En son kimi çıplak gördünüz? Ben öğrencimi gördüm ve çok acıdım. ?

Ben en son öğrencimi çıplak gördüm. Tabi 1. sınıf olması ve ben de sapık olmadığın için sorun olmadı. Geçen hafta okullarda öğretmenlerin seminerleri başladı. Bir hayırseverden kıyafet yardımı toplayıp öğrencilerimizi çağırıp dağıttık. Köy okulunda en fakirleri aradım özellikle. Bir öğrencime pantolon verecektim. Baktım üstünde doğru dürüst bir şey yok. Al bunu giy dedim. Daha ben öğretmenler odasından çıkmadan çocuk üstündekini çıkardı. Bir baktım iç çamaşırı yok. Ve bacak araları pişik olmuş. Evladım hani iç çamaşırı. Paramız yok ki dedi. Hemen okulun bayan öğretmenine haber verdim. Ben utandım açıkcası. Kadın 5 tane iç çamaşırı alıp o aileye verdi. İşte öğretmen olmak böyle bir şey. Bazen baba, bazen anne.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• kesinlikle katılıyorum ben de köydeyim ve çocukların hallerini gördükçe içim acıyor anne babalar bana mısın demiyor

0|2
    0|0
  • Allahim bu insana çok sevap ver, amin 😌

0|1
    0|0
  • Hala okadar fakirler varmis mi..😞

0|1
    0|0
    • 2ay

Babası özürlü o yüzden var maalesef

• Siz yüreği kocaman bir öğretmensiniz. Allah sizin gibi nice öğretmen nasip etsin bu ülkeye.

0|1
    0|0
  • ya bu yaptığınız çok güzel birşey nasıl mutlu olmuştur 😊 sizin gibi insanlar iyiki var

0|1
    0|0
    • 2ay

Tşkr ederim. Allah razı olsun

• Ben herkesi donla goruyorum yahu. ilk gorumcemin kocasini donla gordum. Cok utandim. Bisey olmamis gibi yaptim
    sonra teyzemin oglunu gordum. Kapiyi acik birakip pantolonunu cikayordu. Gordu benim gorduyumu. Yerin dibine girdim. Allahtan iyi cocuk. Gene bisey olmamia gibi yaptik
    Bugun de teyzemin kocasi kendisi babam yasinda. Kendi odasinda oldugunj saniyordum. Degilmis. Gomlek donla pantolonuna utu yapiyordu adamcigaz. Hemen kacdim. Insan cok utaniyor😯
    Ciplak esimi goruyorum hep😂

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama bu çok küçük bir kız çocuğu. O yüzden utandım biraz. Ama eğer görmeseydim de ona iç çamaşırı alamazdık

• 2ay

Koylerde insanlara egitim. verilmel. cogalma konusunda. Yasam konusunda. Cocuk yapma cocuk buyutme konusunda.

• 2ay

Aynen

Erkekler Ne Diyor 1

• bravo.

0|1
    0|0
Yükleniyor...