Hic internetten sevgili yaptiniz mi yaptiysaniz sonuclari neler oldu?

iyi birsey mi sanal sevgili?

Güncellemeler:
2ay mesafeler sikinti

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Evet oldu ama mesafeler sorun eğer reele taşınmazsa sanal olarak kalır ve uzun süre yürümez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Sanalda tanistim gorustuk Şu an nerdeyse 1 senedir cikiyoruz bakalim sonu ne olur :)

1|2
    0|0
  • sadece sanalda kalinca kotu oldu buluşup reelde gormedigin surece gereksiz yani

1|2
    0|0
  • yapmadım acaba nasıl bişey net gidince aşk bitiyo mu eheuheu

0|0
    0|0
  • yaptım bok gibi bir şey. ilk ve son oldu tövbeliyim. sonu hüsran

0|1
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0
  • Yapmadım.
    Ama inanıyorum.😄😄😄

0|0
    0|0
  • Saçmalık

0|0
    0|0
  • Yapmadim sacmalik cunku 😂😂

0|0
    0|0
  • Yapmadım ama yapmayın bence

0|0
    0|0
  • oyle sey olurmu

0|0
    0|0
  • Evet yaptım ama yapılmayacagını anladım

0|0
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0
  • iyi birşey değil her şey için zaman lazım iyice tanımak lazım hemen fırsat vermemek lazım...

0|0
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• yaptım çok güzel anlaştığım iyi bir insandı fakat tek sorun mesafelerin çekilmemesiydi ve bitirdim

0|1
    0|0
  • Yaptım bir oyundan yaptım hatta o kadar salak bir aşkki bu ne diceksin yani
    neyse anlatıyım :D şimdi bir oyun var adı pointblank şimdi benim pcim bozuldu tamammı+ ondan sora ben net cafeye gittim sırf onun için ona güveniyodum ilk başta ona sen fakesin filan dedim sen kız filan diilsin sg filan dedim sora barıştık bunla sora net cafeye gittim+ cünkü pcim bozulmuştu sora bende sırf onun için gittim :( neyse simdi oyuna girdim bana durduk yere ayrılalalım demezmi :( neden aşkım dedim oda dediki tam bişey yazerken oyundan çıktı :( Sora net cafe süre bitti eve dogru yol aldım pcnin Sarjınıda aldım :) ve heyacanlıdm o benden çoktan vazgeçmişti zaten ama ben mal gibi peşinden kosuyodum :( hatta benim kuzen bile sanal aşk mı olur filan diyodu? + bende inadıma onun peşindne koşuyodum :( ama nafile takmıyodu bikerede abisi yakaladı bizi :) beni tehdit etmezmi Bu kızı rahat bırakcaksın diye tehdit etti + ama ben halen pes etmedim ama :( artık daha soguk soguk cevaplar veriyor bende artık çekildim bidahada böyle mallık yaparsam benim adım yasin degil yani :D

0|0
    0|0
  • Yaptım kardeş İstanbuldan yaptım 1 ay çıktım çokta saçma bir şeymiş ama eğlenceli vakit geçirmek için sanal sohbet felan işte

0|1
    0|0
  • Yapmadım, yapmam.

0|0
    0|0
  • Yaptım da uzun surmuyo o is gel deyip duruyo verecenmi diyom bakarız filan :)

0|0
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...