Evleneceğiniz kızın babasıyla aranızda olan yaş farkının düşük olması tuhaf karşılanır mı?

asosyal_herif
Diyelim erkek 30 yaşında,
Kız da 21-22 yaşlarında ve evlenmek istiyorlar.
Kızın babası da toy bir yaşta erken evlendiği için 40-41 yaşında.
Bu bana biraz tuhaf geliyor, nası bir insanın baba demeye dili varabilir ki? hele ki baba bir de yaşından çok daha genç gösteriyorsa daha da vahim bir durum olmaz mı sizce yoksa bir tek bana mı tuhaf geliyor bu durum? Düşünün bir de kızın evleneceği adam 35 lerindeyse kızın babasıyla arasındaki yaş farkı 5 e düşüyor :D
Evleneceğiniz kızın babasıyla aranızda olan yaş farkının düşük olması tuhaf karşılanır mı?