Neden çocuk dünyaya getiriyorsunuz?

Gerçekten neden çocuk dünyaya getiriyorsunuz? Bu kadar sorunun, sıkıntının olduğu bir ülkede o çocuğu mutsuzluğa atmanız acımasızca değil mi? Berbat bir eğitim sistemi ki pisa sonuçları her sene bunu gösteriyor. İşe yaramaz bir demokrasi, terör, tecavüz, insan ve canlı hayatının değerinin olmaması, yeşile hasret koca şehirler, cahil, gerici, sevgisiz insan kalabalığı, çalışılan uzun saatler alınan düşük ücretler. Devletin vergiyle vatandaşı kazıklaması gibi maddeler hemen aklıma gelenler.
Bütün bunlardan haberiniz yok mu?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• iste insanlar zevkleri ugruna ya da cocuk sevgileri yüzünden... cocugu düsünen yok , olsaydi ben de sen de o da Şu an olmazdik..

0|0
    0|0
    • 2ay

Çocuk psikolojisi hakkında bilgi sahibi olan yok bu ülkede ama.. Ben zaten berbat bir aile içerisinde büyüdüm ve etrafımda her aileyi bilinçsiz görüyorum. O çocuklara yazık değil mi?
      Eve ekmek getirmeyi babalık görevi sayanların oranı %90'a yakındır.

• 2ay

hepimiz ailemizin bencilliği yüzünden variz.

• 2ay

Dün etek giydiği için tekmelenen bir kızın haberini okudum.
      O benim kızım, sevgilim veya kız kardeşim olsaydı neler hissederdim bilemiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• kusura bakma ama ölümlü olmak istemiyorum ölümsüz olmak istiyorum ve bu nedenle genlerimi taşıması için çocuk dünyaya getirecem

0|1
    0|0
    • 2ay

Verilebilecek en bilimsel cevabı verdiniz.
      Bence yine de yalnız bir hayat için mücadele edin.

• 2ay

teşekkürler ama hayatımın sonuna kadar yalnız olamam ve doğacak çocuğumu en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıcam

Kızlar Ne Diyor 3

• Anne olmanın tarif edilemez güzel duygusunu hissetmek için.

0|0
    0|0
    • 2ay

ve bu bencilcedir işte.
      Anne olmak en doğal hakkınız ama çocuk için de uygun çevrenin olması gerekir.
      Bence hayvan sevginiz ağır basmalı.

• Belkide gelecekte daha iyi bir ülke yapacak burayı bir küçük çocuk.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunun için siz kendinizi eğitiyor musunuz?

• 2ay

Genelde her mezunun en azından bir kere denediği bir sınav olduğu için yazdım. Duygusal zekaya değinmeniz çok güzel ama duygusal zekadan bir haber bu toplum.. İncelikten, empatiden, şefkatten, sevgiden, anlayıştan.. Duygusal zekası yüksek birisi delirir delirir !

• 2ay

Delirmesin.

• Prezervatif takmak istemiyolardır xd

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...