Üşenmeyiiinnnnn lütfennnnn?

burada ifşa olmak istemiyorum o yüzden gizli oldum.1-kimsenin en i olamıyorum en iyi arkadaşım bana kan kardeşimsin diyen bile 1 ay arayıp sormayabiliyor 2- bana bir çok kişi yakışıklı diyor boyum var falan ama kendimi beğenmem nedeni de kızların ben onlara yürümeden bana yürümemele aşık olmamaları gelip kimsenin şu sana aşıkmış dememesi. var mı bu durumda olan? neden böyle?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Önemli olan kendini insanlara nasıl gösterdiğin fizik yakışıklılık bunlar sana bir yere kadar artı katar kendini kanıtlaman gerek arkadaşlarına, çevrene özgüven eksikliğinide kırmalısın herşey sende bitiyor

0|1
    0|0
    • 2ay

nasıl yani? kim kime neyi ispat ediyor ki? zaten okuduğum okulla karakterimle kendimi ispat ediyorum ki

• 2ay

İşte buda sende bitiyo yardım etmek için çırpınma bırak onlar arasınlar mesaj atma bırak onlar atsınlar bir süre çok sıkılırsın yalnız kalırsın ya da öyle hissedersin ama mükafatını alacağına eminim

• 2ay

hadi ya çok teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• hayat böyle malesef, gamsız taklidi yap biraz

0|1
    0|0
    • 2ay

ya abi niye yani neden arayıp sormuyolar benim önemsediğim gibi önemseyen yok bu kadar mı önemsizim onu düşünüyorum karakterli iyi biriyim halbuki eğlenceliyim de

• 2ay

yok var sevgilim hemde tıp okuyo çokta güzel ben genel anlamda sordum kızlar ben adım atmadan yürümüyo gelip tanışmıyo anca ortamda denk gelip tanışıyoruz sokakta kızlarla bakışıyoruz bazen orada kalıyo mesela. derdim sevgili değil olmasın ben sevgilimi çok çok seviyorum benim derdim önemsenmemek

• 2ay

dostum o zaman bu konuları kafaya takma, sevgilin var daha ne istiyon. üniversite okuyorsan, ordakilerin çoğu çıkarcıdır uzak dur

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimsenin en'i olmak için uğraşma. Bunlar ergen işleri. Sana ihtiyacı olanların yanında ol. Gerçek bir dost ol. Yazdığın diğer şeye yorum bile yapmıyorum. Birkaç yıl sonra çok saçma gelicek sana böyle şeyler.

0|0
    0|0
  • ewttt var :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• isin iyi olsun tere yagi gibi kayar kizlar sjsj

0|0
    0|0
    • 2ay

ya ben yazınca geliyolar ama ilk adımı onlar atmıyor dediğim gibi kimseden şu seni seviyomuş falan duymadım

• 2ay

kesinlikle

• 2ay

bak mesela biraz önce soruya cevap veren abiye profilden mesaj yolladım tip var delimisin git manken ol dedi ama dediğim gibi rehberimde adamakıllı arayacak adam yok bir sevgilim var önemseyen beni seven gerisi foss

• türklerde sanırım boy olunca yakışıklı oluyor erkekler:d

0|0
    0|0
    • 2ay

yo suratıma diyolar boyu ben ekledim manken ol falan diyorlar

• Bence guvenme kımseye

0|0
    0|0
Yükleniyor...