Komünistlik veya Faşistlik sizi etkiliyor mu?

Faşist insana yaklaşımınız?
Komünist insana yaklaşımınız?

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Komünizm'i tanımak isteyen Küba'ya baksın. Faşizm'e gelirsek, dünyanın en faşisti benimdir. Dünyada 3 ırk vardır; İnsan, hayvan ve doğa. :) Hepimiz Adem ile Havvadan geliyoruz yani ırkçılık saçmadır. İnsanları ayırırken iyi ve kötü diye ayırmak gerek. Ben sosyalistim, insanların bana yaklaşımı zeka seviyelerine göre değişiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Komünist insandan duruş ve kalite beklerim. Faşisti ciddiye almam

3|2
    0|2

Erkekler Ne Diyor 22

• FArklı gürüş ve inançlara saygımız sonsuz. Görüşlerime hakaret etmesin ikisinle de geçinirim sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Faşistlik kötü bir şey. Bunun gerçekten anlamını çoğu insan ülkemizde bilmiyor. Bazı faşizan düşüncelere sahip olabilir insanlar teoride. Henüz bunu yansıtmamıştırlar. Bu da kötüdür. Lâkin insanları ideolojilerine göre kutuplaştırmayı da doğru bulmuyorum. İyi insanlar ve kötü insanlar vardır. Ne iyi ne de kötü olarak dünyaya gelmiyoruz. Bizi biz yapan tercihlerimizdir. Tercihlerine göre insanlara yaklaşırım.

1|0
    0|0
  • sola yakın insanları daha çok severim, faşistleri sevmem ama iyi bir insansa kendi kendime olabilir deyip arkadaşlığımı bozmam

1|0
    0|0
  • Valla uç fikirdeki insanlara yaklaşmazsak ülkede kimseyle iletişim kuramayiz çünkü kendi düşüncesinin faşisti olmayan çok az insan kaldı :)

2|0
    0|0
  • bos isler bunlar insan olun

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey değilsen seni etkileyebilecek hiçbir şey olmuyor. ;)

1|0
    0|0
  • ne komünizm ne faşizmin yaşasın Erotizm

1|0
    0|0
  • Faşistlik kelimesini kullanarak ben ve benim gibilere hakaret ettiginin farkindamisin milliyetçilik guzel bir şeydir

1|0
    0|0
    • 2ay

Herkesin milliyetçiliği farklıdır ama

• 2ay

Bu firmalarin tamami hitler emriyle kurulmustur hitlerin ileri goruslulugu olmasa almanlar simdi hintlilerden daha fakirdi

• 2ay

Taaam git hitlerin askeri ol. mk

• bende ikiside var ama kıyaslarsak komünist ağırlıklı faşistim :)

1|0
    0|0
  • Hayır, iki idealojiye de karşıyım

1|0
    0|0
  • Döt kılı olmasın bana yeter

1|0
    0|0
  • Komünizm daha yakın gelio

2|0
    0|1
  • her ikiside insanlık adına bir şeyler yapmışsa kötü bir yaklaşımda bulunmam tabi...

1|0
    0|0
  • Faşizm Daha Yakın Geliyor 2 Si Arasında Ama Her 2 Sinede Yaklaşmam Aslında

1|0
    0|0
  • neden sorduğuna göre yorum atcam

1|0
    0|0
  • Faşistim. 💪

1|0
    1|0
  • Faşistlik insnaoğlunun başına gelen en kötü şeydir

2|0
    0|0
  • Sacma bir soru

1|0
    0|0
  • Yok etkilemiyor.

1|0
    0|0
  • Hayır tabikide umrumda olmaz sadece onların saygı duyması benim için önemli

1|0
    0|0
  • Tabikide komünizim eşit yaşam faşistlere karsiyiz biz...

3|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...