Eniştemin yaptığını ablama söylemeli miyim?

Eniştemle de ablamla da çooook yakınızdır, hatta abim gibidir eniştem. Ama beraber uyumak zorunda kaldığımız gece ben de biraz dekolte giyinmiştim. Ben uyurken beni taciz etti. İki gün üst üste, haberim olduğunu bilmiyor yani. Ama bunu ablama söylersem kesinlikle boşanır. Ne yapıcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin😭😭

Güncellemeler:
2ay Ablam yumurtalık ameliyatı oldu ve ben okuldayken öğrendim o yüzden hiçbir şey almadan gittim. Sonra ablam sen de kal kızsal bir şey gerekir mehmet arabada kalır dedi ben de bunun üzerine tmaam dedim ve onun yedek geceliğini giydim. Gece film izlerken ben uyuyakaldim ve eniştemin dokunmasıyla uyandım, troll falan değilim bu durumdan mutlu falan da değilim sadece ablama desem mi onu bilemiyoeum
2ay Güncel

0|0
23|48

En İyi Erkek Görüşü

• Eniştenle konuş bir daha yaparsan ablama söyler seni rezil ederim de düzeltir o baktın düzeltmiyor gereğibi yaparsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sana enistenden uzak durmani tavsiye ederim. Kadınlar bu aldatma konularında kabahati diğer kadına yüklemeye meyillidirler, duygusal davranır ve bir şekilde kocalarını affetmek isterler çünkü aldatilmayi kendilerine konduramazlar, suçlu da sadece o kadın olur. Benim eniştem de bana cinsel imalı iltifatlar ediyordu teyzemin gözleri önünde, kadın kiskançliktan deliriyordu, rahatsız olduğumu belirtiyor ve hiçbir karşılık vermiyordum. Ama sonra o erkek yine canım kocam oldu, bense sevilmeyen yeğen. :) Kaç aydır evlerine gitmiyorum, görüşmemeye çalışıyorum. Halbuki kuzenlerimi çok özledim. Aleyhine sonuç veren mevzular senin anlayacağın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 47

• Söylemen senin için kötü olur yorumları dikkatle oku bak enişteden çok seni suçluyolar ne var bunda diyolar enişten iftira atar eniştesini ayartmışa çıkar adın ablanla kötü olursun kusura bakmada ablanında seni suçlaması işine gelir boşanıp napcak dul haliyle bide ekonomik özgürlüğü yoksa direk uzak dur enişteden ve muhattap olma bidaha da o evde kalma malesef toplumumuzu biliyosun gerçekçi olmak lazım

0|0
    0|0
  • Ablana anlat, şerefsz, haysiyetsiz bir insana denk gelmişsiniz. Ablanın hayatı daha fazla kararmasın.

1|0
    0|0
  • bende bişey olmuş sandım neymiş ellemiş miş poff..
    sende onu elle ödeşmiş olursun ;P
    daha ileri giderse bağır bir daha asla yanaşmaz ;)

1|0
    1|0
  • Adam sana dışarıda arabada yatauım diyor. Sen ona sığarız bu yatağa diyorsun. Üstüne üstlük üstünde dekolteli. Taştan yaratılmadı ki bu adam. Ateş ve barut yan yana durmaz bilmiyormusun. Eniştenin davranışı son derece normal. Ben olsam ben de aynısını yapardım. Haketmişsin.

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya benden 17 yaş büyük 5 senedir aynı evde kaldığım adam. Babam gibi görüyorum ya niye sapık düşüneyim

• 2ay

Evet çünkü ilkinde anlayamadım tam olarak. Ben mi abartıyorum falan diye düşündüm konduramadım, ikinci gece tekrar hissedince uyandım ve o uyandığımı ankayınca durdu zaten

• 2ay

Anladım. Bu durumu ablana söyleme sakın.

• senin durumunda olan bir arkadaşım vardı, eğer bir daha olursa ablana söyleyeceğinin garantisini ver devam ederse telefonun kamerasını kendine çevirip uyu gelip taciz etsin görüntü göster iftira diye inkar edecektir çünkü biz böyle arkadaşımızı kurtardık

0|0
    0|0
  • İşte ben bu zekayı kabul edemiyorum arkadaş.!.
    Lafa bak ; çooook yakınızdır, yatta abim gibidir...
    La sanane arkadaş sanane? Ne abisi mk yav? Abin bile olsa yakın olmayacaksın yav. Bu kadar zor anlamak?

1|1
    0|0
    • 2ay

17 yaş büyük adam benden yobaz düşünemedim kusura bakma

• 2ay

Yobazlık falanla zerre alakası yok. Erkeğin fıtratında var. Bunu engelleyemezsin. Sen akıllı davranıp önlemini alacaksın.

Not ; fıtrat ne biliyor musun?

• Daha önceden hiç böyle bişey olmadı ise adam belli bir anlık şehvete düşüp bakmıştır bence biraz daha zaman ver bir daha olursa o zaman icabına bak ama yoksa bir anlık bişey için de madem adamlar sana 5 yıldır bakıyor onlarla berabersin suyu bulundurmaya gerek yok bir de enişte ile konuş sert tavır ile bir daha olmamasını söyle zaten yaklamaşmaz br daha

0|0
    0|0
  • Eniştem abim gibi ve beraber yattığımız zaman uyumak zorunda kaldığımız zaman birazda dekolte ve beni taciz etti ne olmasını bekliyordunki eniştenin miki yok mu sanıyordun yoksa hiç kimse kaşınmayanı zorla kaşımaz

1|1
    0|0
    • 2ay

Ablam ameliyat oldu refakatci olarak benim kalmamı istedi, ben okuldan gelmiştim o yüzden Ablamın yedek geceliğini giyindim ve tek yatak avrdı o yuzden beraber uyumak zorunda kaldık. Benden 17 yaş büyük abi dediğim adam.

• la iki ellemis ne var bunda curuyup gidecek birak adam nasiplensin

1|0
    1|0
  • Sen kaşınmışsin, ne abi si ne ayak... Atesle barut yanyana olmaz...

1|0
    1|0
    • 2ay

Zorunda kaldık diyorum hastanede tek yatak vardı

• 2ay

Kıyafetle nasıl yatayım ya. Niye kaşınıyım 17 yaş büyük adam

• 2ay

Bu kadar cahil olamazsin ya, iyi o zaman 17 yas buyuk diye cibildak gez adamin yaninda...

• Bayram değil seyran değil enişte neden öptü beni

0|0
    0|0
  • sen az değilsin ya bayram değil seyran değil enişten seni niye taciz etsin sen dekolte giyersen enişten değil tek dişi kalmış dede bile senin amuşu yer

0|1
    0|0
    • 2ay

Başka kıyafet yoktu ablamın gecelik elbisesini giyinmiştim

• 2ay

sen o şekilde ol inan ben bile tayyareyle uçarım sana her yerin belli kokusu bile adamı dellendirir

• Hosuna gittigine eminim.

1|0
    0|1
    • 2ay

Nereden emin olduğuna dair bir fikrim yok ama hayattan iğrendim. O derece,

• ablanın yedeğisin galiba

0|0
    0|1
  • yanyana yatacak kadar samimiyseniz bunu yapmasına neden içerliyorsun bakması gayet normal
    bir bayan olarak erkeklere bu kadar yakınlaşmanda hata kusura bakma tek hatayı karşı tarafta arama sende de var

0|0
    0|0
    • 2ay

Ablam yumurtalık ameliyatı oldu ve ben okuldayken öğrendim o yüzden hiçbir şey almadan gittim. Sonra ablam sen de kal kızsal bir şey gerekir mehmet arabada kalır dedi ben de bunun üzerine tmaam dedim ve onun yedek geceliğini giydim. Gece film izlerken ben uyuyakaldim ve eniştemin dokunmasıyla uyandım, troll falan değilim bu durumdan mutlu falan da değilim sadece ablama desem mi onu bilemiyoeum

• 2ay

Yanlış anlamışsın sen ayrı bir oda değil odanın kösesinden ayrı bir kısım yapmışlar yani u gibi düşün ve oraya sadece yatak koymuşlar bir de ablamın yatağının iki yanında sandalye var başka koltuk falan yok. Normalde eniştem ben arabaya gidicem o yatağa sığamayız dedi, ben de sığarız nolucak dedim ama bunlar konuşulurken dahi ben gecelikleyim çünkü biz aynı evde kalıyoruz normalde yani. Ablam da siz bilirsiniz falan dedi hatta. Sınra biz film izlerken ablam uyuyakaldı ve ben de yatağa gittim sonra eniştem de yanıma gelmiş işte

• 2ay

sende kusur var çünkü bir erkeğin karşısına gecelikle çıkıyorsun
      zaten ablanın refakatçisi sensin eşini neden göndermedi? ve aynı yatağa sığarız diyorsun sen hatanın büyüğü sende kusura bakma

• Zin trollerınıze sövcem en sonunda

0|0
    0|0
    • 2ay

İnandırmak zorunda değilim ama gerçek

• Nasıl beraber uyudunuz bee

0|0
    0|0
    • 2ay

Diğer yprumlara yazdım bakarsan

• 2ay

Herkeze yazmoşşson bana yazmadın.. Yorum yapmıcam sana!

• bu nasıl bir fantazi

1|0
    0|0
    • 2ay

Fantezi falan değil

• 2ay

@Seytanseyma ne oldu

• 2ay

@Seytanseyma hım

• abuk sabuk insan türü

0|0
    0|0
  • senin icinde varki iki gün üst üste enistenle yatmak zorunda kaldın seni gidiii sen giderken biz dönüyor duk😜

0|0
    0|0
  • o nasil abi ulan

0|0
    0|0
  • Sen kendi suçunu böyle yön mü değiştireceksin
    Yemezler trolll

1|0
    0|0
    • 2ay

İstediğini düşünebilrisin keşke troll olmüsa

• 2ay

Olsa

• Tam olarak ne yaptı sadece izliyormu yoksa laf mi attı

0|0
    0|0
    • 2ay

Elledi

• 2ay

Ablanın yuvasını yıkma birdaha da o evde kalma o erkek ve sana herseyi yapabilir en doğrusu o evden gitmen ne olursa olsun

• Gecelik dekolte ve sen giyiyorsun bile bile öz baban olsa bile dekolte giymez pantalonla yatardım. Bu terslikte bir iş var 😏

0|0
    0|0
    • 2ay

Okul kıyafetim vardı üzerimde etek gömlek o yüzden giyinmek zorunda kaldım hiç de mutlu olduğum bir durum değil fake falan da değilşm

• 2ay

Okullar ne ara açıldı acaba?

• 2ay

Saint michel de okuyorum ben canım aç bak bakalım ne zaman açılmış?

• En sevdiğim fantazi şekli

1|0
    0|0
    • 2ay

Keşke sadece fantezi olsa

• Kesinlikle söyleme enişten bir anlık nefsine uymuş asıl hata sende hemen ayrıl o evden

0|0
    0|0
  • Elin adamının koynuna girersen öyle olur

0|0
    0|0
  • Sen onlarda kalma artik

0|0
    0|0
    • 2ay

Zaten kalmadım son 1 hafta

• Enişteyle delirmeceler yarın seninliylede ablan sevişir

0|0
    0|0
  • çıkart tadını ver gitsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Öyle bir insan değilim niye saçma cevaplar veriyprsınuz

• 2ay

Ablam ameliyat olunca hastanede kalmak zorundaydık ve sadece 1 yatak vardı keyfimden beraber yatmadım herhalde trol diyeceksen hiç yazma

• 2ay

trrraolalalalala diyor işime bakıyorum 2 gündür taciz ediyorsa ilkinde rahatsız olaydın 2. de aynı pozisyonda yatmazdın bebem neyse ver zevk al

• Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 22

• Nasıl bir aile yapınız var anlamak mümkün değil kardeş değilsiniz sonuçta sevgilin olsa tamam hadi

0|0
    0|0
  • Benim kız kardeşim de gelir bize kalır ben birgün o evde kaldığı zaman eşimin odadan çıktığını görmedim. Pijama giyilir tamam da gecelik ney ya.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evde seğildik güncellemeyi de oku istersen

• 2ay

Ben götürmedim hiç bir şey son dakika haberim oldu ve ablmın geceliğini giyinmek zorunda kaldım

• 2ay

Biliyorum canım senin göremediğini.. Neyse boşver.

• Uyandığında bir şey demedin mi aileme anlatırım de sakın korkma sen korkup utanıyorum diye anlatmazsan üstüne gelebilir

0|0
    0|0
  • buram buram troll kokuyor

0|1
    0|0
    • 2ay

Pekala, güncellemeyi okudun mu?

• E yuh trollcum enistenin koynunda ne işin var

1|0
    0|0
    • 2ay

Ablam yumurtalık ameliyatı oldu ve ben okuldayken öğrendim o yüzden hiçbir şey almadan gittim. Sonra ablam sen de kal kızsal bir şey gerekir mehmet arabada kalır dedi ben de bunun üzerine tmaam dedim ve onun yedek geceliğini giydim. Gece film izlerken ben uyuyakaldim ve eniştemin dokunmasıyla uyandım, troll falan değilim bu durumdan mutlu falan da değilim sadece ablama desem mi onu bilemiyoeum

• Bence sen vakit kaybetmeden bir geneleve git canım

1|1
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Trolsün

• Söyle

1|0
    0|0
    • 2ay

5 senedir evliler ve benim yüzümden boşanmalarından korkuyorum😭

• 2ay

En güzel yorum abi

• 2ay

@blowflows Sağ ol cano. Böylelerine nasıl deli oluyorum, sözde yuva yıkmak istemezler ama dekolte giyip adamın koynuna girerler. Böyle de ahlaklı insanlar (!)

• Sende Çok kötüsün dekolte giymekte nedir

0|0
    0|0
    • 2ay

• 2ay

Gecelik nedir ya ablanın hiç mi eşortmanı yok bırak

• Eniştenle neden beraber uyuyodun, o zamana kadar sıkıntı yoktuda şimdi mi oldu anlamadım

0|0
    0|0
    • 2ay

Ablam ameliyat oldu ve ikimiz kaldık sadece bir yatak vardı arabaya giderim dedi sonra ben sıgarız falan dedim. 5 senedir babamdan daha yakın bana ve herşeyi bilir ama o gün öyle oldu işte😭

• 2ay

Hala troll, hadi diyelim gerçek sığarız ne? Yatak zaten iki kişilikse iki kişinin sığması için yapılmıştır onada sığarız denmez. enişten sığmadığı için mi arabaya gidiyodu sence? İkinizde biliyodunuz kabul ettiniz. dediğim gibi fantezi dünyandan bu olay.

• 2ay

İstediğini düşünme konusunda özgürsün. Keşke fanteziden ibaret olsa da şu an ki gibi vicdan azabı duymasam

• Çok saçma ablanın evinde sadece fantezi gecelik mi vardı sana verecek adam gibi pijaması kalmamış mı

0|1
    0|0
    • 2ay

Güncellemeyi okursan daha net anlarsın

• 2ay

Okudum hepsini okudum merak etme. Yine de saçma. Kendi kıyafetinle uyusaydın gerekirse geceliği giyip hem adama yatağa sığarız dersen o şerefsiz itin de işine gelir tabi

• 2ay

O konuda hatalı olduğumun farkındayım ama böyle olsun istemedim,

• Enistenle ayni yatakta ne işin var hadi film izliyorsun film izlerken gecelik giymene ne gerek var pijama yokmuydu ablanin kapali biseyi uyuyakaldım diyosun ama uyumamistim aslinda diyosun?

0|0
    0|0
  • Beraber nasil uyumak zorunda kaldin hey Allah im

0|0
    0|0
    • 2ay

Güncellemeye bakaraan

• 2ay

Kesinlikle soyle. Yoksa huzursuz olursun. Enistende aliskanlik halini getirir. Yapmaya devam eder. Soyleyeceksin. Hatta ne yap biliyormusun. Kumpas yap. Enistenle konus ses kaydi al kanitin olsun. En azindan inanmis olurlar sana bir kanitin olur. Ablanda esinin agzindan gercekleri duymus olur. Bunu kesinlikle yap. Bende bana iftira atan kisiye bunu yapicam. Ses kaydi yapicam rezil edicem onu

• 2ay

Teşekkür ederim tavsiye için😥

• Yollu musun kızım hem dekolte giyinip hem izin veriyorsun ! Azcık namusun varsa alana anlat

0|0
    0|0
  • Beraber yanyana miydiniz millet çıldırmış!

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya abim gibi hatta ne abisi babam gibidir 5 senedir onlar bakıyor bana.

• 2ay

Eve çok uzaktık arabaya gidicem demişti sonra gitmedi yoksa ben de beraber uyumak istemezdim. Ablama söylersem de boşanır bilmiyorum😭

• 2ay

Bosansin iyi senide nikahna alsin 2 kiz kardeş gecinirsiniz!

• Ablana anlatmalısın bu durumu yoksa Enişten ileriye gidebilir ve ablana bunu yanlış anlatırsa ablan eşine güvenip seninle sorun çıkartabilir

0|0
    0|0
  • Tamamen saçmalamışsın beraber yatarız diyerek

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama benim annem babam yok ve 5 senedir onlarla kalıyorum yani hiç düşünmedim öyle olacağını

• 2ay

Düşünmeliydin ayrıca yaş olarak küçükte değilsin hiç aklına gelmedi mi

• Bence söyle bugün sana yapan yarın bir başkasına yapar.

0|0
    0|0
  • söyleme 3. kere yaparsa tepki ver sert şekilde korksun

0|0
    0|0
  • Yaşın kaç ve taciz derken ne yaptı

0|0
    0|0
    • 2ay

18 yaşındayım, o 35. Bacagımı falan elledi

• Beraber uyumak zorunda kalmak hımmm

1|1