Eşcinselliğe bakış açınız nedir?

Destekliyor musunuz yoksa karşı mısınız?

0|0
16|32

En İyi Kız Görüşü

• Desteklenmesi ya da kösteklenmesi gereken bir durum değil bu. Homofobik değilim ama bazıları bunu absürtleştiriyor. Mesela ilk kez konuştuğum bir insanın üç beş kelimeden sonra "ben eşcinselim" demesini anlamıyorum. Nedir yani ben ona tutup da "ben heteroseksüelim" diyor muyum?
    İnsanların özel hayatlarını ve cinselliklerini özgürce yaşamaları gerektiği kanaatindeyim fakat bununla ön plana çıkmak, destek beklemek de saçma ve yersiz geliyor bana.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Karşı değilim ama desteklemiyorum da. Eş cinsel evliliğe bakış açım olumsuz. Böyle bir şey söz konusu olamaz. Ayrıca bu eş cinsellik başkalarının gözüne sokulmamalı. Benimle aynı haklara sahip olduğu halde sokaklara çıkıp ''Biz de özgürlük istiyoruz !'' şeklinde bağırıp öteyi beriyi rahatsız etmemeliler.

0|0
    0|0
  • Bugün de ne kadar fazla soruldu bu soru. Desteklerim

0|1
    0|1
  • Beni ilgilendirmez. Tabiatından şaşıp farklı şeylere kalkışan beni ilgilendirmez. Saygı duyup karşı geçerim dışlamak yakışmaz.

0|1
    0|0
  • Destekliyorum herkesin özel hayati kendine..

0|0
    0|0
  • Karşı çıksak nolur ki bunlar zevk için yapılan bişey değil anatomisinde eksiklik var ve istemeden oluyor ne diyebiliriz yani herşeye allah din kitap demeyin artık cahiller

0|0
    0|0
  • Benim için problem yok herkes istediği gibi yaşasın

0|0
    0|0
  • Desteklesemde dedteklemesemde ske ske saygı duymak zorunda herkes. :)

0|0
    0|0
  • Desteklemem.

0|0
    0|0
  • olana karşı çıkmam ama biri eş cinsel olsun diyede uğraşmam

0|1
    0|0
  • laik bir ülkeyiz sonucta saygı duymaktan baska birsey diyemeyiz

0|1
    0|0
  • Modern olucan diye destekliyorum diyemem desteklemiyorum sadece sadece banane ya derim.

0|0
    0|0
  • Hiç fişi fişe prizi prize takmayı denedin mi bir sonuç var mı

0|0
    0|0
  • Destekliyorum ya sen?

0|1
    0|1
  • saygı duyarım

0|0
    0|0
  • Hastalığı desteklemiyorum

0|0
    0|0
  • karşıyım

0|0
    0|0
  • Göz önünde şey yapmadıkları sürece bir problem yok ama uyuz oluyorum yani

0|0
    0|0
  • Biseksüelliği destekliyorum ✌

0|0
    0|0
  • Bakmıyorum

0|0
    0|0
  • Destek yok erkek kızı kızda erkeği delsin

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak desteklemiyorumda karsida degilim es cinselde degilim umrumda degiller

0|0
    0|0
  • Eşcinsellere bakmıyorum
    Ayvan kadar değerliler bea

0|0
    0|0
  • Toplumda yapmasınlar nerde vurdururlarsa vurdursunlar :D

0|0
    0|0
  • Desteklemiyorum karşı da değilim :)

1|0
    0|0
  • ALLAH erkeği kadın kadını erkek için yaratmış onu bilirim ben

0|0
    0|0
  • Karşıyım

0|0
    0|0
  • Desteklemiyorum , Saygı duymuyorum , Banane.

0|0
    0|0
  • Destekliyorum

0|0
    0|0
  • destekliyorum

0|1
    0|0
  • benden uzak olsunlar da ne yaparlarsa yapsınlar

0|0
    0|0
    • 2ay

@YıldızYağmur burdan bunu mu çıkardın

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 15

• Destekliyorum kesinlikle. DesteklemeyeBeckhamnleri de gerçekten anlamıyorum. Abi sana ne başkasının özel hayatından, hoşlandığı cinsiyetten? Erkeklerin gayler hakkında "lan uzak duralım bu yarın öbür gün bizi de s*kmesin" düşüncesindeler. Sanırsın adam David Beckham ve tüm gayler onun peşinde. Kızlar desen bir kızla bir kızın öpüşmesine bakıyor falan... Şunu da anlamıyorum: erkeklerden bazıları eşcinsellere sıcak bakmıyor ama lezbiyen p*rn*ları izlemesini biliyorlar.
    Neden eşcinseller bu kadar problem yapılıyor anlamıyorum. Milleti niye geriyor bir başkasının kendi cinsiyetinden hoşlanması? Herkes birbirini salsın artık yeter ya.

0|1
    0|0
  • destekliyorum bende biseksüelim herkezin kendi hayatı kimsenin ukalalık yapmasına gerek yok zevk benim can benim sonucta ;)

0|3
    0|0
  • Herkesin kendi tercihi saygı duyarım hiçbir şekilde aşşağılanıcak veya terslenicek bir durum değil oda onların hissi duyguları düşüncesi

0|1
    0|0
    • 2ay

Hee herseye saygı duyun

• 2ay

Yaşın 28 olmuş ama geri kafalılık işte ne yaparsın, allah başına versinde o zaman anlarsın

• 2ay

@lion12361 Sen saygı duymak kavramını bir düşün kafanda iyice bir tart da öyle gel. Seninle aynı fikirde değil diye boş boş konuşuyorsun.

• insanları tahrik edenleri ve abartanları desteklemiyorum. Ama eleştirmiyorum. Saygı duyuyorum.

0|0
    0|0
  • Saygım var

0|1
    0|0
  • Olumsuzum

0|0
    0|0
  • ben biseksüelim zaten. tabi ki destekliyorum.

0|2
    0|1
  • Saygı duyarım.

0|1
    0|0
  • İnsanlar insan gibi yaşayabilmeli diyorum

0|0
    0|0
  • Saygı

0|1
    0|0
  • Karşıyım. Midemi bulandırıyorlar. Keşke ölseler.

0|0
    0|0
  • Karşı değilim hatta öyle insanlar kırılgan oluyorlar lan severim onlarla muhabbet etmeyi

0|1
    0|0
  • Desteklemiyorum, beni ilgilendirmiyorlar.

0|0
    0|0
  • Tabikide karşıyım hastalik bu manyaklik yani

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...