Laf atan abazalara karşı en doğru tepki ne olmalı sizce napmalıyım?

Şu sıralar düzenli bir sapığım var.2 günde bir o yoldan geçmek zorunda kalıyorum. Her geçişimde rahatsız edicii bakışlar hep dükkanın önünde, avına yaklaşan bir hayvan gibi bakışlarda bulunuyor. Dün tekrar geçtim oradan hastayımm bu kıza dedi arkadaşlarımı ne kalabalıklardı bide. Sevgilime söylesem yaşatmaz o itide işte bela almasın çocuk başına. Napabilirim bu gevşeğe canımı sıkmaya başladı?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Yenge bana kalırsa enişteme söyle sen onu gereğini yapsın şahsen bunu bilmesi lazım elinden bir kaza bile çıkabilir...

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evimiz sanayi bölgesine çok yakın çarşıya giderken benim mecburen sanayinin içinden geçmem gerekiyo 2 yıl oldu sanırım çocuk düzenli bir şekilde sapıklık yapıyodu yolumu değiştiremem başka yol yok abimë desem suçlu ben olurum bende çok yakın bir arkadaşım var ona söylemiştim arkadaşım abileriyle birlikte gelip çocuğu dövmüşlerdi o gün bugündür kafasını kaldırıp bakmıyo

0|0
    0|0
    • 2ay

Ohh ellerine sağlık. Ya benimde dövdüreceğim çok insan varda çocuk sıkıntı bir tip çıkar başı belaya girer öldürürler o sapığı sonra bizimkliler hapislerde çürür gibi bisürü paranoya türetiyorum. neyse yolumu uzatırım o sokaktan geçmem napalım

• 2ay

Bende ilk başta çok tedirgin oldum ya öldürürlerse falan diye ama çok şükür büyük sıkıntı çıkmadı inşallah sende kurtulursun bu beladan canım

• 2ay

İnşallah ya

Erkekler Ne Diyor 14

• Yakışıklı biri olsa bir taraflarınızın suyu akar ama çocuk tipsizse hemen sapık damgasını yerleştiriyosunuz

1|0
    2|0
    • 2ay

Ya ne alakası var tiple allahın aşkına. Çok yakışıklı olsa bile bir kızı rahatsız edercesine sürekli bu davranışları sergilemesi için sebep değil nasıl bir mantık bu ya !

• 2ay

Söylediği kelimeye göre değişir o

• 2ay

Benim için değişmiyor başka kimin için değişiyosa değişsin. Benim sevdiğim tek adam var diğerleri midemi bulandırıyor.

• Muhatap olma

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya normalde o kapasitede insanların suratlarına bile bakmam ama bu gevşeği devamlı görmek zorunda kaldığım için rahatsız etmeye başladı laf atmalara başladı neden yüz buluyosa it herif ya. Tipine baksan adam sanarsın.

• 2ay

İşte tipine bakma adamda sanma 😀

• Böyle öküzler var hergün beni görmek için burdan geçiyor mu diyor toplum bu hareketleri pompalıyor yüceltiyor

0|0
    0|0
  • Söyle sevgiline. Siz bela diye düşünüyorsunuz da biz de bizden sakladığınız için size sinirleniyoruz

1|0
    0|0
    • 2ay

Öldürür işte sakatda bırakmaz skkıntı orda. Sonra çocukcağız hapislerdemi sürünsün.

• 2ay

Sen rahat ol çözer o

• ses kaydı a bunun adı tciz bilyosun ver mahkemeye

0|0
    0|0
  • Engelle

0|0
    0|0
  • Ipleme hiç

0|0
    0|0
  • Umursama.

0|0
    0|0
  • ben olsam gördüğüm yerde ya döverdim ya dövülürdüm. ama sessiz kalmak doğru gelmiyor

0|0
    0|0
  • Söz gümüş ise sükut altındır. Sadece bunu tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • elleme gı yazık :)

0|0
    0|0
  • bir üst sokaktan geçmek en mantıklısı.

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle yolumu uzatıcam öyle pisliklerle muhttap olmaktansa az daha yürürüm napalım

• Sevgilinle oradan geç bakış atarsa ne bakıyon de gerisini sevgilim halleder sanırım

0|0
    0|0
    • 2ay

Geçicem buluşma noktamız orası olmuyor hiç ama o yüzden bir yapamadım zaten ama sevgilim onu bilmemeli o zaten bana bakanlara çok pis bakıyor onada bakıcaktır muhtemelen bunu yapıcam sağol.

• 2ay

Kesin yap

• dövdür aklı başına gelsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilinle o sokaktan geç yani görsün yalnız olmadığını. eğer biraz adamsa umudunu keser

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte buluşma noktamız ora değil canım ya yoksa orası aklıma geldi de yapamam. Yolumu uzatıcam sanırım şimdilik o sokaktan geçmiycem.

• Laf atana sen de laf at susunca üste cikiyorlar ne var lan de mesela😁

0|0
    0|0
  • Kulaklıkla son ses müzik dinle, hayatta duymazsan umurunda olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...