Bizimki de hayat mı ya?

Biz burada makyajdı modaydı saçma sapan ilişkilerdi vakit harcarken millet hayatını yaşıyor alın size Francisco Lachowski..

Bizimki de hayat mı ya?

Adam 91 li ve 3 yaşında oğlu var ve karısını ne kadar güzel hayat olarak bizden 10-0 önde

Şimdi bizim gururlu Türk erkekleri yazar bu ne be ben ondan daha yakışıklıyım tabi arkadaşlar siz ondan daha yakışıklı biz bu kadından daha güzeliz o yüzden burada takılıyoruz o yüzden bu haldeyiz 😂 Bu arada karısı ikinciye hamile

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Evet tabiki hakli oldugun nokta var ama unutma ki somalide bir ailenin kizi ya da suriyeli multeci bir ailenin kizi ya da zambiada bir ailenin kizida olabilirdin. O nefs guzeli en guzeli ister ama sinavin sartlari esit degil bu yuzden odulde farkli olucaktir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 91li olunca noluyor? Benimde minik bir kizim var 😁😁 15 yasimda evlendim yani bunlar 10-0 onde olmak degil

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen bilinçsiz evlenmişsin işte bunlar tam yaşında evlenmiş bir adamlarda baya baya tipten dolayı para da var iki

• 2ay

Biliyorum makyajı felan örnek verdim sadece benim demek istediğim şu senin durumunu bilemem ama Türkiye de normal bir genç kariyer yapmadan evlenmesin bence çünkü herkesin ekonomik durumu iyi değil işsizlik var çocuk yapsan ona haksızlık iyi bir kariyer yapayım iyi bir eş bulayım gelecek hazırlayıp çocuk alayım desen yaş oluyor 35 o saatten sonra çocuk yapsan ne tadı çıkar ki

• 2ay

Mutluluk parayla kariyerle vs olmuyor ayrica cocuga yazikta olmuyor yemeyip yediriyor giydiriyor herkes merak etme sen herkes nasibini yer nasibiyle gelir baska hayatlar muhim degil kendi hayatina bak...

Erkekler Ne Diyor 15

• Suriye de 3 yaşında çocuklar annesiz babasız kalıyor daha hayatın başında hiç kimsesi kalmamış küçücük nice yavrular var. Ve binlerce sakat insan kimisinin hayali sadece yürüyebilmek, kimisinin hayali sadece bir göz ve dünyayı görebilmek. Şimdi bunları bir düşün istersen sonra dön bir kendi haline bak.

0|0
    0|0
  • Haline şükret Daha doğrusu halimize şükredelim Sağlığınız sıhhatiniz yerinde aç değiliz açık değiliz yediğimiz Önümüzde yemedimiz arkamızda.
    Türkiye'de Ben aç ve Fakir insan göremiyorum
    Bu tip insanlara değil de Suriye'deki Irak'taki savaşta çaresiz olan insanlara bakarsan haline şükret edebilirsin

0|0
    0|0
  • sorun zihinsel

0|0
    0|0
  • Bu mu yani sana göre hayatın anlamı?

0|0
    0|0
  • Aynı ben oha :"))

0|0
    0|0
  • Kimsenin Mutluluguna asla karışmam!
    Başkasının ilişkisi beni ilgilendirmez beni ilgilendiren benim hayatımdır!
    Evlenmiş birisinin Karısına Avratına bakmam Aksine Saygı duyarım sevdigim bile olsa !:D DED

0|0
    0|0
    • 2ay

Tamam bizde bakmıyoruz da bir bizim hayata bak bir onlarınkine şu yaşında çocuk sahibi olmak bile güzel aynı yaşta çocuk sahibi olan bizdede var ama maddiyatı yok bilinci yok genelde iş sahibi olup kariyer yapıp para kazanayım sonra çocuk yapayım diye bekliyoruz bir bakmışsın yaş 35 yolun yarısı 😂

• 2ay

İnşallah :)

• 2ay

Hadi Hayırlısı !!! :D

• Başklarının hayatlarına özenmek bir ömür boyu mutsuz olma sebebi ! Bu tarz aileler reklam kokan magazin malzemesi aileler! çok şükür hiç özenmedim özenenlere geçmiş olsn

0|0
    0|0
    • 2ay

Adı herneyse şöyle bir şey var bir bizim hayata bak bir onlarınkine şu yaşında çocuk sahibi olmak bile güzel aynı yaşta çocuk sahibi olan bizdede var ama maddiyatı yok bilinci yok genelde iş sahibi olup kariyer yapıp para kazanayım sonra çocuk yapayım diye bekliyoruz bir bakmışsın yaş 35 yolun yarısı sonra ne tadı çıkar evliliğin çocuk yapmanın

• 2ay

Farklı dünyaların insanlarıyız 😂Klişe mi oldu ne 🤔

• Kimsenin mutlulugunda gözümüz yok allah daha cok versin ne diyelim

başarıyı yakalayan adamı kıskanmam tebrik ederim

bizde sağlık olsun gerisini hallederiz :)

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende tebrik ediyorum ama kıskanmıyorum diyemem :)

• 2ay

hayat bu yani azer babanında dedigi gibi heran herşey olabilir
      kimbilir belkide biri cıkar karşına sen bunlardan yüz kat daha cok mutlu olursun bilinmez

• 2ay

Zor ama inşallah diyelim

• ne boş soru :( ne oldugunj biliyosan kendini niye rezil ediyosun şimdi yersiz yere?

0|0
    0|0
  • Olay ne kadar yakisikli veya guzel oldugumuz degil nasil mutlu oldugumuz

0|0
    0|0
  • Senin durumun kotu ben sana diyim :)

0|0
    0|0
    • 2ay

Nedenmiş 😂

• 2ay

Benim demek istediğim nokta şu arkadaşlara açıkladım sana anlatayım bir bizim hayata bak bir onlarınkine şu yaşında çocuk sahibi olmak bile güzel aynı yaşta çocuk sahibi olan bizdede var ama maddiyatı yok bilinci yok genelde iş sahibi olup kariyer yapıp para kazanayım sonra çocuk yapayım diye bekliyoruz bir bakmışsın yaş 35 yolun yarısı biz o yaşta çocuk yapsan muhtemelen cahillikten erken evliliktendir güzel bir evlilik yapmayı güzel bir kariyer yapmayı beklesen 35 sonra ne tadı çıkar evliliğin çocuk yapmanın

• 2ay

Hayırlısı :)

• Kiskanma calis sennde olsn

0|0
    0|0
  • Derdin ne anlamadım

0|0
    0|0
  • Mutlu olsunlar.

0|0
    0|0
  • çok zor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• allah mesut etsin bir yastikta kocasinlar oh oh

0|0
    0|0
  • Ne güzel ya 😢

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen bakıp bakıp hayatıma içesim geliyor :'(

• Çocuğu 6 aylıkken evlendi ve karısı şu an
    Hamile 2 çocukları doğacak

0|0
    0|0
    • 2ay

O çocuklar nasıl olacak kim bilir :)

• 2ay

2. Chico muydu neydi o değil mi ismi abisi gibi olur o da ama esmer olsa tam olur babasına benzer 😂😂

• 2ay

Chico yani Francisco esmer değil kumral çocuğu ve eşi sarışın

• Bu adam çıtayı yukseltiyor😁

0|0
    0|0
  • Kimsenin hayatina özenmiyorum benim hayatimda mükemmel değil ama kötüde değil bunada şükür

0|0
    0|0
  • Vay babam vayyy

0|0
    0|0
  • Herkesin hayati kendine güzel küçümseme lutfen

0|0
    0|0
Yükleniyor...