Kapat

Arkadaşım sürekli facebookta ne yapmam gerektiğini söyleyip duruyor bu durumdan rahatsızım?

Sürekli facebookta fotoğrafımi beğen, yorum yap diyip duruyor. Doğum gününe bile hemen bir şey yazmami istiyor. Hayır bunu ben ondan habersiz yapmam gerekirken bana şunu yap bunu yap diye emir etmesine sinir oluyorum. Çocukça tavırlar yapıyor. Genellikle onunla mesajlaşsak; günaydın, selam, napıyon, nasılsın, iyi aksamlar, iyi geceler tarzinda konuşma yapıyor çoğunlukla. 2 senelik arkadaşız hep bu tarz mesaj atıyor. Diğer arkadaşlarım gibi konusmuyor. Sürekli Fizigi ile ilgili fotoğraflari atip nasılım diyip duruyor. Benim hakkımda herşeyi biliyor ama bana kendisi tam olarak anlatmiyor hep benim anlatmamı istiyor.

0|1
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Önüne geçemezsin sürekli bişeyler yapmanı ister ancak aldırış etmemen gerekir galiba pek rahat degilsin seni uyarmaları konusunda

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• Kötü denemeyecek ama samimiyetsiz yorumlar yap 😂 Ben öyle yapıyordum bu "fotoma yorum yap" olayı modayken. İsteyorlardı bir daha 😂

0|0
    0|0
  • Rahatsız olman normal

0|0
    0|0
  • Salaksin cunku.

0|0
    0|0
  • Çıkar arkadaşlıktan sende

0|0
    0|0
  • jajajajajajajaj çomar

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Kiz mi bu seni sosyal ağlar için kullanıyor bayağı

0|0
    0|0
    • Kız

• Onunda dışında başka arkadaşlarım onun kadar yapmıyor ve ondan daha samimi oldugum kisiler hepsi

• Boşver bu kıza bence hep uyma sürekli emri vaki hoş mu. s

• Hala çocuk aklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...