Tarık Akan öldü allah rahmet eylesin. Yorumlara baktım da hep ahlaksız ahlaksız yorumlar?

Ulan çakma müslümanlar allahsızlar zuzular ölü adamın arkasından konuşulur mu? Hayatında bırak Kuran-ı Kerim'İ bir kitap okumamış insanlar ulan nerden ürüyosunuz lan siz? Ulan bir ülke bu kadar ahlaksız cahil cühela olabilir mi? Nefret ettirdiniz artık bize her şeyden

1|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Küfredecek kadar haysiyetsiz olmadık.
    Ancak ülkemiz onlarca şehit verirken ve zor günler geçirirken HDP'nin yanında durması benim görüşümle vatan hainliğidir.
    Allah Rahmet eylesin yinede.

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Tanrı rahmet eylesin

0|0
    0|0
  • Ahlaksızlar işte

0|0
    1|0
    • bıktım desem bu pis yobaz şeytanlardan çözümü yok mu

• Keşke bir çözümü olsa. Ölülerin bile arkasından konuşan insanlardan ne beklersin ki

• konuşmasalar şaşırırdım. Bu şeytan yobazların arkasından konuştukları kişi iyidir sorun yok.

• Adam musluman dusmaniydi napsinlar yani arkasindan fatiha mi okusunlar

0|1
    0|1
    • Müslümanlar dini kullanarak para yürütüp tecavüz edip para yediginden olabilir mi acaba?

• Sen müslümanım diyorsun lakin git bir hz muhammedin hayatını davranışlarını hoşgörülüğünü oku.
      ölenin arkasından laf yapılmaz Dünyadaki müslümanalrın çoğu müslüman olarak yaşamıyor senın baban beni ilgilendirmez olay ortada

• O zaman cogu de Muslumanlar deme akilli. Herkes hakettgini muameleyi gorurmus zamaninda kendisi Sehit Savcinin katillerine terorist diyemem demisti simdi Muslumanlarda ona rahmet dileyemiyoe kusura bakmasin beyfendi hem bu durum seni niue bu kadar rahatsiz etti anlayamadim

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah rahmet eylesin ne tamam ölüye saygıda haklısında rahmet müslümanlara okunur adam ateist idi bunu saygısızlığımdan söylemiyorum bu böyle...

1|0
    0|0
    • Sanane kardeşim herkesin inancı kendisinedir. O başka! Dini siyasete sokuşturan millet bunu da yapr işte ateistmiş sanane lan! Sen allah mısın milletin inancını sorguluyorsun

• Evet nedense tertemiz-akıllı insanlar müslüman düşmanı olur genelde çünkü müslümanlara müslümanlık verilmiş beyinleri alınmıştır. İleride çözersin yavrucum:D

• ya bir git 2 kelam düzgün konuşmadın saygıda biryere kadar !

• Simdi ne tarafa aglayacagiz onu bilmiyoruz?

0|0
    0|0
    • Sorma bu ülkenin cahilligine mi yobazların pisligine mi üzülelim çözemedim bıktım çakma müslümanlar pezevnk ahlaksızlar

Yükleniyor...