Özgüvenim sıfır?

özgüven eksikliğim var kendimi bir ortama girince ezik hissediyorum konuşurken acaba rezil olurmuyum diye düşünüp duruyorum sizce ne yapmalıyım

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kibar olmak türk insanına batar. Kabanın yanında kaba olacaksın. Kibar yanında kibar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• ciğerinin maddi bir değeri olmayan insanların özgüveni var iken?
    senin niye eksik, bunu düşünmelisin
    kendi gerçek psikolojine sürüklenecek
    özgüven eksikliğinin yetiştirilme tarzından mı, yoksa yaşadıkça mı öğrendiğini bulacaksın
    fiziksel hastalıklar gibi kesin şudur sana özgüven yaratacak şey diyemeyiz.
    her insan aynı değil, kimisi korkuları kimisi aile baskısı kimisi ise öğrenilmiş çaresizlik yüzünden özgüvensizliğe düşüyor

0|0
    0|0
  • Bu tür katı özellikler insanlarda doğuştan bulunuyormuş geçenlerde bir araştırma sonucunu okumuştum.. Yani dilediğin kadar bu özelliğini yensen de her zaman özgüvensiz ve utangaç bir yanın olacak.. Bırak rol yapmak yerine içinden geldiği gibi takıl, herkes başbakan olacak milyonlara hitap edecek özgüvene sahi olacak diye bir kaide yok, bizde seni böyle severiz..

0|0
    0|0
  • Ön yargılar
    Ne derler
    Ayip olur mu
    Kendin ol mutlu olduğun gibi yasa mutlu etmek icin yaşama. Mutlu olablrsn ama hic bir zaman kimseyi mutlu memnun edemezsin. Her zaman fazlasi istenilcek çünkü.

0|0
    0|0
  • takil oyle

0|0
    0|0
  • insanların seni ne zaman kıramayacaklarını düşündüğün zaman ki bu ancak senin betondan olduğun zaman ki onu da ancak kırıla kırıla öğrenirsin işte o zaman olur, yapman gereken tek şey daha fazla üzül ilginç ama yap bunu eğer içinde güçlüysen

0|0
    0|0
  • Düşünme öyle şeyler kötü şeyleri aklından çıkar pozitif düşün gerekirse kendi ortamını kendin yarat

0|0
    0|0
  • Herhangi bir spor dalı düşün bence hem iyi gelir hem istediğin adamla olursa eğlenirsin :) atletizm turlerini araştır bak

0|0
    0|0
  • komiksin valla kimse mükemmel değil insanları gözünde büyütme yeter

0|0
    0|0
  • Düşünme

0|0
    0|0
  • Düşünmeyi bırakmalısın. Bu kadar önemseme insanları, kendin ol akışına bırak.

0|0
    0|0
  • Yap yavaş yavaş açılırsın

0|0
    0|0
  • çirkinsin normal böyle olman

0|0
    0|0
  • Votka iç rolleri degistir

0|0
    0|0
  • tedavisi var buradan anlatamam 2 de kitap önerebilirim

0|0
    0|0
  • alkol alıp gt

0|0
    0|0
  • Bnde öyleym çözemedim bir türlü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendini sevemediğin bir yönün var mı? kilo boy saç yüz falan gibi.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kilo problemim var çevremdekiler normal olduğunu söylesede bana göre normal değil

• 2ay

Kendinle barış. temelde tek bir sebep insanın bütün özgüvenini kaybetmesine neden olabilir. Bunları takma.

• Rejim ya p

0|0
    0|0
  • Rahat olmaya bak. Sen nasıl hisseder ve o şekilde davranirsan cevrendekilerde sana oyle davranir

1|0
    0|0
  • Oranı buranı aç iki laf atsınlar bak nasıl özgüven patlaması yaşıyosun

0|0
    0|0
  • Neyini beğenmiyorsun? Özgüven eksikliğini getiren nedir?

0|0
    0|0
Yükleniyor...