Ölüm tehlikesi atlattınız mı?

Ölüm tehlikesi atlattınız mı?

1|0
12|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 2nci vuruşun amacı :D bütün bunları baba düzenlemiş bence :D öldürememiş

17 ağustos depreminde koşuyodum, tam ayak ucuma bir tane tuğla düşüp parçalanmıştı.. Allah birdaha yaşatmsın o günleri

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Acaba henüz ölmemiş mi 😂😂

0|1
    0|0
  • Merdivenden düştüm

0|1
    0|0
  • Antibiyotik içmiştim iki tane ama tarihi geçmiş fark etmemişiz 1 hafta yoğun bakımda yatmışım bilincimi kaybetmişim içtikten sonra ambulans falan işte götürmüş

0|1
    0|0
    • 2ay

Antibiyotik öyle yapıyor mu yahu :o

• 2ay

Öyle derler :D

• İki kere

0|0
    0|0
  • Elektrik carpmisti ahsjw

0|0
    0|0
  • Atlatmadım

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Çok şükür yaşamadım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Bisikletle yokuş aşağı hızla inerken patates soğan satan kamyonun altında kaldım bisikletin arka tekeri kamyonun tekerleğin arasında ezildi ama ben ölmedim (: Ankara Kızılay Avmnin yürüyen merdivenlerinin en üstünde sevgilimle inerken yükseklik korkum yüzünden elim ayağım titredi panikledim aşşağı bakmamaya çalışırken aşşağıya düştüm kalça kırığı diş kırığı ile atlattım ölmedim (: Malatyada tek yönlü bir yolda önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakıp (hangi kafayla önce sol bilmiyorum ama) karşıya geçeçekken bir taksinin altında kaldım anlar içinde beni görüp aşşağı inen babamın kucağında hastaneye gittim ölmedim (: Daha var ama ölmedik işte yazmaya gerek yok

0|1
    0|0
    • 2ay

Seninle ölümsüz hayat yaşayacak desene sevgilin :)

• 2ay

Biri vardı vallaha oda aynı benim gibiydi sürekli bir şeyler olmuş ama gebermemiş oda dün gece gitti (:

• 2ay

Allah rahmet etsin.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 16

• diyarbakırlı olmak başı başına bir ölümdür :D hergün yaşıyom

0|1
    0|0
  • Atlattığım oldu.

0|1
    0|0
  • Kalabalık bir kavgada bir çocuğu 4 yerinden bıçakladım ve polisler geldi ben o sırada tam kaçarken yolun kesiminde bıçakladığım kişinin abisi sinirden gözü yaşlı bir şekilde silahı kafama dayayıp sende ölüceksin dedi ve arkadan bitane yunus polis bunun kafasına kaskı geçirdi çocuk düşerken ateş etti ama bana gelmedi polisin yaptığı dengesiz bir hareketti ama ben kurtuldum

0|1
    0|0
  • İlkokulda 3. katta assagi dusmustum Allaha sukur ayagim burkuldu onla kurtuldum. 12 yaslarindada felan araba carpti sv_gravity 100 yazmiscasina ucup arkadaki otobuse carparak durdum. ondan ise sadece kirik ayakla kurtuldum (araba carptiktan sonra korkup kactiydim)

0|1
    0|0
  • Bir kere uçaktayken, ikinci ise 3 gün sonra hastaneye yattığımda

0|1
    0|0
  • Adama hele kedi gibi 9 canlı maşallah

0|1
    0|0
  • 2 defa ciddi atlattim

0|1
    0|0
  • Çok atlattim

0|0
    0|0
  • Belediye otobüsü çarpıyordu bir ara. Saniyeler ile kurtuldum :/

0|0
    0|0
  • Evet...

0|0
    0|0
  • kıyısından köşesinden geçmişliğimiz var

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Sabah Şöförüm kaza yaptı arabada azıcık hasar var öldürmeyen Allah öldürmez

0|0
    0|0
  • Bana oyuncak kamyon çarptı Ayağım kanadı sonra

0|0
    0|0
  • bu çocuk seneye ölür

0|0
    0|0
  • 2-3 kere sanırım. bir keresinde arabayoa takla attık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...