Ki hüngür hüngür salya sümük ağlamak bence zayıflık. Hani gözündenerde yaş çıkar ağlarsın ama çevreye yansıtmak dikkat çekmek için yapılmış hareket bence.

0|0
    0|0
  • Eger bir kisi basit seyler icin agliyorsa o kisi masum ve yumusak kalplidir. ve eger bir kisi aglamiyorsa evet o kisi güçsüz biridir. -.-

0|0
    0|0
  • Anlamayın insanlar geçmişte çok ağladığı için pek ağlayamıyorlar zaten o acıyı öğrenmişlerdir ve sertleşmişlerdir

0|0
    0|0
  • doğru olabilir mantık olarakta kafama yattı ağlayan insan hırslı insandır hırsı insanda güçlü insandır yapı olarak yani ben ağlamam ama güçlü olduğumda söylenemez çabuk düşerim

0|0
    1|0
  • tam tersi oluyor o dediğin

0|0
    0|0
  • Güçlü görünmeye çalışıyorlar işte

0|0
    0|0
  • Evet katılıyorum.
    Acziyetini bilen insan, güçlüdür.

0|0
    0|0
  • Duygusallıktan kırılan kezbanların söylemidir bu bence.

0|0
    0|0
  • neye ağladıgına bağlı

0|0
    0|0
  • ben aglamıyorum ama güçsüz oldugumu nerden biliyosun?

0|0
    0|0
  • yalan bu. Haksızlığa uğrayan her insan ağlar sonra daha çok güçlenir.

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir bir çocuğa üzülüp ağlamak ayrı bişey değerli bir eşyayı kaybedip ağlamak ayrı burada bahsettiği güçsüzlük ile sanırım merhamet sevgi gibi bilimum manevi niceliğe sahip olamayan kimseleri kastediyor

0|0
    0|0
  • İki göz yaşı akmış ve akmamış, ağlayan insanların yalanı bu. Güç farklı bir şeydir.

0|0
    0|0
  • En son askerdeyken ağlamıştım

0|0
    0|0
  • sanmam ben ağlayan biri değilim... Bilemiyorum gözyaşı ve ben

0|0
    0|0
  • ben hiç ağlamam ama benden güçlüsü yok o nasıl olcak :D

0|0
    0|0
  • "Kalp hüzünlenir göz yaşarır" demiş peygamberimiz.

0|0
    0|0
  • Bana da tam tersi gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Ağlayanlar, zayıf ve acizdir.

0|0
    0|0
  • Toplumda tam tersi inanılır.

0|0
    0|0
  • Benim ağlamaya cesaretim yok.

0|0
    0|0
  • Alaksı yok. Sulu gözlülük güçsüzlüktür. Her bka ağlarlar

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Zırva. Peygamber bile ağlamış.

0|0
    0|0
  • iyi bir insan çoğu zaman ağlar bazen cesur ve diktir

0|0
    0|0
  • Ben En Son 2010 da Ağlarım 6 Senede Mezun Oldum Master Bile Yaptım Eğer Aglasaydim Belki Okumazdim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 37

• Tabi ki de hayir. Aglamak zaiflik gostergesi olmaya bilir ama aglamamak kesinlikle gucluluk isaretidir. Ben simdiye kadar aglamayan ama zayif olan birini gormedim

0|0
    0|0
  • Ben aglayamiyorum gecen cenaze vardi yakin bir akraba millet hüngür hüngür ağlıyor bende gram gözyaşı yok.

0|0
    0|0
  • Toplum içerisinde göz yaşlarını tutabilecek kadar güçlü tek başına sessizce ağlayabilecek kadar çaresiz insanlardır. Güçlü olmak kas gösterebilmek değil çaresizliğini saklayabilmektir tek başına yaşayabilmektir

0|0
    0|0
  • Öyle bir söz yok. Olamazda. Gözyaşı zamanında güçlü kaldığımızın göz yaşı şeklinde yanaklarımıza döküşmüş halidir.

0|0
    0|0
  • Katılıyorum onları yıkmak daha kolaydır çünkü hep içlerinde yaşarlar güçlü duracam diye kendilerini hırpalar dururlar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bence de, güçlü olucam diye verdikleri mücadele onları bir zaman sonra bitkin düşürür.

• İnsanın güçlü olup olmaması ağlamasına ya da ağlamamasına bağlı bir kriterle değerlendirilmemeli bnce

0|0
    0|0
  • Eşek gibi ağlarım güçlüsün derler ama aslında çok güçsüzüm

0|0
    0|0
  • Bence tersi.

0|1
    0|0
  • Katılmıyorum, ağlamak güçsüzlüktürde deniyor. Bence ağlamak bir nevi terapi, stres atma şekli

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Aksine güçtür bu. Ben toplum içinde ağlayan insanları güçsüz bulurum.

0|0
    0|0
  • aslında bir çok durum için ağlamayan insan güçlü insandır bence çünkü sorumluluğunun , dik durması gerektiğinin, diğer aynı durumda olanlara umut vermesi gerektiğinin farkındadır

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum

0|0
    0|0
  • tam tersi ağlayanlar güçsüz değil mi

0|0
    0|0
  • Ne alakası var...
    Ağlamak ve ağlamamak. Bütün mesele bu mu?
    Saçmalık bence.

0|0
    0|0
  • Hayır bu bir genelleme

0|0
    0|0
  • Bence tam tersi olabilir

0|0
    0|0
  • Ne ağlamak güçsüzlük ne de ağlamamak

0|0
    0|0
  • Yalan aglamayam insanı zamanında çok aglatmislardr

0|0
    0|0
  • Nasıl ya nasıl aglamıyorlar? Ben sinirim bozulunca anıra anıra aglarım valla hiç tutym falan olmaz😂

0|0
    0|0
  • Ben kimsenin yanında ağlamam, sadece gece kuytu köşede ağlarım sessizce.

0|0
    0|0
  • Asıl ağlayanlar güçsüz.

0|0
    0|0
  • Hayır. Tanıdığım çok güçlü insanlar var 24 yıllık ömründe sadece 3 veya 4 kere ağlamış olan.

0|0
    0|0
  • kesinlikle

0|0
    0|0
  • Tam tersi bence

0|0
    0|0
  • Hayır. Ağlamak güçsüzlüktür

0|0
    0|0
  • Bnce tam tersi. Kendimden bilirim. Hemen ve fazlasyla ağlarım