Evlenmek için Siz olsanız kimi tercih ederdiniz doktor mu çoban mı lütfen parayi zenginliği düşünmeden yazınız?

Çünkü hayat zenginlik için değil huzurlu olabilmek için güzeldir huzurun varsa yeter bana diyebilirim. Olayla bir hafta önce karşılaştım gerçek bir olay siz olsaydınız kimi secerdiniz? Evlilik te görücü usulü bunu da bilin?

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Çobanın işini yapabilmesi için köyle veya ilçede yaşıyor olması gerekir. Şehir hayatından sıkıldığım zamanlar olsa da köyde tüm hayatımı geçirmek istemiyorum. Ayrıca doktor olmayı isterdim bu hayalime bu şekilde sahip olabilirim. Tabi karakter, sevgi vs. her şey tamamsa. Yani doktor diye evlenilmez.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Doktorlarin kafa kirik okuyor

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gençliğinde parasızlıktan çobanlık yapmanın azmiyle okuyup doktor olan ve hayatının her evresinde bunun bilinci ve azmiyle yaşayan bir adam :)

0|1
    0|0
  • Kişilerin doktor ve çoban olmalarından başka hiçbir özellik yazmamışsın tabiiki parayı ve kariyeri seçeceğiz. Nerden bilelim hangisinin iyi hangisinin kötü hangisinin adam hangisinin serefsz olduğunu?

0|1
    0|0
    • 2ay

Çünkü biri çoban biri doktor başka özelik yok

• 2ay

Hissetmekle olmuyor o işler kardeşim. Doğru ve his farklıdır. Doktorla evlenen herkes mutlu olmaz ama çobanla evlenen herkes de mutlu olmaz? Ama doktorla evlenenin yaşam standartları daha yüksek olur para yüzünden üzülmezler mesela bir süre sonra. Bu bilinen bir gerçek. Mazlum edebiyatı yapıcam diye gerçekleri gözardı etmeyin.

• 2ay

Yogg mübalağa yapmıyorum eminim mutlu olacaklar edebiyatım iyidi ama edebiyat yapmıyorum :) ayni konu paraya yine üzülmesler yaşam şartı bile sorun olacağını sanmıyorum wallah hiç birşeyi göz 👀 ardı etmiyorum gerçekleri diyorum ben arkadaşım hissedince baya çok şey oluyor huzurun en güzeli yoksul orta fakir ailerde gördüm %68 diye bilirim geriye kalanda pek mutludur demiyorum para ile mutlu sanıyor kendini

• Hangisiyle mutluysam onu seçerim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...