Çok bunaldim hayattan ne yapmalıyım sizce?

Arkadaşlar ben istemedigim bölümde iki yıl okudum ve sonra yarıda bıraktım. Su an istediğim bölümdeyim okuycam ama hiç mutlu hissedemiyorum kendimi çünkü okulum uzadı ve aileme karşı kendimi mahcup hissediyorum. Bana hep destekler ama bazen iki yıl kalmıştı bunu istedin falan diyorlar. Bugun kardeşim de birakmasaydin çalışırken okurdun falan diye usteledi. Kendini dusunuyorsun falan dedi. Ama bölümü sevmiyordum yani çok uğraştım sevmek için ama olmadı ilerde değiştirmem daha zor olacakti. Sizce ne yapmalıyım okul acilacak ama içimde hiç heves yok. Cok bunalıyorum bunları dusununce.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen bende anlattiklarini yasiyorum ama herkez kendi hayatini yasar sen kendin icin yasiyosun once kendi mutlulugun onemli

0|0
    0|0
    • 2ay

Bölümü mu değiştirdin?

• 2ay

İnşallah hayırlısı olsun hakkında

Erkekler Ne Diyor 4

• aynısını yaşadım ama okulu bırakmadım. daha eksikleri kapattım 2sene içinde okul cezaevi gibiydi. neyse bitirdim haziran ayında şükür.4 senelik kazandım şimdi yarı sevinçli yarı şaşkın gidicem.
    okumak için hevesli olmana gerek yok diplomayı aldıktan sonra başlar esas hayat derler. istediğin bölüme gidebiliyorsan şanslısın. önemli olan mezun olduktan sonra iş bulabilmek. çünkü ülkemizde kendi mesleğini yapamayan çok insanla karşılaştım. hayıflanmadan yoluna devam etmelisin. bence şükret haline

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben bıraktım okulu artık okulla ilgili değil de okulu uzattigimdan sikintim. Bastan yazmasaydim diyorum ama geçti artık.

• 2ay

Öyle neyse artık başa gelen cekilir

• 2ay

:D çek bir zahmet imam hatipde bir sene kaldım. Senin ocak sönmüş Marmara çırası soksan yanmaz diyen bir hoca vardı. Alıştım bende sende alış :)

• alisirsin

0|0
    0|0
  • Sevdiğin bölümse moral toplayıp ders çalış.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevdiğim bölüm ama insan etraftan etkileniyor

• 2ay

İşletme neyse sana moral olmuştur kıymetini bilmişssindir =/ Bol şans.

• 2ay

Hayırlısı olsun hakkında inşallah istediğin neyse olur

• Takma kafana kardeşim ya büyütme bu kadar

0|0
    0|0
    • 2ay

Büyütmek değilde işte insanların dedikleri de etkiliyor

• 2ay

Tesekkurler inşallah hedefimden sasmiycam

• 2ay

Aferim
      Numaramı yaz kağıda bu siteden de ayrıl. sonuna kadar savaş. Gidebildiğin yere kadar git. Sana kim dur diyebilir ki!!! Yalnızca Güçlü insanlar Hayallerinin peşinden giderler. Sana inaniyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendini bunalıma sokma daha fazla.

1|0
    0|0
  • Neydin de ne oldun merak ettim bu kadar zorlayanın ne olduğunu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani her şeye baştan başlamak okula tekrar okul bir bitmedi bu da beni bunaltti bir de şimdi 2 yıl daha uzadı

• 2ay

Hakkında hayırlısı neyse o olsun kız , sevdiğini yap sen çevreni de kafana takma :)

• 2ay

Haklisin teşekkür ederim yorum için😊

Yükleniyor...