Ben nereliyim cidden?

Demin bir soru gördüm aynı şeyi bende yaşıyorumda bende merak ettim :D Annemin babası Bulgaristan göçmeni Annemin anneside Selanik babamlar aslen Niğdeli ama Adana'da yerleşmişler annem İzmir'de doğup büyümüş bende aynı şekilde İzmir'de doğup büyüdüm nüfusumda Niğde yazdığı halde küçükken 1 defa gittim annemlerin kütüğüde İzmir'e bağlı

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yine ben cevap vereyim.. Baba kabul edilse de soy ismini ve kütüğü veren; ben hissettiğini kabul ederim. Ama ben Karslı hissediyorum da deme ya doğduğun yer ya baba ocağı ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İzmirlisin.

Anneden babadan dededen hepsinden takip ediceksek işimiz zor. Yeni dünyada artık babadan geldin onun kütüğü neyse o diye bişey yok.

Nerede doğup büyüdüyse kişi, oralıdır. Ha ama birlikte yaşadışı kişilerin memleketinden de etkilenir.

Ağır trabzonlu bir aile izmirde yaşasada trabzondan çokça izler taşır misal. Çocukları trabzon'a hiç uğramamış bile olsa bu izleri alır.

Eğer sizde böyle bariz bir niğdelilik yoksa, izmirlisin. Varsa niğde asıllı izmirlisin.

0|0
    0|0
    • 2ay

dediğim gibi Niğde sadece nüfusta yazıyor baba tarafım Türkiye'ye dağılmış çoğuda İzmir Denizli Balıkesir ya da Adana veya Mersin'de :D

• 2ay

İzmirlisin.

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • tamam hemso yuz sende nigde lisin 😅

0|0
    0|0
    • 2ay

Niğde gazozu başka neleri var Niğde'nin :D

• 2ay

Haah valla akrabalarin hatrina gidiyom normalde sıkici bir yer sosyal biriysen eger
      Baska bir halt yok seviyom ama ben 😅

• Baban nereli ise oralısın :))
    nufusunda nigde yazıyormuş zaten

0|0
    0|0
  • Doğup büyüdüğün yer

0|0
    0|0
  • niğdelisin

0|0
    0|0
  • Niğzmirlisin

0|0
    0|0
    • 2ay

ahahaha mantıklı aslında :D

• babanın kütüğü niğde'de olduğundandır..

0|0
    0|0
  • Niğde de dogdun ama İzmirlisin

0|0
    0|0
  • Melezsin :-)

0|0
    0|0
  • Ortaya karışık bir şey atmışlar valla :) mevsim salatası gibisin :)

0|0
    0|0
  • Baban nigdeli sen nigdeli

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bayburt¿😑

0|0
    0|0
  • Aşağı yukarı aynı şeyler😄

0|0
    0|0