Arkadaşlar ailemden ayrı yaşamak istiyorum henüz 20 yaşındayım sizce doğru bir karar mı veriyorum?

4-5 ay önce kötü bir olaydan sonra sigaraya başladım pişmanım bırakmak istiyorum ama her Allah'ın günü ailemle kavga ediyorum ve sinirden stresten geri başlıyorum zira çok sinirli biriyim ve içmezsem çok pişman olacağım şeyler yapabilirim. Aslında tek sorun kız kardeşim ortalığı karıştıran hep 18 yaşındaki o şerefsiz onun yüzünden ebeveynlerim bana cephe alıyor gitmezsem bir gün sigarayı onun kafasında, yüzünde, gözünde bir yerinde söndürebilirim. O yüzden gitmek istiyorum.

Okullar açılıyor zaten aşçılık deneyimimde var sizce dışarıda hem okuyup hem çalışabilir miyim okul döneminde zaten öğrenci evinde arkadaşlarla kalacağım. Yaz tatili ve diğer tatillerde ise ev tutamazsam iş yerinde kalırım diye düşünüyorum. Üni bitene kadar böyle takılırım üni bittikten sonra da askere gider gerisine bakarım.

Sizce planımda bir yanlışlık ve eksiklik var mı? Veyahut eklemek istediğiniz bir şeyler, tavsiyeleriniz var mı?

Not: Bu açıklamayı yapayım da feministler beni sürekli şiddet uygulayan bir psikopat sanmasınlar.
Ben o yılana şiddet uygulamadım, uygulamıyorum uygulasam zaten böyle olmazdı ama artık kontrolden çıkmaya çok az kaldı.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Aslında haklısın ya..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çalışRak ayaklarinin ustunde durabilirsin hic zor degil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kafanı toplarsın belki. Yaşın uygun.

0|0
    0|0
  • Sizin her konunuza ks mi karar veriyor siz nasıl yaşiyorsunuz ki jsjakjsjsjjs

0|0
    0|0
    • 2ay

Tanımadığım insanlardan fikir ve tavsiye almaktan zarar gelmez. Bu zaten kafama koymuş olduğum bir konu farklı bakış açılarından da yararlanmak istedim. Sen de ukala ve alakasız konuştuğun için atıldın.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...