Aksamdan beri dusunuyorum. Sizce napmaliyim?

Aksamdan beri dusunuyorum.Sizce napmaliyim?

Güncellemeler:
2ay Cok acik giyinmiyorum. Buyuklerime karsi saygiliyim. Sadece o arkadasin yaninda oldugum icin mi boyle diyor. Ben arkadasimdan vagzgecerim zaten, ama babamin bana o yoldasin ve istemiyosan cik git demesi agir geldi. ... Muamelesi yapti resmen. Elimden telefonu aldi bilgisayari aldi. Benden daha kotuleri de var ,. Sadece ev isi yapmiyorum o kizla takiliyorum diye boyle yapiyor. Bana insanca gelip o kizla gorusmeni istemiyorum diyebiloirdi. O bunu yapmadi hakaret ede ede soyledi.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• 18 giriyosun diye gtn kalkmasin. ailenden sakin uzaklasma. varin yokun onlar. arkadasin sana geyikten baska bir sey veremez. babanin istedigi gibi ol. onunde koskoca bir gelecegin var ve bu hayat senin.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Takma kafana. Takıl öyle kafana göre he de geç yani. Okul açılacak zaten okual giderken fazla sataşmazlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onlara muhtacsin biyere gidemezsin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Annen baban çalışıyor sende akşama kadar evde yatıyorsun arada sırada yemek yapınca iş mi yapmış oluyorsun? Yazık annene ben geliyim yapiyim istersen?

0|0
    0|0
  • klasik Türk babası. benim babam gibi..

0|0
    0|0
Yükleniyor...