Kaderi öğrenme hakkında bilgisi olan varmı?

Kaderi öğrenme hakkında bilgisi olan  var mı ? Bu paylaştığım resimdeki yazının doğruluğu varmı?

0|0
1|23

En İyi Erkek Görüşü

• Annemin dedesi ben bebekken kaderime bakmış. Ege yöresinde ünlü bir hocaymış kendisi.

7, 13 ve 19 yaşında ölüm hakkı vardır. Ölmezse 70 yıl 7 ay 10 gün kesin yaşayacak demiş.

7 yaşımda attan düştüm, yerdeki mısır kazıkları beni öldürdü sanmışlar ama ölmedim.
    12 yaşımda köpek ısırdı tetanoz aşısı yaptılar. 13 yaşımda okulda sınıfa tetanoz aşısı yaptılar komple. Gece havale geçirdim, ölmedim
    19 yaşında İstanbul'dan Ankara'ya dönerken Dilovası'nda trafik kazası geçirdim. Araba perte çıktı, yine ölmedim.

Şimdi daha dikkatli yaşıyorum, ölüm yakamızda.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• yok adamın biri taşları yere atıp düşme şekillerinden anlıyormuş ne olacağını. biri suya bakarak görüyor, biri kahvenin icinde kalan telveden, kimisi gökyüzüne bakıp anlatıyor hayatında ne olacağını. hayatta bilmen gereken şey kaçtığın şeyin her zaman başına geldiği. neden mi? çünkü bir şeyi ne kadar düşünürsen "kötü yönde ondan kaçarak da olsa" o şeye o kadar yakın olursun ve onu yaşama ihtimalin o kadar yüksek olur. bu yüzden ne fala, ne size kaderiniz bu olacak diye anlatılan şeylere inanın. çünkü hayatınız sizin elinizdeyken baktırdığınız fallarda size uydurulan o kötü şeylerden kaçarak kaderiniz sizin elinizde olmaktan çıkıp başkasının oyuncağı haline geliyor.

0|0
    0|0
  • Yalan arkadaşlar böyle şeyler ile uğraşmayın KURAN'da açık ve net bir şekilde yazıyor büyü işleri yasak kılınmıştır. Ve geleceği kimse göremez diye. Hala araştırma yapıyorsunuz yazık.

0|0
    1|0
  • Alimler bile geleceği göremezler bunu serkan adında bir din adamı söyledi çok genç milleti o dini programlarda rezil ediyor halkın duymaması gereken şeyleri söylediği için adamı programlara çıkarmıyorlar o demişti bizim alim olan çok yaşlı kalp gözü açık tanıdıklarımız var onlar bile kesin konuşamaz demişti hiç unutmam görme işi yalan bir tek kabala ile notradamus ve babavanga genen bir kadın vardı kör onları bilemem

0|0
    0|0
  • Saçma sapan şeylere inanmayın ya. Ayrıca kader sandığınız gibi birşey değil, siz sanıyorsunuzki hayatımızda evleneceğimiz kişiye kadar herşeyimiz önceden belirlenmiş ve kader olarak alnımıza yazılmış. Hayır öyle değil. Bakın burda ne diyor; "Biz herkesin kaderini kendi çabasına bağlı kıldık." (İSRA suresi 13. ayet)

0|0
    0|0
  • Sen Musluman mısın? Bu nasıl soru? Kalkmalı

0|0
    1|0
  • Bknz ; her okuduğuna inanma..
    deli saçması bunlar.

0|0
    0|0
  • Aç kuranı oku, Orada aklındaki soru işaretlerini kaldıracak bir çok konu var. Böyle paylaşımları ortaya atıp bunları doğru ya da yanlış bulup kanıtlayacak hiç kimse yoktur.

0|0
    0|0
  • 150 beğeni istemesinde ki mantık neyse bunda ki mantık ta o. yalan.

0|0
    0|0
  • Kimse geleceği bilemez eskiden cinler öğrenebiliyomuş melekleri gizlice dinleyip sonradan onlarada yasak gelmiş

0|0
    0|0
  • herkesin kaderi kendi elidedir, küçük büyük kader diye saçmalık yoktur

0|0
    0|0
  • sonuç ne

0|0
    0|0
  • Kimse geleceği bilemez

0|0
    0|0
  • Kesin doğrudur. Milletin zekasıyla dalga geçiyorlar

0|0
    0|0
  • ahahaha. böyle şeylere inananlar var mı ya?

0|0
    0|0
  • Mantıksız

0|0
    0|0
  • Begeni pesinde olan hırtonun teki

0|0
    0|0
  • Biz kaderimizi kendimiz yazar kendimiz çizeriz.

0|0
    0|0
  • Kader diye birşey yoktur. Tanrı kimsenin kaderini yazmaz batıl dinlerin öğretisidir kader

0|0
    0|2
  • Troll avı... :D

0|0
    0|0
  • Cınler gelecekten haber alamaz ama gecmısı bılebılır cunku cok ysarlar

0|0
    0|0
  • Bir yahudi olarak soyluyorumki siz muslumanlarda hani adnan hocaniz varya oyle salaklarin uydurdugu seylerdir bunlar

0|0
    0|1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...