İmam hatip'ler ile derdiniz ne?

Hayir birde buna salliyan Arkadaşlar Demokrasi Özgürlük yanlisi ama yaptıklari bencillik ve demokrasi özgürlük İhlalini hiçe sayicak kadar yetersizler.

İmam hatip'ler ile derdiniz ne ?

Güncellemeler:
2ay Herkes Görüşleri ve yorumlari okusun bunlarin nasıl kişilikte hepsinin ayni tip insan oldugunu anlarsiniz sor hepsi demokratik hepsi özgürlük yanlis ama milleti kısıtlamaya calismakta üstlerine yok komedi ^^

1|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• İmam hatip duşmanıyım ;)

0|0
    0|0
    • 2ay

Yapıcak birşey yok saygi duyuyorum ben herkesin inanci kendine ben imam hatip mezunu degilim Ama demokrasi ve özgürlünün oldugu bir ülkede ayrımcılıga'da karsiyim.
      Ve Sizin Canınız Müslümanlarda yandigi için öyledir normal KONSANTİNOPOLİ diye bir yer yok İstanbul var :)

En İyi Erkek Görüşü

• kabul etmen gerek, imam hatip okuyanlara her türlü iş imkanlarını sağlıyorlar, birçok okulu imam hatip yapıyorlar. Nerdeyse yakınsa herkes mecburen imam hatipe gitmek zorunda kalıcak. Peki bunlar ne kadar demokratik? Sonra insanların ne derdi var diyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardesim benim seni zorlarlarsa gel bana söyle aynı safta duralim sen olmayan bişeyi konusuyorsun ben olağan bişeyi belirttgm gibi imam hatip'te okumadım sadece Hakkı savunuyorum kimse kimsenin okuluna karisamaz.

• 2ay

Gözünü kapayan biriysen birşey diyemem, gündemi takip etmen gerek. Çevrene kulak vermen gerek. Ben sana olanları söyledim. Çoğu okulu imam hatip yaptılar ve oralardan mezun olanlara hep öncelik var.

Kızlar Ne Diyor 1

• Oradan çıkan zihniyet yobazsa ben de karşıyım. Her şeyi kontrol edilmeye çalışılan nesile karşıyım!

0|0
    0|0
    • 2ay

Bak hepsi senin gibi hakaretci aşşagilayici şeyler kullanıyorlar bak biz öyle bişey demiyoruz ben imam hatip'te okumadım ama saygılıyım sizin nesil bir harika devam edin

• 2ay

Hahaha yobazların sadece oradan çıktığıyla illgili bir spesifik yaklaşımım olmadı ki 😂😂 eğlendirdin gece gece teşekkürler😉😉

• 2ay

Battı balık yan gider senin icin söylenmiş konu imam hatip ve yobaz diyosun saol sen harika komedyensin iyi geceler biraz akıllı ol bence yoksa insanlar senin üzerinden cok gülerler ^^

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende gördüm çokta sallamamak gerek bunları netice de havlayan köpek ısırmaz

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes kendi düz anadolu özel okuluna gidiyor paşa gibi imam hatiplerle ugrasiyorlar zihniyet cok komik lafa gelince demokratik hepsi özgürlük yanlisi komedyenler.

• 2ay

Dediğim gibi çokta sallamamak gerek. Sözde demokratik insanlar ya keyiflerine ne uyarsa onu savunurlar. Geçmişte bunlardan daha çok vardı şükür yine azaldı sayıları. Dinini yaşıyan bir insana cahil yobaz gözüyle bakanlar yine bunlar, farklı insanlar değil.

• 2ay

Aynen yukariy oku anlarsin aşiri cahiller bunu kabul etmiyorlar hakaret etmekden baska bildikleri bişey yok

• 0|0
    0|0
    • 2ay

Geçen senle konusmustuk sen türk degilsin ki :D
      Sen git putlara tap.

• 2ay

Sen göktürklerden sonrasina bakiyosn sanırım öncesi atan degil mi senin yazık.
      Tek tanri dedigin Allahtan baska birşey degil senin türklügün şüpheli OSMANLİYİ ATANDAN SAYMİYORSAN zaten Türk degilsindir Osmanlının İcraati ve inanci ortadadir Osmanlida Oguz Kaan Torunudur bizler gibi neyse sen laftan anlamazsn büyürsün ama ilerde.

• 2ay

kardeşim ben 54 kuşaktır orta asyada yaşayan kazak Türküyüm 54 kuşak dedem Tengriciydi ve zaten ondan önce orta asya dini Tengricilikti yani şu an benim annem babam ailem köyüm Tengrici osmanlıda benim atamdır selçukluda hunlarda Gök Türklerde

Yükleniyor...