Ev sahibim dağınık yaşadığımdan dolayı şikayetçi herhangi bir hakkı var mı bu konu hakkında?

Arkadaşlar ben yapım gereği biraz dağınık yaşıyorum yemekle pek aram yok yersemde dışarı çıkar yemeğimi yerim eve dönerim ama evde de her zaman dolabımda 10 12 kutu ice tea olur içmeyi severim ama içtikten sonrada masanın üzerine olsun yere olsun kapağını kapatır atarım daha sonra canım istediği zaman toplarım. Neyse işte ben ve arkadaşım 3 katlı evin en alt katında oturuyoruz bahçeli bir evimiz var ev sahibi dağınık yaşamamdan çok şikayetçi arkadaşımı aramış evi şey götürüyor ya kendinize düzen verin ya da çıkın evden falan diye halbuki olan tek şey ice tea kutuları ve kıyafetler salondaki sağda solda ama ben böyle yaşıyorum böyle alışmışım yapıcak birşey yok şimdi ben bu zamana kadar ev sahibine karşı büyüğümdür gerek saygı çerçevesinde bir kusurda bulunmadım fakat bu şekilde konuşması beni ziyadesiyle sinirlendirdi tabiki şiddete yönelmeyeceğim ki öyle bir şeyi asla yapmam ama saygım gereği kabul ettiğim şeylerden ödün vereceğim kesin şimdi ne yapayım arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada ev sahibinin hiçbir malına en ufak bir zarar bile gelmedi.

Güncellemeler:
2ay Bu arada ev sahibiyle yarın konuşacağım nasıl konuşayım yorumlarınızı eksik etmezseniz sevinirim.
2ay upupupupupup

1|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayır kesinlikle yok

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• O ev sahibinin numarasini ver ben onu hacı feyzullah yaparim

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen kiranı veriyorsun istediğin gibi yaşamak hakkın orda. Eve zarar verdiğin falan yok sonuçta

0|1
    0|0
  • tabi ki siddete yonelmeyeceksin :3 :3

0|1
    0|0
  • Abi o evin parasını veriyosan kapı kapandıktan sonra ne yaptığın kimseyi ilgilendirmez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...