Kız İstemeye Geldiler, Kavga Ediyorlar? (Özellikle Kızlar Cevaplasın) ?

Karşı apartmanda kız istemeye geldiler, birden damat "Ben ne yaptım, benim suçum ne" diye bağırarak sokağı inlettti. Herkes balkonlara çıktı. Sonra baba-damat bağırıştı, hakaret olarak sadece şerefsiz dedi, Gelinin kız kardeşide damadın erkek kardeşine Ger**izeka*ı dedi. Anne polis polis diye bağırdı... Ve halen bağırışıyorlar.. Siz Bu Durumu Yaşasanız Ne Yapardınız, En Mutlu Gününüzde Kavga Oluyor, Özellikle Kızlar Cevaplasın.

Güncellemeler:
2ay Olay 10-15 Dakika Sürdü, Damatın Annesi Bir Daha O Eve Girmeyeceğini Söyledi Gelin Dışarı Çıktı, Balkondakiler Alkışladı, Araca Binip Konvoy Sessiz Bir Şekilde Gitti.
2ay Mutlu Son :d

0|0
13|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar egolarına hakim olamıyor, kim haklı bilmiyorum atıştılar da başları göğe mi erdi. Kız için iki tarafta susmalıydı. Kıza üzülürüm ben.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ya milletin mahallesinde ne olaylar oluyo bizdede su alırken bu damacana benim kavgası olsun anca, saka maka demekki ciddi bir durum var ama bunu dısarıya aksettirmeden halletmek gerekirdi

0|1
    0|0
  • Çok kötü bir durum bir kere gelin alıcı da kavga çıkmıştı gelinin erkek kardeşiyle damadın babası tartıştı araya başka kişiler girdi daha sa büyüdü kız perişan oldu ya yazık çok üzücü

0|1
    0|0
  • şok olurdum tabiki sessiz tutmaya çalışırdım özelliklede annemi ne polisi abi ya ayrıca olay ne tam bilmeden bişey demekte doğru değil

0|1
    0|0
  • Odama gider kapıyı üstüme kilitler ağlardım. Kimseye de kapıyı açmazdım.

0|1
    0|0
  • Zaten bu düğün arifesi nişan kına isteme falan bu dönemde illaki kavga oluyormuş herkes öyle diyo o dönemdeki kavgalardan dolayı evlenmekten vazgeçen çok oluyormuş , normal yani

0|1
    0|0
  • Rabbim yaşatmasın

0|1
    0|0
  • Cok uzulurdum

0|1
    0|0
  • Bırakır giderim isterse öldürsünler

0|1
    0|0
  • 👏👏👏😅

0|1
    0|0
  • Kaçarım

0|1
    0|0
  • ben cok üzülürdümde olay ne ki

0|1
    0|0
  • Oturur ağlarım galiba 😊

0|1
    0|0
  • Ayyy cok kötü bişe ya sen okadar mutluyken birden hüzünlü günün oluyo :(

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sacma sapan

0|1
    0|0
  • Balkondakiler en iyisini yapmışlar.. Terbiyesizlere sessiz kalınacağına en iyisi alkışlamak.

0|1
    0|0
  • Konuyu bilmiyorum da haklıysam kayınbaba felan dinlemem sopayı basarım

0|1
    0|0
  • adamın boyu kızın ailesine kısa gelmiştir.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ne Saçmalıyorsun :)

• 2ay

Bunu Demek İstemezdim Ama Damat Yakışıklı,180 Boyu Var Gibi, Gelin Arabasına Bakarsak Zenginede Benziyor :D

• 2ay

bilmiyorum

Yükleniyor...