Yaşadığınız Toplumu Seviyor Musunuz?

Tamam gurur duyuyorum milletimle, 15 Temmuz'daki kahramanlık örneğini her millet göstermeye cesaret edemez mesela. O yönden diyecek bir lafım yok. Ama keşke çağdaşlaşma konusunda da aynı azim, kararlılık ve cesareti gösteren bir toplum olsak. Bazen insanların kaba saba ve ukalaca davranışlarına şahit olunca toplumdan uzaklaştığımı hissediyorum. Dün mesela şort giydiği için uçan tekme yiyen bir kadının haberi vardı. Böyle haberleri görünce keşke Norveç gibi insan haklarına değer verilen bir ülkede yaşasam dediğim de olmuyor değil. Siz ne düşünüyorsunuz? Memnun musunuz bu ülkede yaşamaktan? Seviyor musunuz yaşadığınız toplumu?

• Seviyorum
    29% (4)38% (3)32% (7)Oy Ver
  • Sevmiyorum
    50% (7)38% (3)45% (10)Oy Ver
  • Kararsızım
    21% (3)24% (2)23% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Evet ne diyorsunuz?
2ay Güncel

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kılçıklar hariç evet.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum hepsinden nefret ediyorum

0|0
    0|1
  • Norveç insanı gibi olduğunda da 15 temmuz daki duruşu asla ortaya koyamazdı bu millet😉

0|0
    0|0
    • 2ay

Norveç insanı gibi olduğunda böyle bir hareket sergilemesini gerektirecek bir durum da olmayacaktı ama öyle bakarsan 😃

• 2ay

Norveç'in bir zamanlar çok fakir ve onemsiz bir ülkeyken çağdaşlaşma konusundaki azim ve kararlılığı sayesinde bugünkü konumuna geldiğini de unutmamak lazım 😃

• 2ay

Ben ondan bahsetmedim ama neyse yav😃

Yükleniyor...