Kapat

Sizce, Türkiye' nin en dindar ve en dinden uzak şehirleri hangileridir?

Detay yok. Sadece soru.

Güncellemeler:
Ayrımcılık kesinlikle yapmıyorum. Görüşlerinizi merak ettim.

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• En dinden uzağı İzmir veya Aydın gibime geliyor 16-17 yaşında bekaretini veren kızlarla ve erkeklerle dolu belki de. İstanbul karma gibi dindarı da çok dinden uzağıda. Dinden bu kadar uzaklaşanı da aşırı dindar olanı ya da araplaşanı kadar bağnazdır bana kalırsa.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Güzel soru cevapları merak ettim bende.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• En dindarıda İstanbul en dinsizide İstanbul nüfusa oranlayarak söylüyorum İstanbul'da olduğu kadar inançsızı bir arada başka şehirde göremezsiniz ama İstanbul'da olduğu kadar dindarıda başka şehirde göremezsiniz

1|0
    0|0
  • Konya ve Eskişehir

0|0
    0|0
  • aradaki farkı söyleyip onun içindeki insanları ön yargı ile ötekileşitrme işi içinde olan birisin...

0|0
    0|0
  • Bir şey diyemem

0|0
    0|0
  • Provakatör müsün?

0|0
    0|0
    • Güncellememi okur musunuz

• Neden merak ediyorsun? Çok mu önemli kimin neye inandığı?

• Sadece eğlence amaçlı. Herhangi bir ciddiyeti yok

• Konya'da raki cok tüketilir.
    Eskisehirde ise kahve :P

0|0
    0|0
  • Dersim- daha cok bilim var.
    Konya-istanbul olabilir

1|1
    1|0
  • Ilginc soru cvp yok:)

0|0
    0|0
  • Adıyaman en dindarı İstanbul ve İzmir ataislerle dolu

0|0
    0|0
  • Dindar erzurum dinden uzak İzmir :-)

0|0
    0|0
  • batı dindar değil doğu very dindar bence :D

0|0
    0|1
  • Dinden en uzak şehri bence kesinlikle İstanbul. En dindarı için Adıyaman diyebilirim.

0|0
    0|1
  • Mersin dir heralde :) hiç din iman yok gibilerdi valla. Onu geçtim, örf adet gelenek görenekte yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gel İzmir'e gerçi burası da kötüye gidiyor ama kötünün iyisi en rahatı.

0|0
    0|0
  • Erzurum la Antalya

0|1
    1|1
  • Trabzon dindar ama dinden uzak olani bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Dinden uzak dersim var. Dinsiz demek değil tabi bu.

0|0
    0|1
  • İzmir dinden en uzak

0|0
    1|0
  • Dinden uzak İzmir
    Dine bagli erzurum

0|0
    0|0
  • En dindar konya
    Dinden uzak İzmir

0|0
    0|1
  • En dindar trabzon
    Dinden uzak ise tunceli

1|0
    2|1
    • Tunceli ilk imam hatip okulunun açıldığı şehirdir ama öprencisizlikten kapatılmak zorunda kalmıştır 😏 Pek din endeksli yaşamazlar çoğunluğu marksist ideolojiyi benimsemişlerdir ama okumuşluk oranı en yüksek ilimizdir aynı zamanda çok değişik bir il gerçekten

• @Seddd4 ya yavrum sen sıçç bokkunda boncuk ara hadi tartışma özürlü olan sensin lafını söyleyip hadi şimdi konuşun diyen örümcek beyinli diyerek hakaret edende sensin karşılığında küfür yiyincede elime oyunları yapıp kaçamak kaçamak net olmayan cevaplar veriyosun uğraşmam bile seninle dahada yazma boşuna cevap alamayacaksın tartışmaya değmeyecek kadar bilgisizsin

• Yarasa beynine bişey anlatamam canım gerçekten çok boş bir kafan var 😂 kominist arkadasi varmış da giriş yapamiomusda hey yavrum hey tabi canım kesin profiline bakınca da su din le beslenip sapık zihniyetli olduğun aşikar 😂 zaten cevap veremezsin rezil rusva git iki üç kitap oku 😂😂 madem cirkinlesiyoruz o halde defol😊😊😊

Yükleniyor...