Müslüman kadinlar çarşaf giyince neden yobaz kelimesi kullaniliyor onlara karşı?

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Her şeye saygılıyım herkes istediğini giyer. İstersem çıplak gezerim , istersem çarşaf giyerim asıl yobazlık saygı duymayanların yaptığıdır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şeytan, doğru işleri eğri ve çirkin gösterir. Kendi dostlarını da doğru yolda olanların üzerine kışkırtır.

1|0
    0|0
  • Hepsine yobaz diyorum ben. Rahibeleri görünce kafamdan duman çıkıyor resmen

1|0
    2|0
  • Yobaz kelimesinin anlamını biliyorlar mı bakalım? Yobaz at gözlüğü takan kimselere denir. Olaylara çeşitli bakış açısıyla bakamayanlara. Malum bu kelimeyi kullanan birini örnek alanlar sayesinde bu şekilde kullanılıyor. Bu kelimeyi kullananların kelime haznesi yok denecek kadar da az.

0|0
    0|0
  • örtünmek Allahın emri.
    ölçüleride var fazla abartılar insanları digerlerine karşı ön yargılı yapıyr..

0|0
    0|0
  • Dinsizler çünkü.

3|0
    0|1
  • Çarşaf Yahudi ve Arap geleneğidir, İslamla alakası yoktur.

0|0
    0|0
  • Kullananların beyinsizliği
    Nasıl olsa o kullananlar arasında bayanlar mevcut hesap gününde Thug life gelecek onlara sabır Zaman'ı 👍👍👍

0|0
    0|0
  • Din düşmanlığı

1|0
    0|0
  • önce muslumanların yobazlıkları ile ilgilenmemiz gerekiyor. onlarla yaşıyoruz.

1|0
    2|1
  • Din'de aşırı ya kaçılmaması gerektiği kuranda yazılıdır. Çarşaf giymek bir tercihten çok aşırıya kaçmaktır.

0|0
    0|0
  • şu yahudilerden nefret ettiğim kadar hiç kimseden etmemişim sal üstlerine atom bombasını yolla öbür dünyaya

0|0
    1|0
  • kullananlar yobaz oldugu için

1|0
    1|0
    • 2ay

Yobaz olarak gördüğünüz için İslami hakkiyla yasayan insana bu yafta kullaniliyor erkek hoca olmaz deyince yobazsin kelimesini yapistiriyorsunuz.
      illa her yerimizi göstermek erkegin elimizi tutmasi mi cagdaslik?

• 2ay

yanlış anladınız. bu ınsanlara yaobaz diyenler yobaz dır dedim. bunlar için kıcını basını orasını burasını acmak cagdaslık. aslında kasaba koysan 1 kılo et parası bıle etmezler

• Âyet-i Kerîme yeterli kelamı ediyor.
    Bize sadece, "amennâ ve saddaknâ" demek düşüyor...

0|0
    0|0
  • Yobaz demiyorum da islamın dediği gibi örtünsünler sadece

0|0
    0|0
    • 2ay

İslamin dediği bu aslında hic bir yerini esin hariç kimseye göstermemek lakin çalışma hayatina girince örtünme sekli cesitlendi

• 2ay

Tabiki onlari da biliyorum muslumanim deyip arkadan iş çeviren feto da var bunlar sadece İslami yasantidan inssnlari soğutmak avrupa da sakalli birine teraorist dendiği gibi dünyaya İslami kotu göstermek amaclari buda bunun göstergesi iste ama müslüman uyanik olmali.

• 2ay

Yani değişik tipler çok fuhuş olayında çok

• Bunlarin tek dusmani din çünki. Ne yaptiysa bu din onlara

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bikini giymek nasıl normalse çarşaf giymekte o kadar normal
    Şu arapçılık özentisi düşüncenizden vazgeçin

2|2
    0|1
  • Okadar haklisinki doğru söyleyeni 9 koyden kovarlarmis misali. Allaha şirk koşmaktan başka şey değil.

2|0
    1|0
  • Bunu bende anlamış değilim.

2|1
    0|0
  • Kim Yahudiyi ve Hristiyani cagdas gordu?

1|0
    1|1
    • 2ay

Sen değil belki ama bütün dünya öyle görüyor

• 2ay

@f4tii Ortunene saygim var ama bu kadari asirisi. Islamda da bu kadari istenmiyor. Dunyayi bilmem

• 2ay

bende şahsen tasvip etmiyorm ama yapanada tepki göstermk doğru değl nasıl ki aşırı dekolte giyinene bişe demiyorsak onlara dememk gerek

• Bilmiyorum merak ettim

0|1
    0|0
  • @ouzesm sen ne düşünüyorsun

0|0
    0|1
Yükleniyor...