Kerimcan Durmazın LGBT ye yararları zararları?

Şimdi kendim bir lgbt bireyi olarak soruyorum, bu adam lgbtye katkı mı yapıyor zarar mı? Bu adam yüzünden lgbt den nefret edenler de var bu adam sayesinde lgbtye daha insan gibi bakan da var sizce kerimcab durmaz lgbt hakları açısından iyi mi kötü mü?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Tek bir bireyin ne yararı ne zararı vardır koca bir topluluğa benim fikrimce. Yani lgbt'ye karşı olacaklar Kerimcani tanimasa da olurdu, sevecekler o olmasa da sevebilirdi. Ya da o olmasa yine nefret edenler ya da destekleyenler olacaktı, olacaktır da. Bir şey fark etmiyor.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Eş cinsel olduğu için değil Kerim can durmazın abartılığını düşünüyorum ve şahsına gıcık oluyorum cinsel tercihden değil acıkcası

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu topiş iyice nefret ettirdi kendinden. lgbtyi de kötü gösteriyor. bu ne lan?
    https://www.youtube.com/watch?v=G7iEfFHvapI

0|1
    1|0
    • 2ay

Bu şarkıyı başkası söylüyo ama aslında birileri o söyledi diye paylaşıyor.

• 2ay

bu söylemese bile buna tam uymuş zaten. vinelarından bikaç tane izledim ve hayattan soğudum.

• 2ay

Ben saygı duyuyorum ama lgbt yi kötü göstermesi kötü

• Kerimcani hic sevmem ama lgbtye saygi duyarm

0|1
    0|0
  • Her işimiz bitti toplarla uğraşıyoruz artık

1|1
    1|1
    • 2ay

Her işimiz bitti anlamında söylemiyorum sadece merak ettiğim için sordum

• LGBT nin tek üyesi gibi görmezlerse eğer sağlıklı ve LGBT hakkında olumlu düşünebilirler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynen ama çoğu insan onu görünce tğm gayler öyle sanıyor, ben ona kesinlikle saygı duyuyorum ama her eşcinsel feminen değil ikisi farklı bir konu onu anlasalar keşke :(

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...