Film zevki olan arkadaşlar bir bakabilrmi?

bugün 4 -5 tane film izlemek istiyorum böyle aşırı derecede öldüresiye tavsiye edeceğiniz film varmı?

1|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Marvel filmleri, Dc filmleri, Hobbit ve yuzuklerin efendisi serisi, marslı, Goosemburg canavarlar firarda, 5 dalga, the last witch hunter, karanlık gölgeler, 3 idiots, labirent serisi, kehanet, aşkın çekimi, uyumsuz serisi, ben 4 numara, ghajini, yıldız tozu, sihirbazın çırağı, spiderwick günceleri, pixels, seçilmiş, norbit, by evet, narnia günlukleri serisi, kağıttan kentler, aynı yıldızın altında, senden once ben, Oz büyücü, skyfall, açlık oyunları serisi, kıyamet günü, muhteşem yaratıklar, hızlı ve ofkeli serisi, jackie chan filmleri, Adele'in maceraları, Indiana Jones serisi. Lara croft tom riader, Sıcak kalpler, Şüphe, Transformans serisi, Kartal Göz, Zaman makinası 1973, Pk, In time movie, ölümcül deney, Büyük hazine serisi, Dünyanin merkezine yolculuk ve gizemli ada, Dünyanin durdugu gün, Koyboylar ve uzaylılar, G. I. JOE serisi. Bu kadar hepsi de güzel bir film.

1|1
    0|0
    • 2ay

söylediğiniz filmlerin yüzde 90nını izlemişimdir ginede teşekkürler

• Dead pool- komedi
    The dictator-olumune komedi
    Aman tanrim-en guzel komedi.

1|1
    0|0
    • 2ay

evet 3 üde çok güzel film aman tanrım çocukluk filmimdir hepsini izledim başka önerceğiniz komedi türünde film varsa alabilirim

• Geçen gün Unknown u izledim ve bayıldım. Bir de izlemediysen Tarantino'nun bütün filmleri güzeldir

0|1
    0|0
    • 2ay

kimliksizi not aldım tarantinonun tüm filmlerini izledim ginede teşekkürler :)

• Dhoom 3

0|1
    0|0
    • 2ay

birinden başlayıp hepsini izlemem lazım çok beğendim bide aamir khan var piyasada :)

• 2ay

Ben ilk ikisini izlemedim direk 3ü izledim. Zaten aamir khan sadece 3 te oynuyor. Seri gibi olmadığı için tek 3u de izlesen bişey kaybetmezsin. Ha bu arada peekey (pk) diye bir filmi var aamir khan ın onu bundan öncelerim. Muhteşem bir filmm

• 2ay

Pkyı izledim sadece bu attığınızı izlememiştim bir kutu dolusu teşekkürler

• Non stop ben beğenmiştim ama senin zevkine kalıyor biraz da

0|1
    0|0
    • 2ay

fragmana baktım cidden böyle bir filmi nasıl izlememişim hayret ediyorum not aldım çok teşekkürler :)

• 2ay

Güzeldirr rica ederim😄

• Film izlemeyi sevmem 😕

0|1
    0|0
  • Interstellar, black, 3 idiots, ghajini

0|1
    0|0
  • İn time
    Notebook

0|1
    0|0